Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trenutno sam na masi i dobio sam dosta mišića ali sve je kao salo. Kako da ih oblikujem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trenutno sam na masi i dobio sam dosta mišića ali sve je kao salo. Kako da ih oblikujem?

    Pozz svima imam jedan problem idem 7 mjeseci u teretanu i dobio sam fino misica. radim masu. Problem je u tome sto mi misici nemaju nikakvog oblika sve je ko salo. KAko da ih fino oblikujem da budu cvrsti al da dobivam masu ne da se definisem.

  • #2
    Re: Oblikovanje misica

    ne mozes ih ''oblikovati'', ili rastu ili se smanjuju, a misice pokriva salo, upravo to sto se tebi desava, pa se nisu ''iscrtali'' fino

    ukratko, problem rijesis smanjenjem bf%
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: Oblikovanje misica

      da probam nekako sa vecim brojem serija i ponavljanja ?

      Comment


      • #4
        Re: Oblikovanje misica

        joj

        probaj, samo ces vrijeme gubiti



        kao da misici ''kontaju'': 'evo ga sad je uradio 3 ponavljanja vise nego prosli put, hajmo promjeniti svoj oblik'
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • #5
          Re: Oblikovanje misica

          Da mi objasnis to "problem rijesis smanjenjem bf%"

          Comment


          • #6
            Re: Oblikovanje misica

            Definicijom-skines visak sala pa ce misici dobit bolji, tvrdi, izrezaniji oblik itd.
            Bf%=body fat u postotcima=postotak sala koji imas u odnosu na tvoju masu
            MYPROTEIN

            Comment


            • #7
              Re: Oblikovanje misica

              Pa zapravo ti je to vrlo jednostavno, MASA - povecanje misica, DEFINICIJA - skidanje sala i OBLIKOVANJE misica, i to dvoje se bazira na prehrani, a ne na nekakvom treningu ili razlicitom broju serija/ponavljanja.
              Wenn schon, denn schon!

              Comment


              • #8
                Re: Oblikovanje misica

                mijenjaj nekad vjezbe da drugacije pogodis misic

                Comment


                • #9
                  Re: Oblikovanje misica

                  Ma koja promjena vjezbi,serija.. Defka se radi u kuhinji!
                  Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Oblikovanje misica

                    mislio san uz ovo sta su mu rekli ostali clanovi da i vjezbe promijeni,da iz drukcijeg kuta pogodi

                    Comment


                    • #11
                      Re: Trenutno sam na masi i dobio sam dosta mišića ali sve je kao salo. Kako da ih oblikujem?

                      Gadanje razlicitih kutova nema veze s definicijom...
                      Wenn schon, denn schon!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Trenutno sam na masi i dobio sam dosta mišića ali sve je kao salo. Kako da ih oblikujem?

                        poz!!
                        Pogrešno razmišljate. Masnoća na određenom djelu tjela se ne topi ako aktivirate taj dio tjela. Masnoća se topi po nekom redosljedu. Prvo sa glave zatim ekstremiteti, ruke, noge pa tek onda trup. Gotovo nemoguće je skinuti salo tim trulim, sporim vjezbama. Moj savjet je da radis i vjezbe koje maksimalno ubrzavaju rad srca i koje kombiniraju veći broj mišiča. Naprimjer šprint 100m pa odma zatim 20skelkova pa istog trena opet šprint 100m pa 20sklekova... . Uz vježbu pokušaj da dišeš što manje pliće i sporije do osjećaja gušenja. Time simuliraš rad pluća na visinama i preko 5000m nadmorske visine. Imunitet tada ekstremno raste, razina hemoglobina u krvi se poveća a time i razina kisika.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Trenutno sam na masi i dobio sam dosta mišića ali sve je kao salo. Kako da ih oblikujem?

                          najjaci savjet ikad p pitanju skidanja kg, ja bi jos samo dodao da se moze i zavezat krpa ili zalijepit traka i sl.preko usta tako da je disanje sto teze-ako niste pali u nesvjest bar 1-2 puta na treningu-uzalud ste ga radili
                          MYPROTEIN

                          Comment


                          • #14
                            Re: Trenutno sam na masi i dobio sam dosta mišića ali sve je kao salo. Kako da ih oblikujem?

                            Corry... hahaha nisam naveo da treba prestat disat nego usporit. Ljudi koji dišu brže nego što je potrebno brzo se umore. Mozda je tebi to teško skužit da što sporije i pliće dišeš imaš višeš kisika u krvi i enregija. Ta pojava se zove Bohrov efekt. Proguglaj malo. Hemoglobin ne može dati kisik mišiću ako je u krvi mal nivo co2 time se mišići zakisele i dolazi do umora.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Trenutno sam na masi i dobio sam dosta mišića ali sve je kao salo. Kako da ih oblikujem?

                              Originally posted by Sandi123 View Post
                              Pozz svima imam jedan problem idem 7 mjeseci u teretanu i dobio sam fino misica. radim masu. Problem je u tome sto mi misici nemaju nikakvog oblika sve je ko salo. KAko da ih fino oblikujem da budu cvrsti al da dobivam masu ne da se definisem.
                              Ma, masa je keva...

                              tumblr_mw2u1sTkuO1smrxsvo1_500.jpg
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment

                              Working...
                              X