Announcement

Collapse
No announcement yet.

prevelike upale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prevelike upale

    kad napravim lagani trening od 10-ak serija sa laganim tezinama bez da se umorim imam uplau od 4 dana,a kad napravim "bas pravi" trening onda imam upalu od 7 dana
    treniram ovako vec 2 mjeseca......
    nesto nije u redu sa mojim tjelom,u cemu bi mogao biti problem ?

  • #2
    Re: prevelike upale

    http://www.building-body.com/forum/t...203#post999203
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: prevelike upale

      nije to to,treniram vec 2 mjeseca doslovno niti se ne umorim dok radim trbusanjake a imam upalu od 6 dana
      isto vrijedi i za sve misice
      problem je u necem drugome sigurno

      Comment


      • #4
        Re: prevelike upale

        Kako znas da je u necem drugom? Kako se zagrijavas prije i istezes nakon treninga? Koliko cesto? Pijes li vitamine i minerale?
        Originally posted by madmax22
        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
        Originally posted by jocker77
        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
        Originally posted by Hajduk
        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

        Comment


        • #5
          Re: prevelike upale

          znam zato jer sam trenirao do ljeta i onda sam napravio pauzu do sada
          trcim oko 10 minuta na traci za trcanje,a istezem se u pauzama izmedu serija,i prije sam ovako radio,a upale su mi bile normalne(2-3 svaki misic)
          i prehrana mi je sada puno bolja

          Comment


          • #6
            Re: prevelike upale

            kakve veze ima pauza ako treniras 2 mj u komadu?

            Ok, shvatio sam. Ne istezes se kvalitetno nakon trening niti ne unosis dovoljno vitamina i minerala.
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • #7
              Re: prevelike upale

              Originally posted by neuk View Post
              kakve veze ima pauza ako treniras 2 mj u komadu?

              Ok, shvatio sam. Ne istezes se kvalitetno nakon trening niti ne unosis dovoljno vitamina i minerala.
              ima veze,jer prije kad sam trenirao 2 mjeseca u komadu nisam imao ovakve upale
              stvarno mislim da to nema veze,nakon sto zavrsim sa treningom pojedinog misica istegnem ga oko 30 sec ,i prije sam tako radio
              prehrana mi je skroz sredena,cak sak kupio whey i glutamin,jedem meso svaki drugi dan(piletina,govedina,riba) a dane kad ne jedem meso jedem 250g paste
              jabuke,orahe,banane,narance i kivije jedem svaki dan,fast food i ostale gluposti uopce ne jedem
              znaci treninzi su isti kao prije,prehrana je bolja a upale su puno vece

              Comment


              • #8
                Re: prevelike upale

                Originally posted by Barney Stinson View Post
                nakon sto zavrsim sa treningom pojedinog misica istegnem ga oko 30 sec ,i prije sam tako radio
                Malo je 30 sekundi slobodno više

                Originally posted by Barney Stinson View Post
                prehrana mi je skroz sredena,cak sak kupio whey i glutamin,jedem meso svaki drugi dan(piletina,govedina,riba) a dane kad ne jedem meso jedem 250g paste
                1. Meso moraš jest svaki dan
                2. Dane kad jedeš meso ne jedeš pastu?

                Svakako pasta niej zamjena za meso

                Comment


                • #9
                  Re: prevelike upale

                  Originally posted by TajmM View Post
                  Malo je 30 sekundi slobodno više



                  1. Meso moraš jest svaki dan
                  2. Dane kad jedeš meso ne jedeš pastu?

                  Svakako pasta niej zamjena za meso
                  i prije sam se istezao 30 sekundi,pa nisam imao upale
                  prije sam jeo meso mozda 1 tjedno,uopce nisam gledao ni pazio sta jedem pa nisam imao ovakve upale

                  unosim oko 200g proteina,200g uh i 40g masti kad jedem meso,a kad ne jedem 170g proteina 250g uh i 30g masti

                  Comment


                  • #10
                    Re: prevelike upale

                    Originally posted by Barney Stinson View Post
                    i prije sam se istezao 30 sekundi,pa nisam imao upale
                    prije sam jeo meso mozda 1 tjedno,uopce nisam gledao ni pazio sta jedem pa nisam imao ovakve upale

                    unosim oko 200g proteina,200g uh i 40g masti kad jedem meso,a kad ne jedem 170g proteina 250g uh i 30g masti
                    a da li pijes vit. i min.????? tipa multivitamine,magnezij,kalcij omega 3 itd. mozda zbog nedostatka toga imas vece upale,a korz prehranu ne mozes namirit sve potrebe tijela pogotovo ako se bavis nekim fizici zahtjevnim sportom...mozda da odes na testiranje vit i min pa ces vidjeti
                    This is your life and it’s ending one minute at a time

                    Comment


                    • #11
                      Re: prevelike upale

                      Originally posted by dominik11 View Post
                      a da li pijes vit. i min.????? tipa multivitamine,magnezij,kalcij omega 3 itd. mozda zbog nedostatka toga imas vece upale,a korz prehranu ne mozes namirit sve potrebe tijela pogotovo ako se bavis nekim fizici zahtjevnim sportom...mozda da odes na testiranje vit i min pa ces vidjeti
                      ne pijem,ali nisam ih ni prije pio
                      unosim dovoljno vitamina i minerala kroz hranu

                      mislim da to nema veze sa prehranom,jer mi je sad prehrana puno bolja nego prije

                      Comment


                      • #12
                        Re: prevelike upale

                        Originally posted by Barney Stinson View Post
                        ne pijem,ali nisam ih ni prije pio
                        unosim dovoljno vitamina i minerala kroz hranu

                        mislim da to nema veze sa prehranom,jer mi je sad prehrana puno bolja nego prije
                        i ok,ali mozda si prefrsirao tijelo i vise ne moze tako bez dodatnih vit i min....ja ako 2-3 dana ne pijem magnezij pocnu mi se misici grciti u svakodnevnom zivotu....npr ulovi me grc u listu hodam ili medurebrani misic ako legnem malo krivo i tako....stop duze treniras,treniras jace i bolje i vise i vise kila i tijelu treba vise nego na pocetku.....
                        This is your life and it’s ending one minute at a time

                        Comment


                        • #13
                          Re: prevelike upale

                          Originally posted by Barney Stinson View Post

                          unosim oko 200g proteina,200g uh i 40g masti kad jedem meso,a kad ne jedem 170g proteina 250g uh i 30g masti
                          Iz čega unosiš 170g proteina ako ne jedeš meso, pojedeš 3 kile posnog i kanticu wheya?

                          Comment


                          • #14
                            Re: prevelike upale

                            Originally posted by TajmM View Post
                            Iz čega unosiš 170g proteina ako ne jedeš meso, pojedeš 3 kile posnog i kanticu wheya?
                            65g posnog +60g wheya 25g iz paste ,ostatak iz voca,mlijeka itd.....

                            dajte mi slobodno jos savjeta,koji nisu vezani za prehranu

                            Comment


                            • #15
                              Re: prevelike upale

                              Originally posted by Barney Stinson View Post
                              65g posnog +60g wheya 25g iz paste ,ostatak iz voca,mlijeka itd.....

                              dajte mi slobodno jos savjeta,koji nisu vezani za prehranu
                              U 100g posnog imas oko 12g proteina msm.
                              Tako da bi unio 65g proteina iz posnog trebao bi ga pojesti pola kile,a nesto ne vjerujem da jedes toliko.
                              Ubaci jaja i piletinu svaki dan.

                              Comment

                              Working...
                              X