Announcement

Collapse
No announcement yet.

Treba mi savjet za slavlje za novu godinu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba mi savjet za slavlje za novu godinu

    Pozz,

    Evo kao sto pise u naslovu treba mi savjet tj. vase misljenje u vezi nove godine!
    Idem sa drustvom 2 noci u stan i necu biti u prilici jesti zdravo, a naravno bit ce i alkohola,
    pokusat cu barem za dorucak pojest zobene i whey. A poslije prije nego sto budemo poceli sa slavljenjem morat cu pojest neki junk tipa burek, pizza jer nisam u mogucnosti nositi svoju hranu!

    Posto 100% pazim na prehranu, ne sjecam se kad sam jeo junk. A alkohol nisam okusio zadnjih 2-3 mjeseca zanima koliko loseg moze napraviti ta 2 dana junkanja i pijanstva? tj. dali se moze nesto pretjerano sala dobiti? i dali ce to utjecati na moje misice i treninge?

    Netko ce rec da sam glup jer se previse brinem oko toga al ne mogu prestat razmisljat o tome -.-
    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

  • #2
    Re: Treba mi savjet za novu godinu

    nemoj da te to brine vise ces si unistiti tijelo i misice ako mislis na to i ako te to bude brinulo,ugl nemoj se sikirati frend,i ja cu se nacugati ko majka haha a nisam alkohol pipnio 5 miseci

    Comment


    • #3
      Re: Treba mi savjet za novu godinu

      Da, to mi je i problem stalno razmisljam o tome i ubija me to. Al nista me nece sprijeciti da zagrlim bocu jacky-a
      I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

      Comment


      • #4
        Re: Treba mi savjet za novu godinu

        stres ti je jedna od najgorih stvari za misice u bb,pitaj natjecatelje isto ce ti to reci kao sto su i meni govorili,i ako npr 1 trening preskocis nemoj se briniti ili cak 1-2 obroka ako preskocis isto se nemoj briniti ili ako imas problema sa curom,prijateljima itd,sve se moze rijesiti i nema brige samo razmisljaj o tome kako svakog dana napredujes i kako si sve jaci i veci.a zasto ti ovo govorim zato sto kad se brines mozak ti trosi nevjerovatno energije i pocne ti hranu uzimati iz misica sve ostalo znas.i tko kaze da to nije tako taj laze

        Comment


        • #5
          Re: Treba mi savjet za novu godinu

          E hvala ti na ovome
          Svakog dana sam pod ogromnim stresom sto zbog cure, sto zbog straha od dobivanja sala (na masi sam) jer sam smrsavio 32kg i znas kako ide...
          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

          Comment


          • #6
            Re: Treba mi savjet za novu godinu

            znam znam i ja sam smrsavio 20 kg,i jos jedan savjet ako imas problema sa curo ****** to odma u pm,

            Comment


            • #7
              Re: Treba mi savjet za novu godinu

              Hehe

              Znaci onda je ok ta 2 dana dati si "malo" oduska zaboravit na kalorije, P, UH, M i onda nakon ta 2 dana opet po starom strogom rezimu
              Moje misljenje da nebi smio dobiti nesto pretjerano sala jer ipak su to samo 2 dana ali opet :/
              I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

              Comment


              • #8
                Re: Treba mi savjet za novu godinu

                Ma kakvo salo za dva dana, niko se nije udebljo od dva dana, a cugat ce se, bice djevojaka, trosit ce se tu dosta kalorija. Nemoj samo preforsirati da ne odes u katabolizam

                Comment


                • #9
                  Re: Treba mi savjet za novu godinu

                  E to sam htio cut
                  I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Treba mi savjet za novu godinu

                    Scugaj se ako trebas baš,ali nemoras junkat,uzmi pile cijelo u trgovini nekoj velikoj i imas za 3 obroka.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Treba mi savjet za novu godinu

                      Ne vidim smisao tolike zabrinutosti oko par dana junkanja i provoda , sigurno neces nista znacajnije izgubiti , a ipak je to Nova Godina te se ne propusta proslaviti , zaboravi na macrose i ostalo i uzivaj , unijet ces malo vise kcal nego inace i dehidrirat , ali ko ga j**e
                      There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                      - Aldous Huxley

                      Comment


                      • #12
                        Re: Treba mi savjet za novu godinu

                        Gledaj, kako je meni tata jednom prilikom rekao dok sa imao 7god (prvi razred).
                        "Ako ćeš udariti, udari najjače što možeš."...... (ili nemoj udarati uopće?)

                        Dobro dođe malo šoka tu i tam.
                        Sumnjam da ćeš išta sala dobiti na zabavi, jer uglavnom ćeš pojesti pre malo (bilo čak junka). I nebitno je stvarno, ako i dobiješ 100g sala, to skidaš u jednom danu ako želiš...
                        Barem ćeš svijež doći na prethodne treninge.

                        Ako si na masi, zacrtaj si da češ dobiti (bubnimo) 9-10kg sala (možda i manje,ovisi koliko si ozbiljno pristupio svemu), (nećeš dobiti 30kg, to je ne moguće), s time se pomiri, pripremi se i nemoj se dati iznenaditi, i odmah će ti biti lakše.

                        Imat ćeš mj. dana posla na defki, i ti si miran čovijek. Dobro došlo lijeto 2013.!
                        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                        http://www.facebook.com/adoni.costo
                        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                        Comment


                        • #13
                          Re: Treba mi savjet za novu godinu

                          Hvala svima na odgovorima )
                          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Treba mi savjet za slavlje za novu godinu

                            Ma joj samo loči haha. Pa jebate nisam robot ako mi je gušt nalit se za Novu godinu nalit ću se.
                            Nemoj biti robot
                            Dva dana za Novu ak imaš priliku izdovolji se Ja znam da hoću :P

                            Comment


                            • #15
                              Re: Treba mi savjet za slavlje za novu godinu

                              Napit cu se, najest cu se junk-a i onda sve po starom. Samo jednom se zivi i treba si dati malo slobode
                              I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                              Comment

                              Working...
                              X