Announcement

Collapse
No announcement yet.

cikliranje uh a kile idu gore??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cikliranje uh a kile idu gore??

    Dakle, na cikliranju sam... 100-50-0... u dane sa 100 idu uh preko kompleksnih uh, u dane s 50 preko pola kile mandarina. imam 64 kile, 161 cm visoka. dani u teretani standard, radi se izolirano..zam da kile nisu bitne, al me ovo obeshrabruje totalno, a pazim na svaki gram. moguće radi stresa??

  • #2
    Re: cikliranje uh a kile idu gore??

    Koliki ti je BMR i TDEE? U kolikom si kalorijskom deficitu? Koliko si vec na dijeti? Koliko si do sad izgubila? Kako ti izgleda jelovnik? Kako ti izgleda program treninga s utezima i cardia? Suplementi?

    Ka sta vidis, puno je upitnika. Trazis pomoc a nisi nista konkretno rekla... Osim ovoga s mandarinama. Za to cestitam, ja se nebi diga sa skoljke 2 tjedna da pojeden pola kila u jednom danu.

    Comment


    • #3
      Re: cikliranje uh a kile idu gore??

      BMR mi izračuna 1381, TDEE 2383. Unos proteina mi je 120, masti 60. Ima dva i pol mjeseca da sam na dijeti, sa time da sam do prije cca 3 tjedna bila konstantno na 100uh, 120p i 60m, sad cikliram. izgubila sam cca 8 cm u struku, a početna kilaža mi je bila 63.4, pa sam došla do 62.1 i s vremenom se promijenilo sad na 64.
      Jelovnik su mi npr jaja, maslinovo ulje, integralni kruh kad smijem, piletina, kikiriki,standard. Sve važem. Pijem tekućine isto puno, vode / čaj zaslađen natrenom.

      1. dan radim noge, čučanj 15-8x s povećavanjem težine,
      ekstenzija 4x10, iskorak 3 serije x 10 s težinom, 3 bez do otkaza, superserija fleksija 6x10 u kombinaciji s mrtvim dizanjem ali izpružene noge s bučicama, glute bridge na jednoj nozi 6x15 svaka noga.

      2.bench press 4x15-12, kosi potisak sa bučicama 4x15-12, razvlačenje bučicama 4x15-12, letenje sa bučicama lateralno 6x15, podizanje nogu viseći i rimska klupica, obje po pet serija od 10, s 45 sek pauze

      3.lat mašina na prsa 6 serija 15-10x, iza glave isto. jedan tjedan radim veslanje sa šipkom u pretklonu, drugi tjedan sprava za veslanje 4 serije 15-10x, jednoručno veslanje bučicama u pretklonu 6x10 sa zadrškom kad povučem uteg, reverse pec dec fly u superseriji sa letenjem za zadnje rame u dubokom pretklonu, 6x15 serija za list sa petama spojenim i prstima prema van, podizanje na povišenoj podlozi, pauza 40 sek

      4.triceps potisak šipka 6x15, potisak sa špagom 4x15 sporo, biceps pregib sa šipkom 3x15-12 široki hvat i isto tako i uski, pregib bučicama jednoručno stojeći 4x10 svaka ruka, trbuh isto kao i onaj trening prije

      cardio nemam, uzimam proteine, magnezij, cink i vit.c

      Comment


      • #4
        Re: cikliranje uh a kile idu gore??

        Kako rotiraš UH, na koliko dana?

        Koliko gr. kikirikija jedeš?
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #5
          Re: cikliranje uh a kile idu gore??

          100-50-0 dakle tri dana. ne jedem kikiriki svaki dan, ali kad jedem ga uklopim da bude unutar tih 60g masti. pojedem oko 30 dok jedem

          Comment


          • #6
            Re: cikliranje uh a kile idu gore??

            Originally posted by zara View Post
            100-50-0 dakle tri dana. ne jedem kikiriki svaki dan, ali kad jedem ga uklopim da bude unutar tih 60g masti. pojedem oko 30 dok jedem
            Stvarno ne znam za tu rotaciju od tri dana.

            Ja radim 4 dana bez UH, peti dan sa UH... Prošle nedelje sam počeo, ne znam još kako me radi. Čini mi se da je OK za sada i da se topim.

            A jesi li sigurna da imaš kalorijski deficit?

            Jesli li probala sa nekom suplementacijom? L-karnitin, neki fet burner i sl?
            Last edited by Dača; 23-11-13, 16:02.
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • #7
              Re: cikliranje uh a kile idu gore??

              Trening ko trening, sve je vise manje ok.

              TDEE ti je dakle 2400, a 2 miseca si unosila 100g UH(400kcal), 120g P(480kcal), 60g M (540kcal).U totalu to ispada 1420 kcal.
              Dakle puna 2 miseca si nepotrebno bila 1000kcal u deficitu. Srica da si se javila na vrime, molin te pogledaj ovaj video

              znan da traje 20 minuta al objasnit ce neke stvari.

              Ukratko, na tvom mistu nebi uopce razmislja o nastavku dijete, dok je steta jos relativno mala, ja bi se posvetia vracanju metabolizma u normalu pa bi pokusa tek za par miseci s novom dijetom na ispravan nacin.


