Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdraf !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdraf !

    Pozdrav svima! Evo konacno sam se i ja odlucio uclaniti ovdje, malo uz vas i vasu pomoc napredovat.
    Ime mi je Ivan i imam 21 god. Dolazim iz (vukojebine) općine u blizini grada Zagreba.
    Pošto nisam osoba za ucenje te vise za rad zaposlio sam se kao djelatnim na mjestu prodavaca u benzinskoj postaji nedaleko od svog doma. Samom placom se gradim polako i veci dio trosim na prehranu i suplementaciju. U teretanu sam prvi put krocio prije dvije godine gdje sam kao ektomorf polako ali sigurno dolazio do zeljenih rezultata. Izlazat jedne noci je kobno ubio moj napor kako sam, ne znam od koga, pokupio mononukleozu koju su mi krivo dijagnosticirali te mi se stanje jos vise pogorsalo. Izgubio sam osam kila sveukupno, dobio zabranu vjezbanja narednih par mjeseci dok se tijelo skroz ne oporavi. Kako sam krsio ta pravila doktora osjecao sam kako mi se stanje pogorsava i imunitet samo pada te sam stao. I evo me, sest mjeseci nakon upisao dalje teretanu gdje sad isto tako polako se vracam u formu.

    Što zelim ovdje postici je punu pomoc i podrsku iskusnih ljudi ovdje. Kao ektomorfu rezultati dolaze jako tesko. Trenutno imam 60kg na 165cm visine (da, jos k tome i nizak rast)
    Trudim se koliko mogu, tri puta tjedno idem u teretanu i ne preskacem ni jedan trening. Mislim da sam malo prelijen sto se tice nogu al ah, nitko to ne voli previse raditi. Da sad ne pisem romane ubacit cu i jednu slikicu trenutne "forme".
    Lijep pozdrav svakome

    IMAG1187.jpg

  • #2
    ...........................
    Last edited by PatrickCro; 12-11-20, 00:12.
    pocetnik, ne zna di ce, sta ce, kako ce

    Comment


    • #3
      Re: Pozdraf !

      To je dobro samo nastavi radit i dobrodošao na forum.

      Comment


      • #4
        Re: Pozdraf !

        Pozdrav i dobro došao

        Comment

        Working...
        X