Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dnevne varijacije u kilaži

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dnevne varijacije u kilaži

    Pozdrav , evo zanima me ovo , znaci vise manje svako jutro se izvazen al stvar je u tome sta jedan dan mi pise 79 , pa sutra 80 preksutra 81 pa npr onda 79,5 ? Zasto takva nagla minjanja jel to samo voda ili ? Jer zbog ovoga mi je teze pratiti dali je tocan unos mi i tako ...

  • #2
    Re: Naglo minjanje kilaze ?

    hrana piće...

    znači nastavi se vagati ujutro, al gledaj da si prazan

    Comment


    • #3
      Re: Naglo minjanje kilaze ?

      Originally posted by Bruvy View Post
      Pozdrav , evo zanima me ovo , znaci vise manje svako jutro se izvazen al stvar je u tome sta jedan dan mi pise 79 , pa sutra 80 preksutra 81 pa npr onda 79,5 ? Zasto takva nagla minjanja jel to samo voda ili ? Jer zbog ovoga mi je teze pratiti dali je tocan unos mi i tako ...
      To ti jer ponekad na vagu prvo stanes prvo Lijevom nogom, a ponekad Desnom

      Sad ozbiljno-varijacije u kilazi su normalne i ovise o tvojim aktivnostima i prehrani etc. Vagaj se svakih cca 7 dana il sl i u isto vrijeme i istim danom u tjednu pa prati kilaze i uzmi si prosjek kroz par vaganja. Ili se vagaj svaki dan i od tog si uzmi prosjek. Kolikoe varijacije mogu bit...mogu ici i po par kg u danu gore/dolje i s tim se nemoj zamarat osim ako trebas drzat neku tezinu radi nekih vaganja za kategorije il sl.
      MYPROTEIN

      Comment


      • #4
        Re: Naglo minjanje kilaze ?

        to je normalno i kod svakoga je to isto...te varijacije 1-2kg...Nisi robot pa da svaki dan pisas iste kolicine i izbacujes iz sebe istu kolicinu(mislim na wc)...a isto tako i kad je unos hrane u pitanju..nije sve u gram..nit je to bitno uopste da bude u gram..Opusti se malo..i to nisu nagla mjenjanja....da vidis sta se radi pred takmicenje heheheh i dan dva posle hehhehe

        Comment

        Working...
        X