Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vertikalnni odraz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vertikalnni odraz

    Pozdrav treniram kosarku visok 183 75 kg igram razigravaca u teretani vjezbam 3 puta tjedno komplet tijelo Inace iz mjesta s 1 rukom mogu dohvatiti kos iz zaleta ali bih volio da mogu zakucati Cuo sam da su cucnjevi najbolja vjezba za odraz svakako da je potrebo cijelo tijelo kako da bi se imao dobar odraz ali moze li mi neko iz iskustva reci koje tocno vejzbe za odraz posto je poznato da bodibuilderi imaju dobre odraze
    Last edited by marince; 28-03-15, 16:39.

  • #2
    Re: Vertikalnni odraz

    Originally posted by marince View Post
    Pozdrav treniram kosarku visok 183 75 kg igram razigravaca u teretani vjezbam 3 puta tjedno komplet tijelo Inace iz mjesta s 1 rukom mogu dohvatiti kos iz zaleta ali bih volio da mogu zakucati Cuo sam da su cucnjevi najbolja vjezba za odraz svakako da je potrebo cijelo tijelo kako da bi se imao dobar odraz ali moze li mi neko iz iskustva reci koje tocno vejzbe za odraz posto je poznato da bodibuilderi imaju dobre odraze
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: Vertikalnni odraz

      http://m.youtube.com/user/makspthetruth

      Ovaj tip radi videe o tom, pa pogledaj malo

      Comment

      Working...
      X