Announcement

Collapse
No announcement yet.

trazim savjet kako dalje :D transformacija 135 na 94 kila :D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • trazim savjet kako dalje :D transformacija 135 na 94 kila :D

    evo pozdravljan sve forumase i zidare ja sam joso dolazim iz sibenika. uglavnom zadnjih godina san se zapustija i prepustija glupon kompjuteru igra bi kompjuter igrice ko ***** jeba in bog mater counter strike dotu quake itd.... i tako godinama samo hard gaming ujtro bi se diga kuva bi kavu u loncu od dizanja do spavanja kompjuter i udari igrice mrtve... kasnije u 4 5 ujutro pravac pekara i onda burek pice sranja 100 litara kole i naravno 2 kutije cigara sta tvrdih to bolje. i tako ja godinama izgubija se ko kreten umrli. ko mene nema labavo ili sve ili nista. i tako ja postanem cijenjen gamer(retard) sta u hrvatskoj sta vanka al nema od tog kruva. starcraft san dera boze dragi dode mi plakat kolko san ga igra..... zasto ovo pricam da imate u uvih kakav san zivot vodija do ovog lita do 7 miseca kad san kompjuter odjeba i poceja da se bavim sebom i svojim tjelom. posto kod mene postoji samo sve ili nista zaljubija san se u teretanu zaljubija san se u sebe

    na dan kad sam odlucija da zelim biti hulk ima san preko 130 kila i 2 metra visine dropcinu do poda podbradak izgleda san ko bova.

    i tako ja pocnen trcat al jebiga nemogu trcat pa san hoda znoija se cidija san se ko sladoled.....
    i napravim rezim 3 treninga dnevno bez odmora svaki dan svaki *****i dan.

    ujurto kardio iza podne gym i predvecer kardio

    bilo je *****o tesko i sad s ponsom govorim kad se sjetim sebe hodam vrucina lito przi sunce sve i ja kazen ma ko ga **** iden skratit put do kuce i ono u meni nesto prozuja ma ***** ti sve joso koje krace sta krace jebo te ices duzin puten koja si ti picka nemos prosetat 2 kilometra vise a moga si se borit sa 3 puta jacin protivnicima na kompu te si ljude moga uzimat pobjedivat a sam sebi neces pomoc bijedo. i tako ja dignem glavu i produzim duljim putem i ne odem 2 kilometra nego i vise i te se rute drzim i danas al ne hodam vec trcim.....svaki dan istrcim oko 3 4 kilometra.

    i tako sa teretanom sve radim u njoj drzim se samo 4 serije 10 ponavljanja bilo ruke ramena prsa sve radim 4 serije 10 ponavljanja samo dodajem kilaze.....

    i tako joso prekucao i kardio i teretanu i dosao na 95 kila i 2 metra visine umislija san se jos vise koji ***** nisan umisljen inace nikako vec zaljubija u sebe

    al posto kod mene nema labavo i nema zajebavanja zagriza san da ocu sve ocu maximum iz svog tjela izvuc da me bebe jedu ocima hahahaahaha

    meni triba savjet misljenje kojim putem da idem da nastavim ovako svaki dan kardio teretana sa kruznim treningom i navecer kardio ili da rasporedim teretanu 3 puta tjedno i radim posebno svaku misicnu skupinu. a vikendom izolirane vjebe da se zapalim..

    meni nije nista problem i sa najtezim i najbolnijim stvarima sa se susreca volin bol volin da gorin......

    ako ste sve ovo procitali sta bi mi preporucili sta bi po vasem misljenju bilo najpametnije.

    jedem samo tunu posni sir piletinu kuhanu voce povrce i zitarice..
    nejedem nikakav kruh nikakve fastfoodove nista hranu san prikrizija za mene je samo hranjiva tvar i nista vise.

    evo slika kako san izgleda i kako izgledan sad

    nista ljudi pozdrav i samo IRON WILL.
    Attached Files

  • #2
    Re: trazim savjet kako dalje transformacija 135 na 94 kila

    Ma tooo frende! Udri po toj prasini, grizi, drž i nedaj!
    I ja i kolega Hardstyle91 smo bili gameri sto su visili za ekranom i vidi nas sada lijepe i zgodne

    Samo daj (mašem crno bijelom zastavom ko pri zavrsetku nascar utrke)!!!!

    Iliti ga, go go go!!

    Sent from my HTC One X using Tapatalk
    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

    http://www.facebook.com/adoni.costo
    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

    Comment


    • #3
      Re: trazim savjet kako dalje transformacija 135 na 94 kila

      Svaka čast na napretku

      Comment


      • #4
        Re: trazim savjet kako dalje transformacija 135 na 94 kila

        Svaka cast... Meni sa 110 nije bilo lako , a tek tebi sa 135. Zivot ti je sigurno 5 puta bolji sad nego sto je bio kad si imao 135...

        Comment


        • #5
          Re: trazim savjet kako dalje transformacija 135 na 94 kila

          Svaka čast, i ja sam bio gamer dugi niz godina i znam kako je teško ostaviti igre

          Comment


          • #6
            Re: trazim savjet kako dalje transformacija 135 na 94 kila

            Originally posted by ScuderiaBull View Post
            I ja i kolega Hardstyle91 smo bili gameri sto su visili za ekranom i vidi nas sada lijepe i zgodne

            Sent from my HTC One X using Tapatalk
            Tamo negdje si napisao da si uvijek radio kao "konj", na selu, itd. i da ti nikad nije bilo lako, a sad da si bio hard gamer..ccc..kako to ili kada je to bilo?

