Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tijelo tinejedera izgleda manje nego tijelo odraslog covjeka koji ima isto 100 kg...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tijelo tinejedera izgleda manje nego tijelo odraslog covjeka koji ima isto 100 kg...?

    Pozdrav svima. Poznato je da su djeca u pubertetu mrsava ali ima i onih koji imaju "puno" kila a izgledaju mrsavije i slabije nego odrasli. Naprimjer, neko ima 100 kg i 16 godina, njegovo tijelo izgleda manje nego tijelo odraslog covjeka koji ima isto 100 kg. To mi je pomalo nejasno jer ako obojica imaju isto kila i ako su slicne visine onda ne bi trebao jedan izgledati puno veci od drugog. Zanima me kad ste se vi "rasirili", sa koliko godina i ako moze neko da objasni ovaj "vizuelni efekat" bio bih zahvalan. Hvala unaprijed

  • #2
    Re: Tijelo tinejedera izgleda manje nego tijelo odraslog covjeka koji ima isto 100 kg...?

    o bračo moja mila...

    Comment


    • #3
      Re: Tijelo tinejedera izgleda manje nego tijelo odraslog covjeka koji ima isto 100 kg...?

      Vjerojatno ti stariji čovjek izgleda drugačije zbog svojih uznapredovalih androgenih obilježja (dlakavost, dubok glas i sl.) pa ti to daje dojam da je veći.
      Originally posted by magarac
      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
      dzaba mu sve

      Comment


      • #4
        Re: Tijelo tinejedera izgleda manje nego tijelo odraslog covjeka koji ima isto 100 kg...?

        -ma nemora to znacit,inace uzmi dva ista covjeka s isto kg jedan moze izgledat veci od drugog (u vecini slucajeva tako i jest ),nije svak isti.

        Comment


        • #5
          Re: Tijelo tinejedera izgleda manje nego tijelo odraslog covjeka koji ima isto 100 kg...?

          Zato jer u 95% slučajeva, tinejđer sa 100kg je katastrofalne fizičke spreme. Uska ramena, mršave rukice, bodyfat na torzu cca 28%, struk mnogo širi od ramena itd... znači postotak mišičnog tkiva iiti mase = 0
          Izgleda ko debela (a visoka) curica...
          Ne vrijeđam ih ni išta slično, no roditelji su krivi što im se to događa in the first place...


          Dok je jedan tipičan "muškarac" kojeg opisuješ sasvim druge konstitucije. Široka ramena, uzak struk (dobije onaj V oblik, razvijena muskulatura).
          Bodyfat mu je u normali (sumnjam da si mislio na debelog muškarca), možda kakvih 15ak%, jače ruke, ramena (kilaža je tamo gdje treba biti,a ne tamo gdje ne treba).

          A i sami znate na kaj ti klinci danas liče. Ne govorimo o ikakvim urođenim defektima, ne daj Bože. Nego o čistom nemaru roditelja ili njih samih. Kada ste ih zadnji put vidjeli klinca od 13-14god da trči? Nikad. A kada ih vidite, imate dojam da hodaju po mjesecu.

          Malo sam skrenuo s teme, no treba podići awareness o tome što se fizički danas događa s klincima, to mi baš nije normalno, zabrinut sam. Klinci su ili ko čačkalice da je torba veća od njih i vidiš ih kak je jedva nose do škole ili doma (koljena su im opsegom najširi dio noge, pa čak i od bedra), ili su fakat, neću reći debeli, nego, zanemareni totalno. Odrasli za kompom.

          Možda je to samo iz moje sadašnje perspektive, ali ja se ne sječam da su/smo ikad bili takvi.
          Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

          http://www.facebook.com/adoni.costo
          http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
          http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

          Comment


          • #6
            Re: Tijelo tinejedera izgleda manje nego tijelo odraslog covjeka koji ima isto 100 kg...?

            Nisan sada siguran jel u pitanju neki bro science, al negdi san procita, da mladji ljudi imaju puno vecu potkoznu retenciju vode sta bi znacilo da bi ista osoba pod uvjetom da ostane u istoj formi i sa 20 i 30god, puno bolje izgledala kasnije zbog manje vode... Nisan siguran jel momak na to mislia, al u svakom slucaju bi volia cut misljenje ljudi koji malo vise znaju o ovom da objasne.

            Comment


            • #7
              Re: Tijelo tinejedera izgleda manje nego tijelo odraslog covjeka koji ima isto 100 kg...?

              Originally posted by platform View Post
              Pozdrav svima. Poznato je da su djeca u pubertetu mrsava ali ima i onih koji imaju "puno" kila a izgledaju mrsavije i slabije nego odrasli. Naprimjer, neko ima 100 kg i 16 godina, njegovo tijelo izgleda manje nego tijelo odraslog covjeka koji ima isto 100 kg. To mi je pomalo nejasno jer ako obojica imaju isto kila i ako su slicne visine onda ne bi trebao jedan izgledati puno veci od drugog. Zanima me kad ste se vi "rasirili", sa koliko godina i ako moze neko da objasni ovaj "vizuelni efekat" bio bih zahvalan. Hvala unaprijed
              Sta sve na ovom forumu covjek nece vidjeti, ovo je zdrava logika ili ti fizika, 1kg perija nije isto kao 1kg zeljeza isto tako misici i salo, volumenski 1kg sala je vise od duplo veci od 1kg misica (neda mi se traziti tocni omjer) googlaj pa ces naci.

