Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nolvadex

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Nolvadex

    Originally posted by Nainus View Post
    Protuzakonito je poticati nekoga na nemedicinsko korištenje lijekova i prodavati i davati iste,bez liječničke procjene i recepta.
    na krivom si forumu onda....vjerovatno si upoznat sa tim da se u BB koriste AAS kao i neki drugi lijekovi tako da nemoj upadat sa glupostima....ako covjeku nesto trebao onda ce to i traziti ovdje....a ako ti se ne svida to onda nemoj citat taj dio foruma....nitko nije trazio tvoje misljenje i stavove o tome tako da ih nemoj ni pisati
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • #17
      Re: Nolvadex

      Originally posted by Nainus View Post
      Protuzakonito je poticati nekoga na nemedicinsko korištenje lijekova i prodavati i davati iste,bez liječničke procjene i recepta.
      Znači kad nekog boli glava, a ja mu ponudim aspirin ili brufen i kažem uzmi ovo bajo moj, mogu rizikovati da budem uhićen?

      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • #18
        Re: Nolvadex

        e da, to je dobar savjet. na žalost, izgubio sam taj kontakt. zato nek drugi budu pametniji od mene pa nek ne započinju kuru ak si ne babave i nolvu odmah kad i sve ostalo. Tko može pomoći nek se javi.

        Originally posted by kingpin View Post
        onaj tko ti je prodao ono, zbog ćega ti sada treba ovo, neka ti sad proda to

        Comment


        • #19
          Re: Nolvadex

          Originally posted by neuk View Post
          Kakvo je stanje s kurom? Je li u tijeku ili si ju zavrsio?

          kuru sam zavrsio. i mislio da je sve ok, a ustvari mi se testosteron nije dobro oporavio.

          Comment


          • #20
            Re: Nolvadex

            Hvala ti dominik na ovome. Stvarno ljudi upadaju s glupostima.

            Originally posted by dominik11 View Post
            na krivom si forumu onda....vjerovatno si upoznat sa tim da se u BB koriste AAS kao i neki drugi lijekovi tako da nemoj upadat sa glupostima....ako covjeku nesto trebao onda ce to i traziti ovdje....a ako ti se ne svida to onda nemoj citat taj dio foruma....nitko nije trazio tvoje misljenje i stavove o tome tako da ih nemoj ni pisati

            Comment


            • #21
              Re: Nolvadex

              Originally posted by Dača View Post
              A od čega tačno želiš biti spašen?
              pa ne bih ovak u forumu o tome ali mogu reči da povećana količina androgena uzrokuje pad vlastite proizvodnje testosterona.

              Comment


              • #22
                Re: Nolvadex

                CITAT iz stručnog članka: "tamoxifen uspješno djeluje kao gonadotropni stimulator, tako što šaljući lažan signal mozgu, da ne postoji prisutnost estrogena, koji su odgovorni za supresiju, on može započeti proizvodnju GNRH, koji dalje uskače u hipofizu, stimulirajući je da počne sa povećanim lučenjem LH i FSH, koji nakon toga ulaze u krvožilni sustav, i putuju direktno do testisa, naređujući im da započnu sa proizvodnjom testosterona, i spermatozoida."

                Comment


                • #23
                  Re: Nolvadex

                  Dvostruko povećava Testosteron ,svaki estrogen bloker,jer smanjiva estrogen jako nisko i slobodni i ukupni testosteron dosta poraste.Ali to nosi sa sobom loše stvari .Kao prvo testosteron je jako nizan nakon kure i taj 200% skok će ga jedva povisiti na normalu ,minimum preko prvog praga za normalni nivo .A gubiš skroz estrogen koji je jako bitan za zdravlje i snagu kostiju i mnogih organa u tijelu .
                  Dača nije to pomaganje ,neka se čovjek posavjetuje sa stručnjakom ,nekim tko je završio školu za to ,stručnjak za hormone ,endokrinolog.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Nolvadex

                    Aj uzet cu kuru, sredit cu si velike ruke i mali bf, a za nizak test nakon tjedana kure koga briga. Klasika...

                    Pa valjda prvo sredis sve sto ti treba i pokrijes A, B i C plan pa onda krenes, a ne obrnuto?
                    Originally posted by madmax22
                    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                    Originally posted by jocker77
                    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                    Originally posted by Hajduk
                    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                    Comment


                    • #25
                      Re: Nolvadex

                      Originally posted by Dača View Post
                      Znači kad nekog boli glava, a ja mu ponudim aspirin ili brufen i kažem uzmi ovo bajo moj, mogu rizikovati da budem uhićen?

                      Ne brini napisao si rijec "probaj", to i dijete u osnovnoj zna da nije poticanje. I Nainus prica gluposti..
                      Originally posted by madmax22
                      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                      Originally posted by jocker77
                      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                      Originally posted by Hajduk
                      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                      Comment


                      • #26
                        Re: Nolvadex

                        Originally posted by Nainus View Post
                        Dvostruko povećava Testosteron ,svaki estrogen bloker,jer smanjiva estrogen jako nisko i slobodni i ukupni testosteron dosta poraste.Ali to nosi sa sobom loše stvari .Kao prvo testosteron je jako nizan nakon kure i taj 200% skok će ga jedva povisiti na normalu ,minimum preko prvog praga za normalni nivo .A gubiš skroz estrogen koji je jako bitan za zdravlje i snagu kostiju i mnogih organa u tijelu .
                        Dača nije to pomaganje ,neka se čovjek posavjetuje sa stručnjakom ,nekim tko je završio školu za to ,stručnjak za hormone ,endokrinolog.
                        trebas se malo bolje informisati



                        nolva je blokator recepata, nije inhibitor aromataze - ni u kakvom slucaju nece zaustaviti konverziju teste u estrogen niti ce tako povecavati testosteron, ili uopce smanjiti estrogen, nego bas suprotno, povecava blood plasma levels estrogena (ali blokira receptore)

                        leveli estrogena i po 5-10x manje nego sto mogu biti nakon kure testa 500/week su jos uvijek optimalni i ne remete zdravlje kostima ili uticucu negativno na ostale organe.

                        i opet to sve nije mehanizam preko kojeg pozitivno utice na LH/FSH i sopstvenu produkciju testa, u cemu je nolva poprilicno efikasna http://www.ergo-log.com/nolvabest.html
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • #27
                          Re: Nolvadex

                          Ima li tko da je certificirani stručnjak za ove stvari ,tko ima diplomu s kakvog medicinskog fakulteta ?Subjektivni potrošači ovih lijekova ,nisu stručnjaci .

                          Comment


                          • #28
                            Re: Nolvadex

                            Je li mi treba diploma sa prehrambenog da opisem okus jabuke ?


                            kao da si iskljucio svu logiku kad si uletio u temu, diploma sa medicinskog ili farmaceutska fakulteta ne garantuje ni 1% da osoba zna kakav uticaj nolva ima na oporavak LH/FSH poslije kure testosterona - a good luck nalazeci specializiranog endokrinologa koji se razumije u to
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • #29
                              Re: Nolvadex

                              da si razgovarao sa "certificiranim strucnjakom" ova tema ne bi postojala jer kure ne bi bilo

                              Comment


                              • #30
                                Re: Nolvadex

                                Dečki, uopče ne pomažete! A čini mi se da mnogi ulete u nešto što ni ne kuže!

                                Originally posted by Aura View Post
                                da si razgovarao sa "certificiranim strucnjakom" ova tema ne bi postojala jer kure ne bi bilo

                                Comment

                                Working...
                                X