Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liposukcija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Liposukcija

    E ovako..

    Imam problem sa salom na grudima. Lipomastija je ,jer nema simptome da je gineko,tj nema tvrdu kuglicu ispod. E sad ,ja sam nekad imao problema sa salom jos kao klinac od 5,6 godina ,pa sve tamo negdje do 7,8 razreda osnovne skole. Rjesio sam se dosta toga(trenutno stanje 181 cm,76-77 kg ) ,idem u teretanu vec 2,5 godine ,za to vrijeme sam odlicno napredovao i zadovoljan sam. Medjutim imam ne srazmjerno salo na grudima(donjem djelu kod bradavica) u odnosu na ostatak tjela. Recimo trbusnjaci prvi red se odlicno vidi i dobrim djelom i drugi,imam nesto malo stomaka pri dnu,ali gotovo da se i ne vidi ,ali koliko god da smrsam i ubacim kardia salo se ne pomjera odatle.Nije to nesto puno,ali nervira me jer ispod majice mi strci to . Ledja ,ramena,ruke sa svime sam zadovoljan ,ali nervira me to .
    Imam neku cudnu genetiku ,kao klinac(do tih 5,6 godina) sa nekih slika sam bio realtivno mrsav ,ali imao sam male sise. Sredio sam ishranu vise manje odlicno . 2gr proteina po kilogramu, ugljikohidrati samo spori (omakne se jednom,dva puta u 7 dana da pojedem pizzu ili burek,ali to ne bi trebao biti problem) itd.
    Nemam vise zivaca za unistavajuce dijete i kardio treninge gdje salo gubim sa svih podrucija osim sa grudi. Pa me zanima da li je iko isao na liposukciju sala sa grudi,koja je cijena to otprilike i kaja je procedura. Hvala.
    Last edited by Semy; 15-08-14, 00:55.

  • #2
    Re: Liposukcija

    Daj slike neke...
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • #3
      Re: Liposukcija

      mislim da se na BB forumu baš i ne pita za operacije i njihove cijene..

      Comment


      • #4
        Re: Liposukcija

        Zašto da ne, ako se radi o legalnim stvarima? Ne pita dečko za cene steroida...

        Forum i služi za to, da se pomogne ljudima, razmene informacije...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #5
          Re: Liposukcija

          Slike ce biti kroz koji dan dok se aparat popravi...

          Uglavnom ne pitam to bezveze,jer probao sam na sve nacine,ali uvijek ima ono malo sto se ne da srediti. Primjeti se ispod majice ,grudi idu na spic ,a ne kako bi inace trebalo. Nije to nista puno,ali me uzasno nervira. Gornji dio grudi mi je sasvim dobar .

          Comment


          • #6
            Re: Liposukcija

            Vjeruj nakon jos koju godinu treninga i malo manjeg bf-a bit ce bolje. To je borba svih koji su imali veci broj viska kg. Najbolji ljek manji bf a veci prirast misicne mase, a svakako to su bolne tocke muskog djela populacije.
            "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

            Comment

            Working...
            X