Announcement

Collapse
No announcement yet.

Povecanje misicne mase

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Povecanje misicne mase

    Imam 18 godina visina 181 cm, 80 kg. Zelim misicnu masu, idem u teretanu zadnja 2 mj, prije godinu dana sam isao 5 mj u teretanu. Sve sta losije pojedem vidi mi se (glupi endomorf) uska ramena, siroki bokovi... u zadnjih mjesec dana hranim se planom prehrane ali mi ne ide bas, u tih zadnjih mj dana sam dobio 3 kg ali dosta po bokovima i u trbuhu, jest da sam dobio i misica ali to mi se cini i dalje premalo za toliko masti koje sam natukao.. Dosta dugo vec vijezbam i stalno citam clanke ali nikako da jos napravim savrsenu prehranu za sebe. Koristim whey prije i nakon treninga, u kombinaciji sa bcaa, kreatinom i glukozom... Jos idem u skolu pa bas ne mogu si skroz prehranu sloziti i treninge, ali kada idem popodne u sk onda ustajem u 6:00 te pijem creatin, oko 7:00 pojedem si zobene i whey te zatim oko 7:45 idem u teretanu, vijezbam
    Imam 18 godina visina 181 cm, 80 kg. Zelim misicnu masu, preko ljeta sam bio srednje izdefiniran (bez masti na trbuhu i bokovima), te sam se zato sada odlucio na masu... U teretanu idem zadnja 2 mj, prije godinu dana sam isao 6 mj u teretanu. Zanina me sto dobro ne redim te sto trebam promjeniti. Sve sta losije pojedem vidi mi se (glupi endomorf) uska ramena, siroki bokovi... u zadnjih mjesec dana hranim se planom prehrane ali mi ne ide bas, u tih zadnjih mj dana sam dobio 3 kg ali dosta po bokovima i u trbuhu, jest da sam dobio i misica ali to mi se cini i dalje premalo za toliko masti koje sam natukao.. Dosta dugo vec vijezbam i stalno citam clanke ali nikako da jos napravim savrsenu prehranu za sebe. Koristim whey prije i nakon treninga, u kombinaciji sa bcaa, kreatinom i glukozom... Jos idem u skolu pa bas ne mogu si skroz prehranu sloziti i treninge, ali kada idem popodne u sk onda ustajem u
    6:00 creatin, bcaa, glukoza
    6:45 zobene i whey
    7:45 Trening
    09:00 poslije treninga-whey, creatin, glukoza, bcaa...
    10:00 kruti obrok, pojedem si neku rizu, tjesteninu ili krumpir te neko meso, puretina, piletina ili svinjetina, nekada i riba iz konzerve., salata
    13:00 razeni ili integralni kruh sa 100 g pilecih prsa (salama) ili meso sa obroka prije
    16:00 imam neki shake za dzabe a pun je proteinima, UH i vitaminima (Postavio sam temu o tom shaku)
    do 20:30 do kad ne dodem doma iz sk jos si pojedem 2 narance.
    20:30 tuna iz konzerve i tjestenina ili neko meso i tjestenina, krumpir, riza (ovisi sta se kuha)

    Jedno vrijeme sam koristio plan prehrane koji je dolje u slici ali nekako nisam osjetio nesta bolje, jos sam se i udebljao.. Ne znam dal da skroz izbacim i taj razeni i integralni kruh jer se dosta debljam od njega.



    *TRENING*
    Vjezbam jacim intezitetom sa manje odmora, Trening mi se sastoji od 2 kompleksne vjezbe te 3-4 izolacijske, 8-10 ponavljanja kompleksne vjezbe. te koristim vece kilaze a kod izolacijskih 10-15 ponavljanja sa manjom (dovoljnom) kilazom.. Svaki trening se ubijem te dobijem upalu sto je dobro. Ne znam dal da ubacim kardio jos koji dan,
    Plan treninga:
    Ponedjeljak---Leda, biceps
    Utorak---prsa, triceps
    Srijeda--Nogee
    Cetvrtak--odmor
    Petak--Ramena.
    Subota--misicna skupina koju zelim najprije povecati (radim leda, da smanjim taj dojam uskih ramena)


    Plan prehrane dolje u slici..
    Dolje sam jos i postavio slike slikane ovaj tijedan.
    Svaki komentar je dobro dosao.. Hvala unaprijed!!
    Attached Files

