Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav svima na forumu :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav svima na forumu :)

    Zovem se Siniša dolazim iz Zagreba

    prije sam bio jako debel kilaža mi je bila 150 kg,nakon mukotrpnog rada i odricanja skoro sam došao do svog cilja

    bavim se treniranjem 5 i pol godina

    trenutna kilaža 97 kg

    visina 187


    Cilj mi je i dalje nastaviti vježbati

    što se tiče prehrane i treninga znam puno toga inače čist sam natural

  • #2
    Re: Pozdrav svima na forumu

    Lijep pozdrav Sinke

    Kakavi su daljni planovi? Koji je cilj? Imas li slike transformacije?

    Cestitam za dosadasnji naprdak i puno srece u daljnim mjesecima
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: Pozdrav svima na forumu

      Hvala !! Daljnji planovi su nastaviti trenirati a cilj mi je doći na 100 kila kvalitetno što manji body fat,slike transformacije nažalost nemam to mi je jako žao što nisam napravio svi su mi rekli da sam trebao

      Comment


      • #4
        Re: Pozdrav svima na forumu

        Dobrodosao Siniša.sta ti je kasnije cilj da nastupas negdje ili?Mozes dosta savjeta djeliti iz svog iskustva i postavi slike trenutne forme pa da nadjemo nedostatke
        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

        Comment

        Working...
        X