Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što uzeti/raditi/činiti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što uzeti/raditi/činiti

    Pozdrav novi sam u ovome,dakle imam 19 godina,počeo bih se baviti ovime,dakle za početak malo sam podeblji,htjeo bih se zjačat i smršaviti.

    Suplementi koje sam si zamislio kupiti.

    MVP Pro Whey 2,27kg + Shaker

    Myprotein Creatine monohydrate 250g

    Myprotein Taurine 250g

    Myprotein Instant Oats bez okusa 1kg

    Eh sad sam u dilemi, dakle imam u fitness centru deal da bih dobio 2.5kg myprotein whey impact,500grama kreatina i shaker,dakle za iste novce kao gore bi mogao kupiti 250g creatina više,ali u dilemi sam da li je ovaj mvp pro whey gore bolji/kvalitetniji od myprotein impact whey.

    Vježba: dakle raditi cu po programu p90x extreme workout izbaciti cu sve one yoga gluposti i umjesto njih raditi biceps back dakle radni dan bi mi izgledao ovako prvo chest i back:ab ripper,zatim biceps,pa ruke i ramena opet ab ripper,pa noge i leđa opet ab ripper taj workout sam vec sad poceo raditi i mogu vam reci da se znojim ko lud ko da proizvodim znoj,izmuci me doslovno mi se povraca od toliko vjezbanja i trbuh me boli
    Dakako svaku večer ću voziti bicikl oko 20 kilometara da spalim masne naslage

    Prehrana: čim se ustanem jesti ću myprotein oats u nemasnom mlijeku i dodati im proteina,popodne cu pretezno jesti ribu,a kad eventualno ogladnim ili dobijem želju za grickalicama cu jesti krekere od rize,navecer cu jesti ili opet oats ili 5 kuhanih jaja s posnim sirom i tunom bez ulja i dodati proteina u posni sir

    Kada i zašto uzimati koji suplement: Sad me zanima koji suplement kada uzeti? Čitao sam da protein treba uzeti cim se probudis i prije spavanja,da se prvih tjedan dana treba natovit s kreatinom,dakle 30grama dnevno,nakon toga po 10-15,za taurin neznam nista,molim prijedloge
    Last edited by dub43; 07-07-14, 11:03. Reason: oglašavanje ekupi i cijene

  • #2
    Re: Što uzeti/raditi/činiti

    taurine i creatine prije treninga 30 min. creatine 10 g, taurine mislim da je oko gram, procitaj na pakiranju pise,
    instant oats je glupo kupovat po toj cijeni kad u ducanu kupis kilu zobenih za 10,11 kn i sam ih usitnis,
    whey nakon treninga je obavezno, a sad po danu mozes i ne moras. nece skodit to sigurno.

    Comment


    • #3
      Re: Što uzeti/raditi/činiti

      5 gr kreatin i 2gr taurina prije treninga 30 min

      kad neides u teretanu kreatin 5 gr dnevno nikakva punjenja !

      Comment


      • #4
        Re: Što uzeti/raditi/činiti

        Ali pročitao sam na ovoj stranici da se kreatin prvih 4 do 11 dana uzima 20 do 30 grama kreatina dnevno a nakon toga 5 do 15 grama

        Comment


        • #5
          Re: Što uzeti/raditi/činiti

          Originally posted by exilestar View Post
          Ali pročitao sam na ovoj stranici da se kreatin prvih 4 do 11 dana uzima 20 do 30 grama kreatina dnevno a nakon toga 5 do 15 grama
          Uzmi 2-3 grama prije i poslje treniga...

          Comment


          • #6
            Re: Što uzeti/raditi/činiti

            Originally posted by CroVk View Post
            Uzmi 2-3 grama prije i poslje treniga...
            A Šta s taurinom,njega stavim u isti shake smiksanog s kreatinom ili? Nego daj mi preporuči kad da Šta uzmem imam ekstrakt zelene kave,imam myprotein whey impact protein,myprotein creatine monohydrate, myprotein taurine

            Comment


            • #7
              Re: Što uzeti/raditi/činiti

              Taurin 3 gr prije treninga sa kreatinom 5 gr i taurin 3 gr 30 min prije spavanja

              Sent from my LG-P880 using Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
              BB AND THIS !

              Comment

              Working...
              X