  • #2
    Re: Povecanje misicne MASE!! Pomoc..!!

    nista više manje ovo šta si napisao je dobro...izbaci glukozu i bcaa ujutro u 6 samo creatin ce bit dovoljan a taj bcaa ubaci prije ili posle treninga
    ima tu jos puno posla ali nista ti ne preostaje osim treninga...cardio ubaci 3-4 puta tjedno 20-30 min ujutro natašte ili poslije treninga(ako bude posle treninga onda ne pijes glukozu sa shake-om)
    nije dobro u sub leđa,jer ih vec u pon radis opet...u subotu odradi full body mrtvo dizanje,cucanj,zgibovi,kosi bench,odručenje,1 za bic 1 za tric i malo trbušni....u petak s ramenima ubaci trapez,ako neces u sub radit mrtvo

    Comment


    • #3
      Re: Povecanje misicne MASE!! Pomoc..!!

      oke
      koristim bcaa prije i nakon treninga
      a dal koristim prije cardia bcaa i creatin da ne dode do gubljenja misicne mase jer sam ipak na masi
      oke onda cu subotom full body
      petkom sam izbacio trapez jer se kod veceg trapeza gubi izgled sirokih ramena

      Comment


      • #4
        Re: Povecanje misicne MASE!! Pomoc..!!

        Originally posted by Fera17 View Post
        oke
        koristim bcaa prije i nakon treninga
        a dal koristim prije cardia bcaa i creatin da ne dode do gubljenja misicne mase jer sam ipak na masi
        oke onda cu subotom full body
        petkom sam izbacio trapez jer se kod veceg trapeza gubi izgled sirokih ramena
        sorry sto spamam temu...inace nemam pojma odgovor na tvoje pitanje neego posto si iz bj samo da te pitam u koji gym ides???? znatizelje radi samo pitam
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • #5
          Re: Povecanje misicne MASE!! Pomoc..!!

          Originally posted by dominik11 View Post
          sorry sto spamam temu...inace nemam pojma odgovor na tvoje pitanje neego posto si iz bj samo da te pitam u koji gym ides???? znatizelje radi samo pitam
          Hahahahhaha, ne idem u bj u gym, ja zivim blize cz (cazmi)..

          Comment


          • #6
            Re: Povecanje misicne MASE!! Pomoc..!!

            Originally posted by Fera17 View Post
            Hahahahhaha, ne idem u bj u gym, ja zivim blize cz (cazmi)..
            ok.....pitam samo
            This is your life and it’s ending one minute at a time

            Comment


            • #7
              Re: Povecanje misicne MASE!! Pomoc..!!

              Originally posted by Fera17 View Post
              Hahahahhaha, ne idem u bj u gym, ja zivim blize cz (cazmi)..
              ma nkj. heheheje
              Originally posted by dominik11 View Post
              ok.....pitam samo

              Comment


              • #8
                Re: Povecanje misicne MASE!! Pomoc..!!

                ako ides nataste mozes bcaa,ali nije potrebno..neces izgubit misice od 20-30min ne brini

                Comment


                • #9
                  Re: Povecanje misicne mase

                  okic imas pravo pisem nebuloze

                  Comment


                  • #10
                    Re: Povecanje misicne MASE!! Pomoc..!!

                    Originally posted by Armani View Post
                    ako ides nataste mozes bcaa,ali nije potrebno..neces izgubit misice od 20-30min ne brini
                    a sto da radim sa prehranom, sto da promjenim?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Povecanje misicne MASE!! Pomoc..!!

                      nista dobar je plan samo t treniraj i jedi..ne dolaze rezultati preko noci

                      Comment


                      • #12
                        Re: Povecanje misicne mase

                        oke oke, ali kao da sam dobio dosta masti po tom planu prehrane

                        Comment


                        • #13
                          Re: Povecanje misicne mase

                          Ubaci cardio drug

                          Comment


                          • #14
                            Re: Povecanje misicne mase

                            Originally posted by Aldiin View Post
                            Ubaci cardio drug
                            oke, siguran si da ce pomoci
                            e loliko g oraha da uzimam na dan

                            Comment


                            • #15
                              Re: Povecanje misicne mase

                              Dal je dobro za veceru mlijeko 2.8% mlj. masti i cornflakes i orasi???

                              Zanimljivih li stvari!

                              Comment

                              Working...
                              X