            Kako se uspijete uopće uvući tako u te igrice..i sama znam ponešto o njima, nekada igrala, ali baš ta opsjednutost njima, to mi nije jasno..igranje po cijele dane..kako vas oči nisu bolile, a i sve ostalo? I, još važnije pitanje, kako je moguće da niste imali nikakvih drugih obaveza kao npr. škola, faks, posao, druženje s prijateljima, itd.??

            Čisto me zanima pozadina toga, ništa drugo..volim se igrati psihologa

            I da, čestitke autoru teme na ostvarenim ciljevima!! Svaka čast!!
            Simplify.

            There are no shortcuts to any place worth going.

            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
            HARDER.


            Comment


            • #7
              Re: trazim savjet kako dalje transformacija 135 na 94 kila

              Svaka cast !

              Comment


              • #8
                Re: trazim savjet kako dalje transformacija 135 na 94 kila

                Evo da ti kratko objasnim o gamingu.
                U početku sve je zabava, izlaziš družiš se igraš 2-3h dnevno ono nikad više, jer te oči počnu boliti i ne možeš više sjediti, međutim svaki dan ti otrikavaš nove stvari u igrama, sve više ti se dopada i želiš da budeš bolji. Da bi bio bolji moraš više igrati
                Tako počinje, onda proleti par sati da i ne skontaš da si zaboravio uraditi druge stvari. Onda počinješ odbacivati razne stvari, prijatelji te zovu vani, ti kažeš ne mogu, umoran, boli te nešto, neko ti umro, a ustvari igra ti se samo. Onda počneš gubiti prijatelje, i ostaju ti samo oni virtualni, koji su tebi ustvari i najbitnij. Nije ti bitno hoćeš li dobiti keca u školi, za****** na poslu, biti ne naspavan, bitno je samo ostvari što bolji plasman u igri, dobiti što bolju reputaciju, opremu, to je jedino bitno. Sad već pričamo ono kad se gaming uvuće pod kožu pa postaneš kao narkoman. Ovo sve pričam iz svog iskustva..

                Comment


                • #9
                  Re: trazim savjet kako dalje transformacija 135 na 94 kila

                  i ima li ko kakav plan i program da me uputi samo u rezim treninga ne koje vjezbe nego koliko trenirat

                  jel mi pametno svaki dan da se izsredam ko ludak ili da idem polako

                  Comment


                  • #10
                    Re: trazim savjet kako dalje transformacija 135 na 94 kila

                    Originally posted by gavranka View Post
                    Tamo negdje si napisao da si uvijek radio kao "konj", na selu, itd. i da ti nikad nije bilo lako, a sad da si bio hard gamer..ccc..kako to ili kada je to bilo?
                    Vrlo jednostavno, pocetak srednje bio je gaming. Nigdje ne pise da sam bio turbo ovisnik iliti hard gamer, ali sam se kuzio u to, i razumijem takve ljude u potpunosti. Za razliku od kolege ovdje, ja nisam u tome dugo i ostao. Po zavrsetku toga pocele su PRAVE obaveze i nije vise bilo mjesta igricama.



                    Sent from my HTC One X using Tapatalk
                    Last edited by ScuderiaBull; 03-02-14, 06:55.
                    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                    http://www.facebook.com/adoni.costo
                    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                    Comment


                    • #11
                      Re: trazim savjet kako dalje transformacija 135 na 94 kila

                      Originally posted by ScuderiaBull View Post
                      ...Po zavrsetku toga pocele su PRAVE obaveze i nije vise bilo mjesta igricama.
                      Sent from my HTC One X using Tapatalk
                      Baš to...zato, ja krivim roditelje
                      Simplify.

                      There are no shortcuts to any place worth going.

                      ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                      HARDER.


                      Comment


                      • #12
                        Re: trazim savjet kako dalje transformacija 135 na 94 kila

                        nisu meni krivi roditelji ni nista ja sam igra od 15 g do 26 s tim da sam od 22 godine gaming svaca na drugacijom razini poluprofesionalno san se s tim bavija. tako receno unistija sam sebe

                        i dalje sam ja hardcore gamer al skillpoene skupljam u teretani barbar +100dmg na bicepsu soketima itd

                        IRON WILL
                        Last edited by DELTA; 03-02-14, 18:06.

                        Comment


                        • #13
                          Re: trazim savjet kako dalje transformacija 135 na 94 kila

                          de ti majstore stavi koju sliku bez majice, tesko ti se ovako sta moze reci

                          Comment


                          • #14
                            Re: trazim savjet kako dalje transformacija 135 na 94 kila

                            evo jos koji dan pa se puni jedna godina shredanja hahahaah da malo updejtujem slikama

                            Picture 036.jpg

                            IMAG1137.jpg
                            zyzz pose.JPG

                            Picture 010.jpg
                            IMAG0748.jpg
                            IMAG0295.jpg
                            IMAG0712.jpg
                            Last edited by DELTA; 21-07-14, 12:15.

                            Comment


                            • #15
                              Re: trazim savjet kako dalje transformacija 135 na 94 kila

                              Godina dama defke..huh..
                              Ja bi ti preporucio masu sada..
                              Dakle da dizes kalorije pomalo...biti ces iznenaden )
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment

                              Working...
                              X