Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bok ljudi !!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bok ljudi !!!

    Pozdrav ,dolazim iz Rijeke.Imam 29 god, visok sam 177 cm.Trenutno imam 100 kg.U tetetanu idem već 5 mjeseci. Kad sam došao u gym imao sam 90 kg.Ovdje sam došao da se malo informiram kako sad odraditi što bolju definiciju .

  • #2
    Re: Bok ljudi !!!

    Pozdrav, odmah cu ti reci da nitko nema vremena ni volje nekom drugom slagati plan treninga i prehrane za definiciju osim ljudi koji se bave takvim stvarima (osobnim trenerima). Procitaj malo forum, pronadi koju temu o definiciji. Na ovom forumu postoji dovoljno informacija koje ce te voditi kroz definiciju, samo trebas odvojiti vremena kako bi procitao i informirao se. Ako ti nesto od tih informacija bude nejasno, pitaj tu i ljudi s foruma ce ti objasniti. Pozz

    Comment


    • #3
      Re: Bok ljudi !!!

      Originally posted by Allky86 View Post
      Pozdrav ,dolazim iz Rijeke.Imam 29 god, visok sam 177 cm.Trenutno imam 100 kg.U tetetanu idem već 5 mjeseci. Kad sam došao u gym imao sam 90 kg.Ovdje sam došao da se malo informiram kako sad odraditi što bolju definiciju .
      čekaj malo..kad si krenuo imao si 90 kg na 177(što znači da si bio malo debeo)a sada imaš 100??po tome ispada da si se u teretani još više udebljao..pojasni malo jer ne kontam..

      Comment


      • #4
        Re: Bok ljudi !!!

        ajmo reći da sad s ovih 100 kg izgledam puno bolje nego kad sam imao tih 90 kg.Debeo hmm ajmo reci vodenast.

        Comment


        • #5
          Re: Bok ljudi !!!

          sve preko 80 kg ti je previše ,ali do 87 kg nisi u kategoriji obesity ,nego overweight ,što znači da si trenutno pretio ,a ne u prekomjernoj tjelesnoj težini ;samo profi sportaši mogu imati 10 % više od idealne kilaže ;a to je npr 180 cm 70 -80 kg

          Comment


          • #6
            Re: Bok ljudi !!!

            Originally posted by Nainus View Post
            sve preko 80 kg ti je previše ,ali do 87 kg nisi u kategoriji obesity ,nego overweight ,što znači da si trenutno pretio ,a ne u prekomjernoj tjelesnoj težini ;samo profi sportaši mogu imati 10 % više od idealne kilaže ;a to je npr 180 cm 70 -80 kg
            Sto da ima bf 10%? Jel bi i onda bio u toj kategoriji?
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • #7
              Re: Bok ljudi !!!

              Originally posted by neuk View Post
              Sto da ima bf 10%? Jel bi i onda bio u toj kategoriji?
              ti to ne shvacas .....ako je prof. nainus tako rekao onda je tako.....makar covjek ima recimo 10% bf on je overweight nema to veze sto su mu ostalo misici...dakle ima previse misica
              This is your life and it’s ending one minute at a time

              Comment


              • #8
                Re: Bok ljudi !!!

                Originally posted by neuk View Post
                Sto da ima bf 10%? Jel bi i onda bio u toj kategoriji?
                što da ima duple koštane ovojnice kao Marijan Matijević?

                Comment


                • #9
                  Re: Bok ljudi !!!

                  Originally posted by Nainus View Post
                  što da ima duple koštane ovojnice kao Marijan Matijević?
                  Što da postiš 15 sati pa imas 500% viši hormon rasta kao Matija Runje?

                  Originally posted by Carl Wind View Post
                  postim po 15 sati i povećavam prirodni hormon rasta za 500 posto
                  Originally posted by madmax22
                  da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                  Originally posted by jocker77
                  Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                  Originally posted by Hajduk
                  isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                  Comment


                  • #10
                    Re: Bok ljudi !!!

                    Originally posted by neuk View Post
                    Što da postiš 15 sati pa imas 500% viši hormon rasta kao Matija Runje?
                    što da ,koje je to narječje ,mađarsko?ne razumijem formulaciju rečenice niti o kome je riječ ..
                    tko je taj Matija ?poznat kad svi pričaju o njemu
                    ti nemaš nijednu sliku ,stoga,nebitan si ,a vidim da si već postavio milijun komentara ,slike nemaš ,nebitan leek ;vrati se temi ,nisi valjda opterećen tim Matijom kad ga spominješ svaki dan

                    Comment


                    • #11
                      Re: Bok ljudi !!!

                      http://youtu.be/TL7l380QCIE
                      Originally posted by madmax22
                      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                      Originally posted by jocker77
                      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                      Originally posted by Hajduk
                      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                      Comment


                      • #12
                        Re: Bok ljudi !!!

                        zar je taj lik tako slavan da ga na postu koji nema veze sa njim tako obožavaš?, i svaki post na forumu pišu o njemu ,stvarno sam zadivljen,ti si mu najveći fan ?
                        jel on ovaj visoki od 2 m i 115 kg ili ovaj manji koji ima 20 ak kg manje? kako je ušao sa višom kategorijom se boriti ovaj manji i lakši 20 kg? ovo nisam nigdje vidio ,ovo mora da je neki hrabar čovjek ,koji je od njih Matija?
                        Last edited by Nainus; 10-03-15, 19:15.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Bok ljudi !!!

                          Originally posted by Nainus View Post
                          sve preko 80 kg ti je previše ,ali do 87 kg nisi u kategoriji obesity ,nego overweight ,što znači da si trenutno pretio ,a ne u prekomjernoj tjelesnoj težini ;samo profi sportaši mogu imati 10 % više od idealne kilaže ;a to je npr 180 cm 70 -80 kg
                          http://hr.iq-test.cc/
                          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                          ----------------------------------------------------------------
                          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                          Comment


                          • #14
                            Re: Bok ljudi !!!

                            Originally posted by Nainus
                            Dominik za oralne i intravenozne savjete a Neuk za savjete kako sustavno uništavati integritet ljudima,koji se ne diraju u nikoga,ali drukčije misle od njega u pogledu unosa makronutrijenata i sl .
                            Ma vrh ,only 9,99 $ i dobijate stručne savjete
                            Poštovani Doktore prof.sc.hc. Nainus niste mi odgovorili na moj upit postavljen u temi prethodnoj temi .
                            Naime,čuo sam da dijelite profesionalne savjete za 9,99$ pa me zanima di se moze uplatit to .
                            Your future is created
                            by what you do today,
                            not tomorrow.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Bok ljudi !!!

                              Originally posted by Vucko View Post
                              Poštovani Doktore prof.sc.hc. Nainus niste mi odgovorili na moj upit postavljen u temi prethodnoj temi .
                              Naime,čuo sam da dijelite profesionalne savjete za 9,99$ pa me zanima di se moze uplatit to .
                              u inbox ti objasnim Vučko

                              Comment

                              Working...
                              X