              Comment


              • #8
                Re: Tijelo tinejedera izgleda manje nego tijelo odraslog covjeka koji ima isto 100 kg...?

                Aps glupost, dvije osobe iste težine i visine. Davno smo rekli da težina ne igra nikakvu ulogu, bitan je odnos muscle/fat.

                Comment


                • #9
                  Re: Tijelo tinejedera izgleda manje nego tijelo odraslog covjeka koji ima isto 100 kg...?

                  Originally posted by Newbie View Post
                  Sta sve na ovom forumu covjek nece vidjeti, ovo je zdrava logika ili ti fizika, 1kg perija nije isto kao 1kg zeljeza isto tako misici i salo, volumenski 1kg sala je vise od duplo veci od 1kg misica (neda mi se traziti tocni omjer) googlaj pa ces naci.

                  Screenshot_2013-01-29-16-54-05.jpg ......
                  Pocivao u miru Bozjem

                  22.12.1984 - 20.12.2012

                  __________________________________________________ ___________________________

                  mentor: Sasa Draskovic

                  Comment


                  • #10
                    Re: Tijelo tinejedera izgleda manje nego tijelo odraslog covjeka koji ima isto 100 kg...?

                    Krecete u drugom pravcu, nisam ja mislio na nekog od 12-13 god i 100 kila... Evo ja poznajem momka koji ima 16 god., trenira kosarku i ide u teretanu, zategnut je, nije debeo i sl., visok oko 185 i ima 100 kila, izuzetno je krupan itd... ali kad stane pored odraslog covjeka, vidi se da je on dijete, unatoc tome sto ima visinu i tezinu odraslog covjeka. Nije rijec o misicima, salu i sl. Ima misicavih tinejdzera koji imaju dobru visinu i tezinu ali ipak ne izgledaju kao odrasli. Izvinjavam se ali ja tu ne vidim logiku, ako neko zna neka objasni molio bih.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Tijelo tinejedera izgleda manje nego tijelo odraslog covjeka koji ima isto 100 kg...?

                      Originally posted by platform View Post
                      Krecete u drugom pravcu, nisam ja mislio na nekog od 12-13 god i 100 kila... Evo ja poznajem momka koji ima 16 god., trenira kosarku i ide u teretanu, zategnut je, nije debeo i sl., visok oko 185 i ima 100 kila, izuzetno je krupan itd... ali kad stane pored odraslog covjeka, vidi se da je on dijete, unatoc tome sto ima visinu i tezinu odraslog covjeka. Nije rijec o misicima, salu i sl. Ima misicavih tinejdzera koji imaju dobru visinu i tezinu ali ipak ne izgledaju kao odrasli. Izvinjavam se ali ja tu ne vidim logiku, ako neko zna neka objasni molio bih.
                      ima teske kosti



                      nek se uslika pored odraslog covjeka od 100 kila a na istoj su visini i vidjeces da je vecinom razlika samo misici/salo
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • #12
                        Re: Tijelo tinejedera izgleda manje nego tijelo odraslog covjeka koji ima isto 100 kg...?

                        - koliko ja znam nek osoba A ima 175cm i 75 kg misica, druga osoba B isto tako samo sala da ce ''veca'' biti osoba A!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Tijelo tinejedera izgleda manje nego tijelo odraslog covjeka koji ima isto 100 kg...?

                          Originally posted by platform View Post
                          Krecete u drugom pravcu, nisam ja mislio na nekog od 12-13 god i 100 kila... Evo ja poznajem momka koji ima 16 god., trenira kosarku i ide u teretanu, zategnut je, nije debeo i sl., visok oko 185 i ima 100 kila, izuzetno je krupan itd... ali kad stane pored odraslog covjeka, vidi se da je on dijete, unatoc tome sto ima visinu i tezinu odraslog covjeka. Nije rijec o misicima, salu i sl. Ima misicavih tinejdzera koji imaju dobru visinu i tezinu ali ipak ne izgledaju kao odrasli. Izvinjavam se ali ja tu ne vidim logiku, ako neko zna neka objasni molio bih.
                          Pa zašto bi tinjedžer izgleda kao odrasli ne kužim te,o čemu pričaš,i nema to veze sa visinom i kg pa po faci se vidi otprilike,Jesus
                          Menky je napisao...
                          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Tijelo tinejedera izgleda manje nego tijelo odraslog covjeka koji ima isto 100 kg...?

                            Ja s 16 NE želim izgledato kao da imam 40 godina. Znam ih ja nekoliko likova s 15-16 godina imaju zavidnu masu pa ne izgledaju kao odrasli, jer nemaju nikakve bore ni ništa što bi ih "postarilo".

                            Comment


                            • #15
                              Re: Tijelo tinejedera izgleda manje nego tijelo odraslog covjeka koji ima isto 100 kg...?

                              joj ljudi, kao da ne zelite da shvatite sta sam pitao. ko je spomenuo ZELJU da se izgleda starije i sl., samo je cinjenica da je tijelo neko od 16-17 godina najcesce manje i slabije od tijela odraslog covjeka unatoc sto ima i visinu i tezinu odraslog muskarca. evo ja imam 78 kg, a stari ima 80, iste smo visine ali njegove ruke i noge su puno vece, i puno je jaci od mene. samo me to interesovalo, moze li neko objasniti tu razliku u velicini ekstremiteta i tijela opcenito. nemojte pogresno shvatiti

                              Comment

                              Working...
                              X