Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prošlo mjesec i nešto sitno mase,transformacija,trebam pomoc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prošlo mjesec i nešto sitno mase,transformacija,trebam pomoc

    evo ovako 02.09 sam krenuo na masu sa 76.5 kg a sada imam cca 83 kg nakon samo 1 mjesec i 3 dana , primjetio sam se da sam se dosta udebljao i cini mi se da je dosta toga poslo u stomak , pa me zanima samo da nastavim ovako bubat ili treba promjenit nesto u prehrani ili treningu ? uh jedem za dorucak prije i poslje vecere po dosta a za rucak nekada i to malo ,voce stalno konzumiram,koristim kreatine i proteine po prvi put nesto od sumplemenata i to otkad sam krenuo na masu 02.09...evo i par slika pa vi recite ima li promjene dobre lose,svi savjeti i kritike su dobrodosle

    1.jpg

    2.jpg

    3.jpg

    4.jpg

    mislim da to dosta bolje izgleda uzivo , nisam za aparata :P ispadne koda nemam prsa a oni su mi ubiti jedan od najboljeg dijela tijela a noge definitivno najslabiji dio tijela,na ruke se nadam da cu uspjet nabacit mase

    ZNAM DA SE NEMOZE VIDIT NEKA VELIKA PROMJENA ALI SAMO DA VIDIM JELI JE IMA I JELI IDEM ILI NEIDEM PRAVIM PUTEM

    SAVJETI I KRITIKE DOBRODOŠLE
    Last edited by matrix585; 05-10-13, 23:40.

  • #2
    Re: Prošlo mjesec i nešto sitno mase,transformacija,trebam pomoc

    Originally posted by matrix585 View Post
    uh jedem za dorucak prije i poslje vecere po dosta a za rucak nekada i to malo

    Jel ovo šifrirana poruka namjenjena nekom znanstveniku ili?
    Smanji suficit ako se mastis i ostani na masi jer za defku nisi.
    Last edited by WTF; 06-10-13, 00:37.

    Comment


    • #3
      Re: Prošlo mjesec i nešto sitno mase,transformacija,trebam pomoc

      ma nije nego sam se zbunio,htio sam reci da ugljikohidrate konzumiram samo u 3-4 od 7 obroka dnevno..uredu shvatio sam ,znam da nisam za defku trebam jos dosta mesa nabacit ali zato sam i stavio ovdje slike da mi neko rece jesam li se vec u prvih mjesec dana previse zamastio pa da smanjim suficit ili da nastavim ovako dalje

      i jeli slucajno imas neki dobar savjet za duge ruke nacitao sam se dosta toga ali nista previse nepomaze
      Last edited by matrix585; 06-10-13, 01:23.

      Comment


      • #4
        Re: Prošlo mjesec i nešto sitno mase,transformacija,trebam pomoc

        Ma sto ne pomaze? Covjece u 1 mjesec si napredovao kao neki ljudi u 3,4 mjeseca.BB ne funkcionira onako kako ti mislis.Rezultati dolaze polako ali sigurno(uz pravilnu prehranu i vjezbanje ofc).BB je maraton, ne sprint.Da je baviti se BBom lako,i da mozes postici savresno tijelo za 2 mjeseca-svi bi buildali.
        Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

        Comment


        • #5
          Re: Prošlo mjesec i nešto sitno mase,transformacija,trebam pomoc

          imas jakih problema s drzanjem

          posavjetovao bih ti da se malo vise skoncentrises na vjezbe tipa veslanja (Pull) nego na neko guranje/potisak (push)
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #6
            Re: Prošlo mjesec i nešto sitno mase,transformacija,trebam pomoc

            Baki - neocekujem veliki napredak u mjesec dana nego sam dobro drzao prehranu i trening i uocio da sam u biti dobio najvise tih kila na stomku pa me zanimalo jeli treba nesto promjenit,vjerovatno smo se krivo razumjeli.Ako mislis ovo gore za ruke da malo sto pomaze tako je , cini ti se da su napredovale ali to je zbog toga sto sam na lijevoj slici radio prsa a na desnoj ruke

            TripleZ- kako to mislis velikih problema s drzanjem,jeli mozes malo pojasniti ako nije problem?
            Last edited by matrix585; 06-10-13, 12:36.

