Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zastoj u snazi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zastoj u snazi

    Imam 15god
    Naime treniram od decembra a da napredujem u tezini a ozbiljnije malo od aprila. Sad bio sam zadovoljan napretkom u kilazi do prije par mjeseci. najvise kritičan je dvorucni bench press svaki trening otp mogu napraviti isto ponavljanja dok u jednorucom rastem , dakle ostale vjezbe pomalo napredujem neke i više ali ovo zaista sam primjetio. Od pocetka ljeta sam mozda becnh povisio za 2-3 kg. Da napomenem da sam zadovoljan napretkom u "ogledalu" dakle masa se dobiva cak sam po ljetu uspio dobiti 3-4 kg. A moze biti razlog zato sto su mi prsa najbolja skupina pa mozda i malo i prsa stala starno neznam. I da napomenem da sam kreatin sa BCAA i Carbsima od body furtessa koristioi sardzavao je insulin pa neznam da nije od toga a to me je stvarno malo gurnulo u snazi...
    hvala unaprijed na odgovorima

  • #2
    Re: Zastoj u snazi

    Jednoručni bench?
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • #3
      Re: Zastoj u snazi

      Vjerovatno bučice...

      Comment


      • #4
        Re: Zastoj u snazi

        Originally posted by BBALL View Post
        Vjerovatno bučice...
        da potisak na ravnoj klupi sa bučicama

        Comment


        • #5
          Re: Zastoj u snazi

          Koji je to suplement sadrzavao slin?
          DR. Lonnie Lowery

          Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

          Comment


          • #6
            Re: Zastoj u snazi

            Originally posted by skullHeaD View Post
            Koji je to suplement sadrzavao slin?
            Kreatin od body furtessa

            Comment


            • #7
              Re: Zastoj u snazi

              Probaj neki već provjereni program snage 5x5, 5/3/1 ili nešto slično. Treniraj u obliku piramide nakon svakog započetog ciklusa ponovi samo podiži drugu po redu težinu kojom si trenirao u prvom ciklusu. Drži broj ponavljanja niskim, a broj serija visokim. Hrani se dobro i moraš napredovati.

              Comment


              • #8
                Re: Zastoj u snazi

                Originally posted by BBALL View Post
                Probaj neki već provjereni program snage 5x5, 5/3/1 ili nešto slično. Treniraj u obliku piramide nakon svakog započetog ciklusa ponovi samo podiži drugu po redu težinu kojom si trenirao u prvom ciklusu. Drži broj ponavljanja niskim, a broj serija visokim. Hrani se dobro i moraš napredovati.
                ma znm ja to stavrn skoro sve al ovaj bench me bode u oci .. xD

                Comment


                • #9
                  Re: Zastoj u snazi

                  Čovjek uči dok je živ bodybuilding je veoma složen sport i često i dobri programi zakazuju. Pokušaj pronaći nešto na internetu od Pavela Tsatsoulinea šta on kaže o bench pressu i njegove principe kako on povećava snagu na toj vježbi.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Zastoj u snazi

                    Ma dobro nije mi sad da plačem sto nemogu dici puno ... jbg jos 10 dana pa cu napraviti za tjelo "deloading" tako da se malo odmori..

                    Comment

                    Working...
                    X