Announcement

Collapse
No announcement yet.

upale misica me sprijecavaju u treningu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • upale misica me sprijecavaju u treningu

    kad treniram noge znam imati upalu i do 7 dana,prsa 4-5 dana,leda-3-4 dana
    znam da bi svaki misic trebao trenirati svakih 72 sata(2 puta tjedno) i to mogu samo biceps,ramena,triceps i trbuh
    ja bih najrade trenirao svaki misic svaki dan ili svaki drugi,ali me upale sprijecavaju,cak mi i remete plan treninga
    npr kad treniram prsa i sljedeci dan leda,dok radim ovu vjezbu osjetim kako me bole prsa,sto mi otezava da napravim ponavljanja koliko mogu http://body.ba/pictures/article/240x...ja-240x240.jpg
    kad radim trbuh osjetim kako me bole noge itd....
    znam da sam pocetnik i da mi se tjelo privikava na nove pokrete,ali kako da sprijecim (tako velike) upale misica ?

  • #2
    Re: upale misica me sprijecavaju

    "znam da bi svaki misic trebao trenirati svakih 72 sata(2 puta tjedno) "

    Kako to znaš?
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • #3
      Re: upale misica me sprijecavaju

      procitao sam negdje da svaki misic poslje 72 sata postaje "nezaposlen" i da bi zato "idealno" bilo trenirati svaki misic 2 puta tjedno

      Comment


      • #4
        Re: upale misica me sprijecavaju

        Smanji broj serija
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • #5
          Re: upale misica me sprijecavaju

          vidi da je upala misica zapravo ozljeda misicnog tkiva,da li to znaci da je to negativna stvar ?

          Comment


          • #6
            Re: upale misica me sprijecavaju

            Da li to znaci sto jaca upala to bolji napredak?
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • #7
              Re: upale misica me sprijecavaju

              ne................

              Comment


              • #8
                Re: upale misica me sprijecavaju u treningu

                Kad ti tako sporo prolaze upale, ili radiš prevelik volumen, ili sasrano jedeš i spavaš...ili i jedno i drugo. Popravi to.

                Comment


                • #9
                  Re: upale misica me sprijecavaju u treningu

                  Mora biti nesto od tog sto ti je kahn napisao.
                  Forsiras previse?
                  Za mene su ok bile pocetne upale od 2, najvise 3 dana..i to kad sam noge (listove) forsirao uglavnom. Tu od 5+ dana ne stima nesto

                  Comment


                  • #10
                    Re: upale misica me sprijecavaju u treningu

                    Sigurno radiš previše. Tijelo nije naviklo na taj stepen pogotovo ako si početnik. Moraš puno šopati poslije treninga.

                    Comment


                    • #11
                      Re: upale misica me sprijecavaju u treningu

                      Ekipa ti je sve rekla... Nemoj forsirat odmah jer si ipak pocetnik,tijelo ti je u soku sad i pokusava se priviknuti na sve to.
                      Uglavnom,san dosta znaci,a hrana jos vise... Najmanje 7 sati sna,kroz dan gledaj da uneses dovoljno P,UH i M i to je to
                      "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                      "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                      Comment


                      • #12
                        Re: upale misica me sprijecavaju u treningu

                        nepravilna prehrana, to je i meni bilo na početku

                        Comment


                        • #13
                          Re: upale misica me sprijecavaju u treningu

                          jucer sam trenirao prsa i triceps,poslje treninga sam napravio puno istezanja,poslje tog sam stavio led na mjesta koja su mi bila "najvrucija "i 30 min poslje sam se otusirao hladnom vodom
                          jeo sam đumbir,puno proteina,vode itd......
                          i sada osjetim puno manju upalu nego inace

                          i zanima me da li je "pozitvina stvar" to da si smanjujem uplau(na prirodan nacin,bez tableta),ili si tako sprjecavam oporavak i rast misica ?

                          Comment


                          • #14
                            Re: upale misica me sprijecavaju u treningu

                            Ne smijes to raditi pogotovo ne tusiranje hladnom vodom,to isto kao da vruc motor zalijes hladnom vodom,poslije treninga jedes ,sacekas da se ohladis nekih pola sata i onda tusiranje.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • #15
                              Re: upale misica me sprijecavaju u treningu

                              ili se tuširaš vrućom vodom za bolju cirkulaciju

                              Comment

                              Working...
                              X