Announcement

Collapse
No announcement yet.

želim nabiti mišićnu masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • želim nabiti mišićnu masu

    Pozdrav svima, imam 70 kg i 182 cm visine, sto znam da je premala kilaza za tu visinu. Sportas sam cijeli zivot no jako puno trcanja (jer sam trenirao nogomet) me bas isušilo i imam dosta mršave noge.

    E sad, ono što me zanima jest dali mi kada sada krenem u teretanu uz pravilnu prehranu isplati uzimati ovo http://www.building-body.com/shop/power_mass_-_1587g , power mass extreme?
    Last edited by ekon3omist; 21-05-14, 00:24.

  • #2
    Re: želim nabiti mišićnu masu

    kratki odgovor:

    ne isplati se
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: želim nabiti mišićnu masu

      zašto ne? može obrazloženje?

      i savjet što se po tebi onda isplati?

      Comment


      • #4
        Re: želim nabiti mišićnu masu

        predpostavljam da hoces da kupis to kao jednostavan nacin da uneses mnogo kalorija


        to mozes postici na mnogo jeftiniji, ukusniji, i zdraviji(citaj, bogatiji mikronutrijentima) nacin - cak i da imas jako los izbor hrane i money management-a vjerovatno ces bolje proci u bilo kojem slucaju osim u kupovini nekog gejnera

        ako ''pravilna prehrana'' predstavlja ono sto treba, tj. da u svom cilju nabijanja tezine uspostavis kalorijski suficit i adekvatan unos proteina(znaci najosnovnije) onda ti ovo kao ''dodatak ishrani'' nece puno pomoci osim dodatnog nabacivanja sala

        edit: sacuvaj pare, mozda naletis na jednu ovaku pa joj kupi neki suplement po zelji
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • #5
          Re: želim nabiti mišićnu masu

          nije ni kročio u teretanu a već su mu suplementi na prvom mjestu

          Comment


          • #6
            Re: želim nabiti mišićnu masu

            to što si stavio je dobra stvar,ali za naprednije vježbače...tek nakon 3-4 mjeseca uzmi to

            Comment

            Working...
            X