Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nepredak i kako dalje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nepredak i kako dalje

    Evo nesto sto sam radio kroz neki 8-9 mjeseci sa bodyweight vjezbama, tu i tamo prehranom, zadnja 2 mjeseca sa 90% pravilnom prehranom, znaci bilo je i trening pauza i svega, iskljucivo sam se bazirao na mnogo uh i proteina. Mislio sam raditi masu do 75kg, ali posto sam pokupio neki virus, temperatura, grlo, ne mogu nista, pa sam mislio kada se vratim treningu da mi je ovo dosta, da idem na definiciju, zbog fizicke spreme (vise kardia), a i zbog ljeta. Neka vasa misljenja?


  • #2
    Re: Nepredak i kako dalje

    Ubaci jos sllika ako imas (leda,noge,...ni ruke se dobro ne vide).
    Iskreno nista impresivno za 8mjeseci treninga.Da si isao u teretanu toliko mogao si bolji napredak napraviti.

    Comment


    • #3
      Re: Nepredak i kako dalje

      Originally posted by Adis View Post
      Ubaci jos sllika ako imas (leda,noge,...ni ruke se dobro ne vide).
      Iskreno nista impresivno za 8mjeseci treninga.Da si isao u teretanu toliko mogao si bolji napredak napraviti.
      Samo jednu imam od jula a mogu se sad slikati .. uglavnom bf veci za oko 4% i vidi se da sam dobio na masi, ali i sala dosta.

      Znam da sam mogao, radim u teretani mjesec dana vec ali cu ostati na bodyweight ne pase mi rad sa tegovima nikako, dodavacu tezine na bw vjezbe pa cu vidjeti kako ce ispasti.

      Comment


      • #4
        Re: Nepredak i kako dalje

        vaga se pomaknula to se vidi,ali mišići se baš i ne vide,nemožeš bit isključivo baziran na proteine i uh,masti su bitne za hormone koji ti možebitno i nisu u najboljem stanju,nemoj se bojat masti...a možda nebi bilo loše ni da probaš sa utezima jer vidiš i sam da to nije taj izgled koji želiš,nema tu govora o definiciji nikakvoj jer ćeš se ogulit do kože i izgledat ćeš ko da si bolestan...

        Comment


        • #5
          Re: Nepredak i kako dalje

          Originally posted by markoni16 View Post
          Samo jednu imam od jula a mogu se sad slikati .. uglavnom bf veci za oko 4% i vidi se da sam dobio na masi, ali i sala dosta.

          Znam da sam mogao, radim u teretani mjesec dana vec ali cu ostati na bodyweight ne pase mi rad sa tegovima nikako, dodavacu tezine na bw vjezbe pa cu vidjeti kako ce ispasti.
          Pa eto ubaci i te slike i napisi kilazu pored,jer ovako se slabo vidi.
          Bodyweight ce ti tesko zamijeniti teretanu jer si ogranicen sto se tice tezina i vjezbi (ne mozes raditi kompletno tijelo).

          Comment


          • #6
            Re: Nepredak i kako dalje

            Originally posted by clockwork orange View Post
            vaga se pomaknula to se vidi,ali mišići se baš i ne vide,nemožeš bit isključivo baziran na proteine i uh,masti su bitne za hormone koji ti možebitno i nisu u najboljem stanju,nemoj se bojat masti...a možda nebi bilo loše ni da probaš sa utezima jer vidiš i sam da to nije taj izgled koji želiš,nema tu govora o definiciji nikakvoj jer ćeš se ogulit do kože i izgledat ćeš ko da si bolestan...
            Svjestan sam, ali kada sam na masi sve od trcanja mi je na treningu (utorak i cetvrtak) i ja tu trebam steci spremu za 60 minuta 100% kratki sprinteva, pa stalno se kretati naprijed-nazad 100m, fudbal igram inace, i zato mi je komplikovano. Imao sam neki problema sa hormonima ali doktor je rekao da kako sam nabio previse mase na grudima pa su se hormoni nekako poremetili iz neki razloga nemam pojma sta se tu sve izdesavalo, ali koliko sam razumio to ce biti normalno? Planirao sam sa utezima, ali trener mi je rekao da tegovi usporavaju, a i neke vjezbe imaju opterecenje na kicmu inace trebam jos rasti, pa mi nije sigurno. Najgore mi je sklopiti masu i trening eksplozivnosti te fizicke spreme, ako me razumijes?

