Announcement

Collapse
No announcement yet.

Od predjela pupka pa ispod imam izbočenje - jel to genetika ili postoje neke vjezbe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od predjela pupka pa ispod imam izbočenje - jel to genetika ili postoje neke vjezbe

    Od predjela pupka pa ispod imam izbočenje. ovaj donji trbusnji misic koji mi pocinje kod pupka mi se naglo izbacuje onako ko pivski trbuh.
    Sad me zanima jel to genetika ili postoje neke vjezbe za ravnanje cijelog trbuha?

  • #2
    Re: donji dio trbuha

    Originally posted by iqoprex View Post
    Od predjela pupka pa ispod imam izbočenje. ovaj donji trbusnji misic koji mi pocinje kod pupka mi se naglo izbacuje onako ko pivski trbuh.
    Sad me zanima jel to genetika ili postoje neke vjezbe za ravnanje cijelog trbuha?
    Takve stvari su obično genetika, ali bilo bi dobro kad bi nam mogao postati koju sliku pa da znamo o cemu se radi

    Comment


    • #3
      Re: donji dio trbuha

      slabi su ti mišići najverovatnije... radi vakum... neće da škodi... googlaj vacuum
      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
      mind, it doesn’t matter.”

      Comment


      • #4
        Re: donji dio trbuha

        Stomach vacuum - http://www.bodybuilding.com/fun/ms-fit5.htm

        http://www.building-body.com/forum/t...je-vje%C5%BEbe
        I know i can be what i wanna be,
        if i work hard at it,
        i'll be where i wanna be
        i know i can, i know i can <3

        Comment


        • #5
          Re: Od predjela pupka pa ispod imam izbočenje - jel to genetika ili postoje neke vjez

          na tom mjestu se obicno nakuplja "tvrdoglava masnoća" nastala nepravilnom prehranom i kortizol...
          Competitive toughness is an acquired skill & not an inherited gift..

          Comment


          • #6
            Re: Od predjela pupka pa ispod imam izbočenje - jel to genetika ili postoje neke vjez

            Treba biti tvrdoglaviji od "tvrdoglave masnoce" pa da vidis kako bježi

            Comment


            • #7
              Re: Od predjela pupka pa ispod imam izbočenje - jel to genetika ili postoje neke vjez

              slažem se...
              Competitive toughness is an acquired skill & not an inherited gift..

              Comment

              Working...
              X