Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što da radim da bi mi se vidjele pločice na trbuhu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što da radim da bi mi se vidjele pločice na trbuhu?

    Evo ovako, košarkom se bavim već 4 godine, imam 15, visok sam 175 i imam 64,5 kg. Treninzi su nam takvi da je pola treninga tehnika i pola snaga, i tu radimo serije trbušnjaka, sklekova, izdržaja na rukama, zgibova... Trening imamo svaka 2 dana. Osim toga stalno sam na basketu, svaki dan 2-3 sata, sto znaci da trcim i previse. I sad se namece pitanje, zasto ja nemam plocice ko moji ostali vrsnjaci? Kad stavim ruku, osjetim ih, ali meni se ne vide a svima ostalim vide. + većina njih upće ništa ne radi kod kuće, a ja i kod kuće svaku noć radim one serije trbušnjaka, zgibova, čega već ne...

    Šta da uradim da bi mi se vidjeli ti mišići?

  • #2
    Re: Pomoć, u zabludi sam!

    kakva ti je prehrana?
    https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
    http://instagram.com/dinc_94
    http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
    myprotein code: MP24017174

    Comment


    • #3
      Re: Pomoć, u zabludi sam!

      genetika je odgovor. Uhvati se tezih vjezbi za trbusnjake sa opterecenjem. Kad radis trbusne uzmi neki uteg. Gledaj na njih kao na svaki drugi misic. Ako hoces da budu veci moras ih natjerati na rast. Ovo pod uvjetom da u stvarnosti nemas 3 cm sala preko njih pa onda nije ni cudo sto se ne vide

      Comment


      • #4
        Re: Pomoć, u zabludi sam!

        ne vide ti se trbusnjaci jer si skinnyfat i nije ti bf% dovoljno nizak


        osim katastrofalne genetike(koju ne mozes mijenjati) jedini razlog da se ne vide trbusnjaci nikako je nedovoljno nizak bf% - uz nizak bf%, koliko god bili mali i nerazvijeni ko misici, vidjece se - a normalno da su kod tebe nerazvijeni bez obzira na to koje vjezbe radis, imas 64,8 kg
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • #5
          Re: Pomoć, u zabludi sam!

          Mozda uz ovo sve te tvoje serije trbusnjaka nisu dobre i kvalitetne da bi trbusni rasli... Radi vise vjezbi ima ih puno, variraj..

          Comment


          • #6
            Re: Pomoć, u zabludi sam!

            Jbt, po naslovu sam mislio da se radi o curicama i ljubavnim jadima....
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • #7
              Re: Pomoć, u zabludi sam!

              Pocni se zdravo hraniti, i kroz 2 mjeseca ces ih vidjeti...
              Wenn schon, denn schon!

              Comment


              • #8
                Re: Pomoć, u zabludi sam!

                Na dane kada ne treniras, nataste dupli jeger, na dane treninga prije i posli treninga jeger sa 3 kockice leda(bitno!) i to je to.

                Ukratko, jeger ima 56 ljekovitih trava i jedna od njih je fenomenalan fat burner, nakon 2 tjedna bi triba imat vidljive rezultate. srs

                Comment


                • #9
                  Re: Pomoć, u zabludi sam!

                  Originally posted by Maximus1950 View Post
                  Na dane kada ne treniras, nataste dupli jeger, na dane treninga prije i posli treninga jeger sa 3 kockice leda(bitno!) i to je to.

                  Ukratko, jeger ima 56 ljekovitih trava i jedna od njih je fenomenalan fat burner, nakon 2 tjedna bi triba imat vidljive rezultate. srs
                  Slazem se! Međutim osim ovih kocka leda, jednako je bitno naglasiti i "nataste". Tu je ključ uspjeha.
                  Originally posted by madmax22
                  da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                  Originally posted by jocker77
                  Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                  Originally posted by Hajduk
                  isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pomoć, u zabludi sam!

                    Hvala svima na savjetima, ali tu stvarno puno toga piše, da mi je loša genetika, nizak bf%, imam sala, nemam sala...

                    Pa je l može neko konkretno od svega toga da mi izdvoji šta treba da radim da bi uspio, bio bih jako zahvalan?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pomoć, u zabludi sam!

                      stavi sliku pa cem oti reci...sve drugo je nagadjanje

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pomoć, u zabludi sam!

                        h99u68.jpg
                        Eto :/

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pomoć, u zabludi sam!

                          mjenjaj prehranu...preveliki bf%

                          malo se uhvati utega, povecaj misicnu masu i pravilna prehrana

                          Comment


                          • #14
                            Re: Što da radim da bi mi se vidjele pločice na trbuhu?

                            Treba ti puno proteina i povrca
                            Wenn schon, denn schon!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Što da radim da bi mi se vidjele pločice na trbuhu?

                              Kakva ti je prehrana po drugi put?
                              https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                              http://instagram.com/dinc_94
                              http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                              myprotein code: MP24017174

                              Comment

                              Working...
                              X