Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ubrzani puls u mirovanju nakon teretane?!?!?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ubrzani puls u mirovanju nakon teretane?!?!?

    Ljudi molim vas za odgovor,
    je li moguće da od teretane imam brže otkucaje u mirovanju? Naime, jučer prije spavanja u krevetu,
    stavim slučajno ruku na srce i osjetim da kuca puno brže nego inače. Puls mi je oko 64 u mirovanju,
    a jučer navečer čak i do 90. Mguće da je to od teretane? I sad čitam kako je nekima teretana smetala na srce-ako
    je moje srce zdravo, a za sada je di je granica koju bi trebao poštovati kao adolescent. Roditelji mi kažu ne pretjeruj
    a to je pisalo svima koji imaju problem sa srcem. E sad gdje je ta granica s pretjerivanjem jer BB sam navikno trenirati
    a ne "trenirati" kao neki sjedeći i pričajući. Radim s težinama koje mogu dići 10 puta, isto tako radim i za velike skupine.
    Molim vas vaša mišljenja, ne bih se htio ostaviti teretane :/

  • #2
    Re: Ubrzani puls u mirovanju nakon teretane?!?!?

    Radiš li kardio redovito?

    Comment


    • #3
      Re: Ubrzani puls u mirovanju nakon teretane?!?!?

      i ne baš.. osim tzk-a u šk, i rijetko otiđem u šk biciklom 6km tamo i natrag.. ali to nisam napravio zadnja 3mj..
      dakle tu bi mogao biti problem? pre malo kardia?

      Comment


      • #4
        Re: Ubrzani puls u mirovanju nakon teretane?!?!?

        Da pre jak trening u teretani a srce ne treniraš kako treba... smanji treninge u teretani i radi kardio 10-15 min poslje treninga. I nakon nekog vremena kada srce ojaća možeš pojaćati teretanu.

        Comment


        • #5
          Re: Ubrzani puls u mirovanju nakon teretane?!?!?

          dovoljno je da oko 1mj. radim tako i onda krenem?
          koliko puta tjedno i kako da isprobam srce da je ok onda?

          Comment

          Working...
          X