Announcement

Collapse
No announcement yet.

gornji dio i donji dio tijela

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gornji dio i donji dio tijela

    Pozdrav svima imam pitanje. Genetski imam jači donji dio od gornjeg (možda i zbog nogometa). Zanima me dali bi se vidjeli rezultati ako bih trenirao one mišićne skupine koje su mi slabije, stime da sam u fazi nabijanja mase.Zanima me i dal je moguće ikako smršavjeti u donjem dijelu tijela, noge prvenstveno al stime da mi kilaža ostaje ista. I još me zanima jel moguće tako ili bilo kako smanjiti donji dio tijela i povećati gornji dio tijela ? Valjda ste razumijeli xd

    Pozz

  • #2
    Re: gornji dio i donji dio tijela

    Jos jedan u nizu odlicnih savjeta..
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: gornji dio i donji dio tijela

      Originally posted by neuk View Post
      Jos jedan u nizu odlicnih savjeta..
      pa zar ne znas da je jako dobro poznato da ako hoces smrsavit oko oderdenog dijela tijela vjezbas taj dio...dakle ako hoces smrsavit u nogama radis noge,za trbuh je ocito....trbuh i tako za svaki dio.....i naravno da kada radis hipertrofiju radis do 12 ponavljanja sa maximalnim tezinama.....e sad ko ti kriv ako ne mozes dignut 12 puta....jbg...snadi se
      This is your life and it’s ending one minute at a time

      Comment


      • #4
        Re: gornji dio i donji dio tijela

        Svaki dan naucim nesto novo
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • #5
          Re: gornji dio i donji dio tijela

          Originally posted by neuk View Post
          Svaki dan naucim nesto novo
          apsolutno.....treba pitat nainusa dal on mozda radi i kao online fitness coach cuj ne bi bilo lose da se ogrebeno za jos koji kvalitetan savjet.....ti novci ziher nece biti baceni u vjetar
          This is your life and it’s ending one minute at a time

          Comment


          • #6
            Re: gornji dio i donji dio tijela

            Originally posted by Nainus
            Dominik za oralne i intravenozne savjete a Neuk za savjete kako sustavno uništavati integritet ljudima,koji se ne diraju u nikoga,ali drukčije misle od njega u pogledu unosa makronutrijenata i sl .
            Ma vrh ,only 9,99 $ i dobijate stručne savjete
            Di si uplaćuje to, mogu li dobiti broj žiro računa ili nešto slično.
            Your future is created
            by what you do today,
            not tomorrow.

            Comment

            Working...
            X