Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li je problem umjerena konzumacija alkohola - tjednom popijem max 3-4 piva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je problem umjerena konzumacija alkohola - tjednom popijem max 3-4 piva

    Da li je neki veliki problem za misicnu masu ako se jednom tjednom popije max 3-4 piva... nikakvo pretjerivanje tipa opijanje do povracanja....treniran intezivno 9mj i nisan okusia alkohola ali zelin se malo opustit i polako gubim razum jer zbog predanosti ishrani i treninzima vecinom odbijam izlaske s prijateljima jer se oni redovito ubiju do daske a ja buden ka stup ..., ne sican se kad san se zadnji put zabavia...cisto me zanima da li je bed ako se malo opustim uz pokoje pivo..eto..pozz

    EDIT: stete za misice ce biti pretpostavljam al da li postoju nacini da ju minimaliziran.... npr. da zadnji obrok bude bogat sporim proteinima jer cu dugo biti bez sljedeceg obroka....da pijem puno vode i sl.
    Bodybuilding svacam ozbiljno i nisan neki koji trenira tu i tamo kad mu se da
    Last edited by AnteROSSI; 10-06-13, 01:33.

  • #2
    Re: Umjerena konzumacija alkohola

    Gle, slobodno si popij, izlazi, a ponekad se možeš i razbiti ko svinja. Nije "5 vaganih obroka P+UH" sveta krava ni bodybuildinga, a pogotovo života.
    Alkohol ne uništava mišiće tako da ćeš propasti ako izađeš van s društvom. Učestalo opijanje je štetno iz mnogih razloga, što ekonomskih, socijalnih i na kraju sportskih. Ali izbjegavati izlaske s društvom zbog očuvanja pokojeg grama mišića je glupo.

    Ja prije izlaska pojedem najnormalniji obrok. Nikakve filozofije ne radim. Eventualno kad sam na definiciji nešto kombiniram, ali to kombiniram opet zbog ukupnog kalorijskog unosa koji će biti prevelik s obzirom na šećer i alkohol koje ću unijeti kroz piće, a ne zbog toga što će mi to drastično usporiti ili zaustaviti napredak.
    Originally posted by magarac
    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
    dzaba mu sve

    Comment


    • #3
      Re: Umjerena konzumacija alkohola

      Originally posted by Dida View Post
      Gle, slobodno si popij, izlazi, a ponekad se možeš i razbiti ko svinja. Nije "5 vaganih obroka P+UH" sveta krava ni bodybuildinga, a pogotovo života.
      Alkohol ne uništava mišiće tako da ćeš propasti ako izađeš van s društvom. Učestalo opijanje je štetno iz mnogih razloga, što ekonomskih, socijalnih i na kraju sportskih. Ali izbjegavati izlaske s društvom zbog očuvanja pokojeg grama mišića je glupo.

      Ja prije izlaska pojedem najnormalniji obrok. Nikakve filozofije ne radim. Eventualno kad sam na definiciji nešto kombiniram, ali to kombiniram opet zbog ukupnog kalorijskog unosa koji će biti prevelik s obzirom na šećer i alkohol koje ću unijeti kroz piće, a ne zbog toga što će mi to drastično usporiti ili zaustaviti napredak.
      Hvala na odgovoru...opcenito mrzin alkohol ali mi je prije zna pomoci kad san navecer vani da se zabavim kad to vec nemogu uciniti trizan(bilo to zbog loseg raspolozenja, zivotnih problema...itd.)

      Comment


      • #4
        Re: Umjerena konzumacija alkohola

        Originally posted by AnteROSSI View Post
        Hvala na odgovoru...opcenito mrzin alkohol ali mi je prije zna pomoci kad san navecer vani da se zabavim kad to vec nemogu uciniti trizan(bilo to zbog loseg raspolozenja, zivotnih problema...itd.)
        nije to ni zbog raspolozenja ni zivotnih problema, rijetko tko se moze dobro zabaviti ako ne popije koju

        Comment


        • #5
          Re: Da li je problem umjerena konzumacija alkohola - tjednom popijem max 3-4 piva

          Ja imam priliku piti koliko hoću, a ne pijem

          I da se da da zabaviti bez alkohola, da se! .....






















          (samo moraš imati dobro tijelo i slučajno naletiti na djevojačku)
          Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

          http://www.facebook.com/adoni.costo
          http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
          http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

          Comment


          • #6
            Re: Da li je problem umjerena konzumacija alkohola - tjednom popijem max 3-4 piva

            Originally posted by AnteROSSI View Post
            stete za misice ce biti pretpostavljam al da li postoju nacini da ju minimaliziran.... npr. da zadnji obrok bude bogat sporim proteinima jer cu dugo biti bez sljedeceg obroka....da pijem puno vode i sl.
            Bodybuilding svacam ozbiljno i nisan neki koji trenira tu i tamo kad mu se da
            nakon dugih godina opijanja i treniranja došao sam do zaključka da jedno i drugo ipak ne idu zajedno.
            pogotovo ako ganjaš neke ozbiljne rezultate.

            prvo, ovo o 3-4 pića, nikad ne možeš garantirati da će na tome stat jer pod i najmanjim utjecajem alkohola više nemaš potpunu kontrolu nad svojim odlukama i lako može završiti na 13 -14. ako zbilja i stane na ta 3 -4 to onda i nije neka zabava.
            u slučaju da se napiješ, taj dan kada piješ i sljedeći bolje niti ne ići na trening jer je efekt nikakav. tu automatski svaki program pada u vodu.
            u mom slučaju je došlo do toga da sada nerado uopće izlazim navečer jer se bojim posljedica a od 16 godina sam svaki tjedan bio najmanje 2 puta tjedno vani

            još jedan problem je taj da se mi večinom klonimo alkohola i onda kada odemo van ubijemo se i od najmanjih količina alkohola i bude nam loše jer nam organizam nije naviknut. i ovo sve govorim za period mase a o alkoholu na defki stvarno nikti ne treba pričati.

