Announcement

Collapse
No announcement yet.

Može li se postići ovakav izgled bez kemije, samo klasičnim suplementima i dobrom prehranom?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: moguc ovakav izgled? (natural)

    Originally posted by zyzz1993 View Post
    pa da places u teretani ko greg plitt svaki dan da jedeš svaki obrok kako treba jest da se odmaraš kako treba i da nisi pijan svake subote u gradu zasto nebi mogo natural bit takav.. lik ima oko 30 god ne znam tocno kolko al sigurno nije u 2 godine to napravio tako sto se upiko.. trebaš bit uporan i radit pravilno i rezlutat ce doci ...
    Točno tako ..zato su ove rasprave bez ikakvog smisla..pretpostavljam da dečko koji je otvorio temu je već napola, ako ne i skroz odustao od BB-a..ovakva pitanja može pitati samo netko tko je vidio nekog lika na tv-u ili internetu da ima "pločice" pa si postavio pitanje jel bi i ja to mogao..samo je falilo pitanje: "A za koliko dana/mjeseci/godina to mogu postići?"

    Danas svi žele nešto postići preko noći..*ebeni mediji..koliko dobrog su donijeli, isto toliko i lošeg nose..zar BB i fitness, barem rekreativcima što smo većina ovdje, ne bi trebao biti dobar feeling koji imaš poslije treninga i općenito taj dan i sve ostale dane znajući da investiraš u svoju budućnost, da paziš na svoje zdravlje i pucaš od energije, a ne si tražiti pločice..one će sigurno doći pravilnom prehranom i jakim treninzima...biti kao netko..čemu to..zašto vam je to cilj..treba biti bolji od sebe svaki dan..pa ćeš jednog dana biti sebi najbolji..zar nije to najvažnije, pitam vas?
    Simplify.

    There are no shortcuts to any place worth going.

    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
    HARDER.


    Comment


    • #32
      Re: moguc ovakav izgled? (natural)

      Može naravno, što ne bi moglo.

      Puno puno truda..

      Comment


      • #33
        Re: moguc ovakav izgled? (natural)

        On se i sam pika tako da....nisam siguran al mislim da mu je bf ispod 4-5% što na njegovu težinu bez kemije nema šanse postić

        Comment


        • #34
          Re: moguc ovakav izgled? (natural)

          bez kemije mislim da ne, no eto, tko sam ja s 2 posta trenutno da govorim nekome o bb-u...
          Mislim da sam negdje čitao da svatko ima neku granicu definicije do kuda može doći, te kad je postigne, može samo nastaviti vježbati nebi li i dalje ostao takav (ispravite me ako griješim).

          Comment


          • #35
            Re: moguc ovakav izgled? (natural)

            Originally posted by jozo13 View Post
            guglajte marc fitt to je recimo natural izgled
            Hahaha marc fitt je jedan od natural primjera ? lol pa on je sam priznao da je bio uzimao roids...
            Zašto je uopce bitno roids ili ne bitan je trud koji su ti dečki uložili i čega su se sve odrekli...I kad smo već na ovoj temi da se nadovežem Sad se i priča nešto kao da imaju neki novi steroidi u hrv koji jos nisu ukinuti i legalni su za sad...kakve to veze ima ? Mislim da kad bi želio uzimati steroide uzimao bi ih bili oni legalni ili ne, mislim da je to više stvar principa i motiva sa kojime pristupaš tome...

            Comment

            Working...
            X