            Comment


            • #7
              Re: Prošlo mjesec i nešto sitno mase,transformacija,trebam pomoc

              Ramena ti padaju prema naprijed, moraš više raditi leđa i popravi držanje, uspravi se.

              Comment


              • #8
                Re: Prošlo mjesec i nešto sitno mase,transformacija,trebam pomoc

                aha to razumijem ma nije to ja mislim kod mene krivo drzanje nego se ja na slici s ledima malo nagnem ramenima prema dole da bolje ispadne slika

                Comment


                • #9
                  Re: Prošlo mjesec i nešto sitno mase,transformacija,trebam pomoc

                  nemoze bolje ispast hahaha Quasimodo_51.jpg

                  šalu na stranu,smanji suficit kako ti je rečeno već,ubaci lagani kardio iza treninga u gymu 10tak 15min brzog hodanja,jedi šta kvalitetnije s šta manje uljenja i UH nemoj rokat u kasne sate!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Prošlo mjesec i nešto sitno mase,transformacija,trebam pomoc

                    Ja sam misljenja da su tebi treninzi na razini obicne pic.kice bez uvrede prijatelju...
                    Jer kad netko kaze "sve je u prehrani" onda ne misli doslovno a vecina shvati doslovno pa se šepuri po teretani misleci "ja jedem puno proteina" biti cu ogroman jel?
                    Da ti treniras kao lav, tigar, gepard, vepar, konj iliti magarčina onda se nebi bas tako lako skupljalo "sve" na stomaku vec bi proporcionalno rastao unatoc i malo vecem suficitu od potrebnog.
                    Uozbilji se i pocni trenirati kako treba.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Prošlo mjesec i nešto sitno mase,transformacija,trebam pomoc

                      treniram sasvim dobro na treningu doslovno davam svoj maksimum vjezbe znam izvodit pravilno a kao sto rekoh sinoc sam na nogometu zglob natuko i sad nemogu trenirat neko vrijeme
                      TO JA MISLIM DA JE DOSTA OTISLO U STOMAK ALI NISAM REKAO DA NIJE OSTALO OTISLO U MISICE,MOZDA SE MENI SAMO TAKO CINI TI PROCJENI GORE IMAS SLIKE
                      Last edited by matrix585; 07-10-13, 23:51.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Prošlo mjesec i nešto sitno mase,transformacija,trebam pomoc

                        Originally posted by WTF View Post
                        Ja sam misljenja da su tebi treninzi na razini obicne pic.kice bez uvrede prijatelju...
                        Jer kad netko kaze "sve je u prehrani" onda ne misli doslovno a vecina shvati doslovno pa se šepuri po teretani misleci "ja jedem puno proteina" biti cu ogroman jel?
                        Da ti treniras kao lav, tigar, gepard, vepar, konj iliti magarčina onda se nebi bas tako lako skupljalo "sve" na stomaku vec bi proporcionalno rastao unatoc i malo vecem suficitu od potrebnog.
                        Uozbilji se i pocni trenirati kako treba.
                        AMEN!
                        al ne trebamo mu zamjerit jos je pocetnik...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Prošlo mjesec i nešto sitno mase,transformacija,trebam pomoc

                          nerazumijem na treningu se ugazim svaki put ali neznam vase misljenje je vase misljenje..sta mi vi predlazete? i sad kad odrzavam zbog ozljede puno proteina i smanjit ugljikohidrate?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Prošlo mjesec i nešto sitno mase,transformacija,trebam pomoc

                            Originally posted by matrix585 View Post
                            nerazumijem na treningu se ugazim svaki put ali neznam vase misljenje je vase misljenje..sta mi vi predlazete? i sad kad odrzavam zbog ozljede puno proteina i smanjit ugljikohidrate?
                            to sam i ja mislio dok se nisam dao u ruke iskusnjarama u gymu pa sam nakon 20 minuta rigao vatru...
                            a do tada sam mislio kako se lomim hahahah...
                            da, smanji UH... i ne trebas ni P trpati. Jedi umjereno i tocka.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Prošlo mjesec i nešto sitno mase,transformacija,trebam pomoc

                              uredu hvala,znam naravno da nije to moje savrseno mislim sam da je sasvim solidno al kad bi dosao neki iskusnjara koji zna milion puta vise od mene tu bi svega bilo nakon 10 min bi rigo haha,hvala ti na savjetima cesto odgovoris na moje postove i vrlo sam ti zahvalan

                              Comment

                              Working...
                              X