Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zelio bih smrsaviti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Zelio bih smrsaviti

    Fyi...
    "Homofob je naziv za osobu bilo kojeg spola koja otvoreno izražava mržnju prema osobama homoseksualne orijentacije."


    Hahaha, kakav si ti kralj.... Da covek sam sebi spocitava kako je gej, to jos nisam video....

    Sent from my Windows phone using Tapatalk
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • #17
      Re: Zelio bih smrsaviti

      Originally posted by Carl Wind View Post
      ja sam amo reći poseban na forumu ,drukčije se hranim ,drukčije treniram ,momak neka kritički izvaže sve naše slike ,pa neka odluči ,tko mu ima bolje tijelo ,kilažu ,ukusniju prehranu itd ,neka usvoji to ,ali ako bude na calorie restrictive dijetama ,na 2000 kalorija dnevno ,on će rapidno smršaviti i onda rapidno se udebljati kad počne jesti ,dok ako utrenira tijelo kao ja na kalorije ali nemasne ,tijelo će ubrzati metabolizam i dobiti energiju za rad od glukoze jer glukoza je 4 puta brže gorivo i nikad ne ide u salo ,nisam još vidio čovjeka koji jede žitarice ,bez masti i da je debeo ,takav se nije rodio još ...a vidio sam debelih na forumu koji jedu 50 posto manje kalorija nego ja ..

      dnevna potreba esencijalnih masti je tako mala da je slobodno moze ubaciti i ostati na low fatu ...da se ne udeblja...

      zasicene i druge masti nisu esencijalne,esencijalne masti su omega 3 i 6 ,dakle neka momak sam odluci ,A HOMOFOBI NEKA HEJTAJU ,ADMIN NEKA RJEŠI HOMOFOBE.
      Kakve veze homofobi imaju s icime??

      Toliko gluposti si napisao u ovom postu.

      Vec sam te jednom pitao da stavis link nekog istrazivanja koje potvrduje tvoje teorije, ali nisi. Jedini argumenti su ti "nisam vidio ljude", "rekao mi je frend bilder"... S druge strane ja ti mogu ovdje staviti barem 10 istrazivanja koje potvrduju suprotno. Na stranu sto tebi taj nacin prehrane odgovara, savjetovati ovako nesto pocetniku je neodgovorno.
      Originally posted by madmax22
      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
      Originally posted by jocker77
      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
      Originally posted by Hajduk
      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

      Comment


      • #18
        Re: Zelio bih smrsaviti

        Originally posted by neuk View Post
        Kakve veze homofobi imaju s icime??

        Toliko gluposti si napisao u ovom postu.

        Vec sam te jednom pitao da stavis link nekog istrazivanja koje potvrduje tvoje teorije, ali nisi. Jedini argumenti su ti "nisam vidio ljude", "rekao mi je frend bilder"... S druge strane ja ti mogu ovdje staviti barem 10 istrazivanja koje potvrduju suprotno. Na stranu sto tebi taj nacin prehrane odgovara, savjetovati ovako nesto pocetniku je neodgovorno.

        postavit cu studije ok

        Comment


        • #19
          Re: Zelio bih smrsaviti

          Minehira K, Bettschart V, Vidal H, Vega N, Di Vetta V, Rey V, Schneiter P, Tappy L. Effect of carbohydrate overfeeding on whole body and adipose tissue metabolism in humans Obes Res. 2003 Sep;11(9):1096-103.

          The thinnest people eat the most carbohydrate:

          http://webcenters.netscape.compuserv...thinnestpeople

          Bolton-Smith C, Woodward M. Dietary composition and fat to sugar ratios in relation to obesity. Int J Obes Relat Metab Disord. 1994 Dec;18(12):820-8.

          Comment


          • #20
            Re: Zelio bih smrsaviti

            Originally posted by Carl Wind View Post
            Minehira K, Bettschart V, Vidal H, Vega N, Di Vetta V, Rey V, Schneiter P, Tappy L. Effect of carbohydrate overfeeding on whole body and adipose tissue metabolism in humans Obes Res. 2003 Sep;11(9):1096-103.

            The thinnest people eat the most carbohydrate:

            http://webcenters.netscape.compuserv...thinnestpeople

            Bolton-Smith C, Woodward M. Dietary composition and fat to sugar ratios in relation to obesity. Int J Obes Relat Metab Disord. 1994 Dec;18(12):820-8.
            Napokon

            Procitam pa ti odgovorim.
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • #21
              Re: Zelio bih smrsaviti

              Originally posted by Dača View Post
              Fyi...
              "Homofob je naziv za osobu bilo kojeg spola koja otvoreno izražava mržnju prema osobama homoseksualne orijentacije."


              Hahaha, kakav si ti kralj.... Da covek sam sebi spocitava kako je gej, to jos nisam video....

              Sent from my Windows phone using Tapatalk
              nisam gay ,krivo sam shvatio tu riječ

              Comment


              • #22
                Re: Zelio bih smrsaviti

                Originally posted by Carl Wind View Post
                nisam gay ,krivo sam shvatio tu riječ
                Slaba edukacija, nepoznavanje osnova, konstantno ponavljanje istih stvari i lupetanje gluposti tvoj su problem.

                Originally posted by Carl Wind View Post
                A HOMOFOBI NEKA HEJTAJU ,ADMIN NEKA RJEŠI HOMOFOBE.
                Na tvom mjestu nakon ovog forum ne bi posjecivao na duzi vremenski period.
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • #23
                  Re: Zelio bih smrsaviti

                  Originally posted by Premium.Better View Post
                  Slaba edukacija, nepoznavanje osnova, konstantno ponavljanje istih stvari i lupetanje gluposti tvoj su problem.



                  Na tvom mjestu nakon ovog forum ne bi posjecivao na duzi vremenski period.
                  kakve to veze ima sa gubljenjem sala na voću i integralnim žitaricama?

                  Comment


                  • #24
                    Re: Zelio bih smrsaviti

                    Premium preduhitrio si me s tim potpisom na dnu
                    Originally posted by madmax22
                    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                    Originally posted by jocker77
                    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                    Originally posted by Hajduk
                    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                    Comment


                    • #25
                      Re: Zelio bih smrsaviti

                      Originally posted by Carl Wind View Post
                      nisam gay ,krivo sam shvatio tu riječ
                      Verujem da nisi...

                      Problem je što nisi ti samo tu reč krivo shvatio, nego još mnogo toga više, pogotovo vezano za prehranu....

                      Ali dobro, mlad si momak, imaćeš dosta vremena da to ispraviš...
                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • #26
                        Re: Zelio bih smrsaviti

                        C.W razotkriven si sam si priznao da si kitolovac.

                        Comment

                        Working...
                        X