Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav iz Rijeke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav iz Rijeke

    Zovem se Dario, imam 18 godina i 190, 90 kg uz bodyfat 9-10% trenutno sam na definiciji. Prvo sam bio u teretani pred neke 2 godine bez adekvatnog znanja o prehrani i treningu.
    Nakon toga sam se dosta bavio street workoutom i promjenio prehranu koliko toliko na bolje, a proslo ljeto sam aktivno krenuo u teretanu na nagovor prijatelja da odradim koji trening s njim kako spada i svidjelo mi se. Vec dugo vremena pazim na unos makronutrijenata(tocnije od 9.mj kada sam odradio postenu masu i sa 87 dosao na 98 kila) i napredovao u estetskom pogledu i pogledu snage. Evo vec 6 tjedan sam na definiciji uz low carb prehranu(oko 100 zobenih ujutro + dekstroza poslije treniga u dane kada treniram(6 puta tjedno)
    sa dosta masnoca i puno proteina. Ne radim cardio a fino sam svaka 2 tjedna rezao kalorije iz carbsa i izgubio 8 kila. Slaba tocka su mi ramena(buduci da ih nisam radio dok sam se bavio SW-om) i listovi... Cilj mi je dobra definicija uz poprilicnu masu.

  • #2
    Re: Pozdrav iz Rijeke

    Pozdrav Dario ove brojke uopce nisu lose! Mozes staviti slike da vidimo na sta to lici? Dobiti ces sigurno korisnih savjeta..
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Pozdrav iz Rijeke

      Moze postavit cu
      Last edited by MobyMaster385; 04-04-15, 12:37. Reason: zajebo

      Comment

      Working...
      X