              EDIT: tek sad san vidia sta je daca napisa... Ostavi se corava posla molin te. Pitas curu da jel sigurna jel u deficitu, a vidis da je 1000kcal u minusu. Pa koji ti je *****?
              Last edited by Maximus1950; 23-11-13, 16:02.

              Comment


              • #8
                Re: cikliranje uh a kile idu gore??

                Originally posted by Maximus1950 View Post
                Trening ko trening, sve je vise manje ok.

                TDEE ti je dakle 2400, a 2 miseca si unosila 100g UH(400kcal), 120g P(480kcal), 60g M (540kcal).U totalu to ispada 1420 kcal.
                Dakle puna 2 miseca si nepotrebno bila 1000kcal u deficitu. Srica da si se javila na vrime, molin te pogledaj ovaj video

                znan da traje 20 minuta al objasnit ce neke stvari.

                Ukratko, na tvom mistu nebi uopce razmislja o nastavku dijete, dok je steta jos relativno mala, ja bi se posvetia vracanju metabolizma u normalu pa bi pokusa tek za par miseci s novom dijetom na ispravan nacin.


                EDIT: tek sad san vidia sta je daca napisa... Ostavi se corava posla molin te. Pitas curu da jel sigurna jel u deficitu, a vidis da je 1000kcal u minusu. Pa koji ti je *****?


                Nisam ni sabirao, bolje da pitam...

                Dakle, u deficitu je... Trenira...

                Ja ne znam šta bi mogao biti problem... To prevazilazi moje skromno znanje...

                Pogledaću i ja ovaj klip, kasnije...
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • #9
                  Re: cikliranje uh a kile idu gore??

                  momci, ja bih da vas napomenem, prije nego sto svakom ko kaze da je u deficitu a ne gubi tezinu pripisujete neke bolescuge metabolizma, sjetite se da jedno 95% ljudi koji to kaze ne broji fino kcals i nisu ustrajni, te su cesto vikendi drugaciji od radnih dana i slicno(ali to tek kazu par mjeseci nakon tih zalbi kad vide ''kako treba'')....to se uvjeravam svaki dan nanovo
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #10
                    Re: cikliranje uh a kile idu gore??

                    Originally posted by zara View Post
                    Dakle, na cikliranju sam... 100-50-0... u dane sa 100 idu uh preko kompleksnih uh, u dane s 50 preko pola kile mandarina. imam 64 kile, 161 cm visoka. dani u teretani standard, radi se izolirano..zam da kile nisu bitne, al me ovo obeshrabruje totalno, a pazim na svaki gram. moguće radi stresa??
                    Hajde ako ti nije prevelika muka napisi sto tocno jedes kroz 1 dan. vidim da si napisala kako na dan s 50 uh unosis preko pola kila mandarina. pola kila mandarinaima ima 55 gr uh,a ti unosis i vise od toga. razlike skoro da i nema, ali ako tako "varas" svaki obrok nakupi se kalorija.
                    p.s. zasto ne radis cardio?
                    Što sam Bože tako proklet jučer trening danas opet...

                    Comment


                    • #11
                      Re: cikliranje uh a kile idu gore??

                      Ma nije pola kile točno. Zapravo imam trenera, ja uvijek mandarine prilagodim prema ostalim namirnicama, pa bude 350, 400 grama. On mi je napisao pola kile ali ja uzmem manje radi sitnih uh koji se nakupe. Evo recimo na taj dan to izgleda ovako: Ujutro tri kuhana jaja (150g) s trunkom maslinovog ulja (3g), podne 150g piletine na 3g maslinovog ulja s kuhanim povrćem, večera opet 150g jaja, uz to 50g linesse light i nakon treninga 20g wheya, prije i za međuobroke uzmem mandarine 400g i 30g kikiriki

                      Comment


                      • #12
                        Re: cikliranje uh a kile idu gore??

                        1469993_605763689460754_685031876_n.jpg cardio ne radim jer je trener rekao da ću ga koristiti tek kad više ne bude išlo dalje. mislim vide se promjene ovako, al bi ja i da se kile počnu skidati. na slici je razlika od mjesec dana (gornja slika je naravno after, donja je before)
                        Last edited by zara; 23-11-13, 21:47.

                        Comment


                        • #13
                          Re: cikliranje uh a kile idu gore??

                          Usput, nije da ne brojim svaku kaloriju i da se opušteno prežderavam i jadikujem! Baš suprotno... tako da molim ne me osuđivati u startu

                          Comment


                          • #14
                            Re: cikliranje uh a kile idu gore??

                            Pa vidiš da si nabacila mišiće... Jel si početnik? Od kad treiraš?
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • #15
                              Re: cikliranje uh a kile idu gore??

                              nisam tebe ni optuzio, nego govorim inace...to je stvar koja se cak dobro uocava kad se usporede istrazivanjima gdje se ljudima propusti da sebe naprave odredjeni kalorijski unos u odnosu na one kad su im striktne zadate stvari


                              edit: ili npr. ljudi koji se zale da ''deficit ne radi'' pa mjesecima poslije ulete s pitanjem ''jel se riza vaga sirova ili skuhana''
                              Last edited by TripleZ; 23-11-13, 22:05.
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment

                              Working...
                              X