            scudi, može se čovjek zbavljati trijezan ako ti je i društvo takvo a ne da on stoji ko stup a ova četvorica se oko njega pijani klatare i smiju mu se.
            Znoj štedi krv

            Comment


            • #7
              Re: Da li je problem umjerena konzumacija alkohola - tjednom popijem max 3-4 piva

              Originally posted by kingpin View Post
              prvo, ovo o 3-4 pića, nikad ne možeš garantirati da će na tome stat jer pod i najmanjim utjecajem alkohola više nemaš potpunu kontrolu nad svojim odlukama i lako može završiti na 13 -14. ako zbilja i stane na ta 3 -4 to onda i nije neka zabava.
              Možeš garantirati ako si čvrst u glavi! Znači po tvome ako čovjek popije u izlasku 3-4 pive to nije zabava?
              Pa ja ne popijem ništa od alkohola u izlasku i kaj bi to sad značilo da se ne zabavim? Pričaš gluposti jer nismo svi isti! Meni se nije nikakav gušt zdrobiti pa idućih par dana biti kao mrtvac, tebi očito je i ok, ali ne stavljaj sve u isti koš...

              Comment


              • #8
                Re: Da li je problem umjerena konzumacija alkohola - tjednom popijem max 3-4 piva

                Originally posted by Ant0ni0 View Post
                Možeš garantirati ako si čvrst u glavi! Znači po tvome ako čovjek popije u izlasku 3-4 pive to nije zabava?
                Pa ja ne popijem ništa od alkohola u izlasku i kaj bi to sad značilo da se ne zabavim? Pričaš gluposti jer nismo svi isti! Meni se nije nikakav gušt zdrobiti pa idućih par dana biti kao mrtvac, tebi očito je i ok, ali ne stavljaj sve u isti koš...
                Kad popijes 4 pive nisi cvrst u glavi, to je prvo. Drugo, ne znam na kakvim si ti to zabavama u svojih 20 godina bio, ali ovdje od kud sam ja popijemo 4 pive dok gledamo ligu prvaka utorkom. Trece, procitaj sve do kraja sta sam napisao i ne mudruj bespotrebno.
                Znoj štedi krv

                Comment


                • #9
                  Re: Da li je problem umjerena konzumacija alkohola - tjednom popijem max 3-4 piva

                  Ja ne konzumiram alkohol već skoro 2 godine. A razlog je da sam se tako napio da sam ispovraćo dušu iz sebe i od tad mi se zgadio totalno. I ja sam mislio prije da je zabava bez alkohola nemoguća, ali može se i bez toga

                  Comment


                  • #10
                    Re: Da li je problem umjerena konzumacija alkohola - tjednom popijem max 3-4 piva

                    Originally posted by kingpin View Post
                    Kad popijes 4 pive nisi cvrst u glavi, to je prvo. Drugo, ne znam na kakvim si ti to zabavama u svojih 20 godina bio, ali ovdje od kud sam ja popijemo 4 pive dok gledamo ligu prvaka utorkom. Trece, procitaj sve do kraja sta sam napisao i ne mudruj bespotrebno.
                    Pa odem i ja s frendovima u kafić pogledati tekmu i oni piju pive, ja popijem sok. I u čemu bi tu bio problem?
                    Ja ti samo hoću reći da se može zabaviti i bez alkohola i treba gledati sebe, a ne druge (mislim po piću)...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Da li je problem umjerena konzumacija alkohola - tjednom popijem max 3-4 piva

                      Meni je najbolje kad se razbijem, a ujutro sam dehidriran ko za binu spreman.
                      Originally posted by magarac
                      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                      dzaba mu sve

                      Comment


                      • #12
                        Re: Da li je problem umjerena konzumacija alkohola - tjednom popijem max 3-4 piva

                        Dečki, bez izmišljanja tople vode.

                        Cilj je ionaku nju napiti, a ne sebe.
                        Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                        http://www.facebook.com/adoni.costo
                        http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                        http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                        Comment


                        • #13
                          Re: Da li je problem umjerena konzumacija alkohola - tjednom popijem max 3-4 piva

                          Scud je u pravu

                          ja obožavam jeger,tušim se u njemu,ali odkad ozbiljno treniram nepada mi na pamet piti,nije mene ni strah za mišiće ni ništa,ali 5 dana poslije budem mamuran

                          Comment


                          • #14
                            Re: Da li je problem umjerena konzumacija alkohola - tjednom popijem max 3-4 piva

                            Originally posted by Masahiko Kimura View Post

                            ja obožavam jeger
                            I ja isto !!

                            rozeto-kobasice-jeger.jpg
                            Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                            Comment


                            • #15
                              Re: Da li je problem umjerena konzumacija alkohola - tjednom popijem max 3-4 piva

                              Originally posted by ScuderiaBull View Post
                              Dečki, bez izmišljanja tople vode.

                              Cilj je ionaku nju napiti, a ne sebe.
                              Znaci tu si tigreeee... Nemoš trijeznu zensku povaliti a?
                              Jeftinije ti je na kurvu otici onda jer dok ove pijandure vanka napijes moš slobodno po kredit...

                              Comment

                              Working...
                              X