Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta raditi preko ljeta?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Sta raditi preko ljeta?

    Decki ima tu istine di pricate ali ima par problema:

    Ako ocu kupit kineski mob(znam da su dobri ima onaj xiomi tak nest i hrpa drugih)moram imati paypail ili kreditu kartinu ali ja neam.
    Istina mogo bi si sredit prehranu tj kupit suplemente ali tesko da ce mi roditelji dati jel ce mislit da su to steroidi.

    Comment


    • #77
      Re: Sta raditi preko ljeta?

      gigabyte imas za kupiti u zagrebu. a sto se tice kupovine prek neta, da se srediti...
      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • #78
        Re: Sta raditi preko ljeta?

        Originally posted by denis View Post
        Decki ima tu istine di pricate ali ima par problema:

        Ako ocu kupit kineski mob(znam da su dobri ima onaj xiomi tak nest i hrpa drugih)moram imati paypail ili kreditu kartinu ali ja neam.
        Istina mogo bi si sredit prehranu tj kupit suplemente ali tesko da ce mi roditelji dati jel ce mislit da su to steroidi.
        Lako sredis kupovinu,moze ti netko obaviti samo novce uplatis

        http://www.njuskalo.hr/ostali-mobite...oglas-12272776

        Ili taj Gigabyte Maya si uzmi,uglavnom nemoj davati pare na s4 radi branda,ostavi si za suplemente ili nesto korisnije
        http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
        BB AND THIS !

        Comment


        • #79
          Re: Sta raditi preko ljeta?

          Originally posted by denis View Post
          Istina mogo bi si sredit prehranu tj kupit suplemente ali tesko da ce mi roditelji dati jel ce mislit da su to steroidi.
          tko je spominjao suplemente? ja sam naveo da si sredis kvalitetnu prehranu... doduse, malo sam se zaletio sa 6 mjeseci kvalitetne prehrane, ali svakako da je bolje ulozen novac nego u s4...
          a zas ces raditi samo dok ne zaradis 2000kn? nema vise posla ili ne zelis vise raditi?
          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

          Comment


          • #80
            Re: Sta raditi preko ljeta?

            Originally posted by Coffey View Post
            tko je spominjao suplemente? ja sam naveo da si sredis kvalitetnu prehranu... doduse, malo sam se zaletio sa 6 mjeseci kvalitetne prehrane, ali svakako da je bolje ulozen novac nego u s4...
            a zas ces raditi samo dok ne zaradis 2000kn? nema vise posla ili ne zelis vise raditi?
            pre pre pre tesko je ono crknem doslvno a mozda budem i vise radio

            Comment


            • #81
              Re: Sta raditi preko ljeta?

              kaj radis?
              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

              Comment


              • #82
                Re: Sta raditi preko ljeta?

                Drka hiihihihihi
                "What the mind believes the body achieves."

                Comment

                Working...
                X