            Comment


            • #7
              Re: Nepredak i kako dalje

              vjerojatno ti se zbog hormonalnog stanja počela nakupljat masnoća na grudima,a ne obratno...da bi dobio izgled koji želiš vjerojatno bi trebao krenut sa utezima pošto očito sa bw vježbama ne stimuliraš mišiće na odgovarajući način ili je problem u hormonima ili genetici,neznam stvarno...ništa diži utege i žrtvuj nogomet ili budi nogometaš a utege ćeš dizat poslije karijere ...teško da ćeš igrat nogomet i izgledat ko ronaldo...

              Comment


              • #8
                Re: Nepredak i kako dalje

                Originally posted by clockwork orange View Post
                vjerojatno ti se zbog hormonalnog stanja počela nakupljat masnoća na grudima,a ne obratno...da bi dobio izgled koji želiš vjerojatno bi trebao krenut sa utezima pošto očito sa bw vježbama ne stimuliraš mišiće na odgovarajući način ili je problem u hormonima ili genetici,neznam stvarno...ništa diži utege i žrtvuj nogomet ili budi nogometaš a utege ćeš dizat poslije karijere ...teško da ćeš igrat nogomet i izgledat ko ronaldo...
                Dobro si me podsjetio. Kako Ronaldo moze imati onakav izgled a dnevno po 2/3 puta trenira i sve trcanje, trcanje .. ?
                Pa kako da ne gubim na eksplozivnoscu, sprintu, brzini, kondiciji a pri tome da skidam salo i ne gubim (ne dobijam) vec ne gubim misicnu masu, znaci zelim smanjiti grudi (izdefinisati ili prosto skinuti salo), naravno stomak jako bitan za koordinaciju i sut, noge se podrazumjevaju broj jedan, tako da ruke i ledja kako god ispadne. Moze iko neki pametan savjet dati?

                Comment


                • #9
                  Re: Nepredak i kako dalje

                  Ronaldo pije razne koktele

                  Comment


                  • #10
                    Re: Nepredak i kako dalje

                    Originally posted by TajmM View Post
                    Ronaldo pije razne koktele
                    ne nego imaju nutricionistu koji svima radi prehranu i koje se trebaju drzati,trenera iskljucivo za kondiciju koji se ocito brine da moze raditi sta mora,a ne dizat 150kg u benchu. hrpa trenera ti svoje nutricioniste vodi sa sobom iz kluba u klub koji ide jer ima mjenjaju prehranu pogodnu onom sto on zeli od njih.....to i jos hrpa stvari izmedu ostalog...ah da i ne pricaju ovako kao mi sta jesti nego tipa dobije par tisuca eura mjesecom da ima napravi plan i naravno kuhare koji im to kuhaju....a da ne govorim da i imaju sigurno provjere dali jedu ono sto ima je prepisano......pep to radi u bayernu
                    This is your life and it’s ending one minute at a time

                    Comment


                    • #11
                      Re: Nepredak i kako dalje

                      Sta ja sad trebam raditi?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Nepredak i kako dalje

                        Originally posted by markoni16 View Post
                        Sta ja sad trebam raditi?
                        pa uopce nisi napisao sto zelis postici...ili jesi,ali nisam primjetio
                        This is your life and it’s ending one minute at a time

                        Comment


                        • #13
                          Re: Nepredak i kako dalje

                          Varas se ako mislis da Cristiano Ronaldo ne trenira sa utezima. Bez utega nema ni mase ni definicije, zlatno pravilo.
                          Wenn schon, denn schon!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Nepredak i kako dalje

                            Originally posted by knightrider View Post
                            Varas se ako mislis da Cristiano Ronaldo ne trenira sa utezima. Bez utega nema ni mase ni definicije, zlatno pravilo.
                            tko je to rekao...koliko vidim rekao da trenira u skladu sa ciljevima i tako jede i zivi...rekao sam da ne mora dizati 150kg u bench,...sto ne mora i ziher ne moze niti mu je to cilj
                            This is your life and it’s ending one minute at a time

                            Comment


                            • #15
                              Re: Nepredak i kako dalje

                              Originally posted by dominik11 View Post
                              tko je to rekao...koliko vidim rekao da trenira u skladu sa ciljevima i tako jede i zivi...rekao sam da ne mora dizati 150kg u bench,...sto ne mora i ziher ne moze niti mu je to cilj
                              Post je bio namjenjen njemu a ne tebi lel.
                              Wenn schon, denn schon!

                              Comment

                              Working...
                              X