Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kada da idem spavat, kada se budit, koliko dugo da spavam - otprilike, kad treniram

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada da idem spavat, kada se budit, koliko dugo da spavam - otprilike, kad treniram

    Momci da vas pitam...da li bi ja morao(bilio bolje) da svaku vece ljezem u odredjeno sati u da ujutro ustajem u odredjeno sati...i koliko bi vremena trebalo da spavam..otprilikee...kad treniram

  • #2
    Re: Pitanje u vezi spavanja

    U 22.17h bi trebao biti u krevetu i meditirati do 22:31 te zaspati u 22:46. Budjenje bi trebalo biti u 08:04h...

    Sad seriously...
    Ako ti je 1997 godina rodjenja za tebe je optimalno 9-10h sna dok je za mene sijedog procelavog magarca dosta oko 7h...

    Comment


    • #3
      Re: Pitanje u vezi spavanja

      Probaj leći tj. zaspati prije ponoći, ili još bolje prije 23h. Ja to ne uspijevam, ali kad sam zaspao prije 23h, ujutro se nisam osjećao toliko umornim koliko kad legnem u ponoć ili još kasnije.
      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

      Comment


      • #4
        Re: Pitanje u vezi spavanja

        probaj imat sto vise sna, ali slusaj i svoje tijelo... ja se osobno budim nakon 8h-8:30 min. bez alarma ako na vrijeme legnem i puno se bolje osjecam nego kad odspavam 7h i sl. A ici spavati svaku noc u isto vrijeme... e to bi bilo super ali ipak vecini tesko izvedivo.
        MYPROTEIN

        Comment


        • #5
          Re: Kada da idem spavat, kada se budit, koliko dugo da spavam - otprilike, kad treniram

          Hvala vam momci

          Comment


          • #6
            Re: Kada da idem spavat, kada se budit, koliko dugo da spavam - otprilike, kad treniram

            Originally posted by Silver1997 View Post
            Momci da vas pitam...da li bi ja morao(bilio bolje) da svaku vece ljezem u odredjeno sati u da ujutro ustajem u odredjeno sati...i koliko bi vremena trebalo da spavam..otprilikee...kad treniram
            Tijelo bi ti trebalo imati odmora tocnije sna preko 8 sati.

            Comment


            • #7
              Re: Kada da idem spavat, kada se budit, koliko dugo da spavam - otprilike, kad treniram

              Po meni.Najbolje vrijeme za treniranje od 20-21h pa do 22h ili ovisi do koliko radi teretana...kad dođes doma najedes se i direkt u krpe...

              Comment


              • #8
                Re: Kada da idem spavat, kada se budit, koliko dugo da spavam - otprilike, kad treniram

                You Can Do Whatever The Fuck You Wanna Do!!

                Comment


                • #9
                  Re: Kada da idem spavat, kada se budit, koliko dugo da spavam - otprilike, kad treniram

                  Originally posted by Ajzea View Post
                  Tijelo bi ti trebalo imati odmora tocnije sna preko 8 sati.
                  To ovisi o godinama covjeka. Sto si stariji sve manje sna ti treba. ( u depri sam zbog toga sto ovo znam )
                  Naime meni je 6 sati sna sasvim dovoljno da cijeli dan funkcioniram odlicno, 5 sati sna mi trazi 1 sat popodnevnog odmora a preko 6 sati nisam spavao vec par godina.
                  A kad sam bio mlađi onda sam 9-10h uredno krmio.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kada da idem spavat, kada se budit, koliko dugo da spavam - otprilike, kad treniram

                    Originally posted by WTF View Post
                    To ovisi o godinama covjeka. Sto si stariji sve manje sna ti treba. ( u depri sam zbog toga sto ovo znam )
                    Naime meni je 6 sati sna sasvim dovoljno da cijeli dan funkcioniram odlicno, 5 sati sna mi trazi 1 sat popodnevnog odmora a preko 6 sati nisam spavao vec par godina.
                    A kad sam bio mlađi onda sam 9-10h uredno krmio.
                    Istina. Probajte spavat po danu ako možete, barem sat vremena, zbog hormona rasta.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kada da idem spavat, kada se budit, koliko dugo da spavam - otprilike, kad treniram

                      Originally posted by mile View Post
                      Istina. Probajte spavat po danu ako možete, barem sat vremena, zbog hormona rasta.
                      ja npr spavam cijeli dan haha meni to nije problem.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kada da idem spavat, kada se budit, koliko dugo da spavam - otprilike, kad treniram

                        Originally posted by redthunder View Post
                        ja npr spavam cijeli dan haha meni to nije problem.
                        Ali, stvar je u tome da se hormon rasta najviše izlučuje u prvom satu spavanja, pa je zato odlično da ''ubijemo oko'' još i preko dana.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kada da idem spavat, kada se budit, koliko dugo da spavam - otprilike, kad treniram

                          Originally posted by mile View Post
                          Ali, stvar je u tome da se hormon rasta najviše izlučuje u prvom satu spavanja, pa je zato odlično da ''ubijemo oko'' još i preko dana.
                          Ma razumijem te.Ja uvijek pokusavam sta ranije ici leci no ne uspijeva mi.Oko jedan sat idem spavati ili jedan ipo i budim se u 8 ipo..a trening u 10.Bilo bi idealno kad bih zaspao oko ponoci al brate nikako ne uspijevam haha..ne ide me to mijenjanje bioritma
                          Last edited by redthunder; 05-04-13, 21:41.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kada da idem spavat, kada se budit, koliko dugo da spavam - otprilike, kad treniram

                            ja noćas cijelu noć nisam spavao, a po danu u par navrata po satak malo ubio oko, bezvoljan cijeli dan, nadrkan, nikakav...

                            al sam trening odradio u uobičajnom ritmu, iako me bilo strah da neću moći, i sad sam dobro raspoložen, samo j.beno umoran

                            al ovo je iznimka, inače normalno spavam
                            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                            Fak me, right?

                            Comment

                            Working...
                            X