Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li je pametno trenirati i koristiti antibiotike ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je pametno trenirati i koristiti antibiotike ?

    Danas su mi trebali čupati nokat, ali operacija je odgođena zbog upale (palac mora se se smiri pa tek onda mogu ići na operaciju). Doktor mi je prepisao antibiotik klavocin. Da li je pametno trenirati i koristiti antibiotike ?
    Formula je volja!

  • #2
    Re: pitanje

    Nevezano za ovo drugo pitanje. Rezanje nokta je najgora stvar. Neces moc "normalno" trenirat i na kraju ce ti opet krivo zarast. Rezanje ili bas cupanje?
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • #3
      Re: pitanje

      Originally posted by bot1950 View Post
      Nevezano za ovo drugo pitanje. Rezanje nokta je najgora stvar. Neces moc "normalno" trenirat i na kraju ce ti opet krivo zarast. Rezanje ili bas cupanje?
      Čupanje nokta. ovo je treći put da idem na istu operaciju samo ovaj put je problem desni palac..
      Formula je volja!

      Comment


      • #4
        Re: pitanje

        Originally posted by dsk View Post
        Danas su mi trebali čupati nokat, ali operacija je odgođena zbog upale (palac mora se se smiri pa tek onda mogu ići na operaciju). Doktor mi je prepisao antibiotik klavocin. Da li je pametno trenirati i koristiti antibiotike ?
        nasi kreteni imaju tendenciju to raditi tako....zasto ti ne odrezu rub nokta na strani na kojoj je urastao i preko navuku meso...zasiju sve za nokat da zaraste normalno i super....naravno ako se o tome radi........
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • #5
          Re: pitanje

          Originally posted by dominik11 View Post
          nasi kreteni imaju tendenciju to raditi tako....zasto ti ne odrezu rub nokta na strani na kojoj je urastao i preko navuku meso...zasiju sve za nokat da zaraste normalno i super....naravno ako se o tome radi........
          Čitam na raznim forumima ex-yu i većina spominje konce,a ja znam da mi nisu ništa šivali..Jedva me stari nagovorio da o5 idem na operaciju.. zadnji put su mi bukvalno čupali zavoje i stvarno boli previjanje..
          15-20 dana bez treninga :/

          čitam na drugim forumima da su neki koristili klavocin dok su trenirali.. ljut sam na sebe što nisam pitao doktora
          Formula je volja!

          Comment

          Working...
          X