Announcement

Collapse
No announcement yet.

Je li dovoljno za mršavljenje voziti bicikl i uzimati burnere ili mi treba i teretana?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je li dovoljno za mršavljenje voziti bicikl i uzimati burnere ili mi treba i teretana?

    Pozdrav ljudi, dakle imam 33 godine, visok 185. Ja sam od 29.9. krenuo na dijetu sa vožnjom bicikla i animal cuts burnerom. Za 75 dana sam skinuo 26 kg i sad imam 86. Što se tiče vanjskog stanja ljudi mi govore da sam premršav iako mislim da imam taman kila sta se tice brojke barem. Ono što mene muči je da je ostalo sala u predjelu trbuha, grudi i okolo trbuha, znači klasik. Imam i još jedan burner ; Fire Raid se zove , imam i Animal cuts i imam CLA. Zanima me dali da nastavim vozit 3 x tjedno biciklu i uzimat ove suplemente ili mi treba teretana '? iskreno volio bih ja imati ruku i abdomen kao da idem u teretanu godinama, ali prioritet mi je spržit tu mast. Molio bih za dobre savjete što i kako dalje . pOzdrav

  • #2
    Re: pomagajte

    teretana+cardio+deficit

    Comment


    • #3
      Re: pomagajte

      Originally posted by Razzorx View Post
      teretana+cardio+deficit
      teretana za sad nije opcija jer moram se odvažit jer mi bedak da vjezbam pred polu profićima. ali doma cu pocet onno osnovno, cucnjevi trbusnjaci i sklekovi za početak 5 serija po 10 ponavljanja da porenem misice. svi savjeti su dobrodosli.

      Comment


      • #4
        Re: Je li dovoljno za mršavljenje voziti bicikl i uzimati burnere ili mi treba i teretana?

        Sta ti mislis da su vjezbaci u teretani profici? Kod nas na balkanu, sigurno ne.
        Wenn schon, denn schon!

        Comment


        • #5
          Re: Je li dovoljno za mršavljenje voziti bicikl i uzimati burnere ili mi treba i teretana?

          Originally posted by knightrider View Post
          Sta ti mislis da su vjezbaci u teretani profici? Kod nas na balkanu, sigurno ne.
          Pa kod mene u KC trenira drug Pero Tomas,profić.
          Originally posted by Mir7a
          koji je sad ovaj i tko mu je ugradio te ploče u trbuh

          Comment


          • #6
            Re: Je li dovoljno za mršavljenje voziti bicikl i uzimati burnere ili mi treba i teretana?

            Frende bezveze ti je ovo da ti je neugodno pred nekim vježbati. Zaboli te neka stvar, svatko mora od nečega početi, što prije počmeš prije češ ih stići. Ako ti je baš to veliki problem, vježbaj doma ili vani. Za početak je ok sa vlastitom težinom, pronađi na forumu ili netu vježbe, kasnije si riješi nekakav oblik opterečenja, utega. Prilikom mršavljenja po meni je super stvar ubaciti i vježbe s opterečenjem uz naravno cardio. Zašto ne i mišiće iskoristiti u procesu trošenja kalorija. Čak nekako mislim da češ ovo na trbuhu dosadašnjim načinom vrlo teško riješiti, pogotovo sad u prvoj turi, sreži se još malo pa onda na masu, pa kad bude materijala i mesa, onda u sljedećoj definiciji gledati te finese riješiti, znam po sebi da je tako najrealnije. Inače vrlo dobar rezultat, da si koristio teretanu moglo bi i bolje biti. Gledaj da gubiš mast, a ne samo kile, jer bez precizne definicije u tim kilama ide dolje i mišić.
            Od ovih burnera nisam ništa koristio, ako misliš šta mjenjati, probaj Lipofenom. Ja sam ga koristio zajedno sa L-carnitin nije loš, pomogne malo.

            Comment


            • #7
              Re: Je li dovoljno za mršavljenje voziti bicikl i uzimati burnere ili mi treba i teretana?

              Veca misicna masa = veca potreba za makronutrijentima = veca energetska potrosnja tijela.

              Ja bih ti savjetovao da pocnes trenirat u teretani iskljucivo sa utezima pa tek nakon toga mozes ubacit malo bicikle ili neke druge aktivnosti. Fat burneri ti nista nece pomoc ako nisi u kalorijskom deficitu.
              https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
              http://instagram.com/dinc_94
              http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
              myprotein code: MP24017174

              Comment


              • #8
                Re: Je li dovoljno za mršavljenje voziti bicikl i uzimati burnere ili mi treba i teretana?

                Tvoje sam visine i tezune i godina bio pa sam zaustavio mrsanje da pravim misice posle sam ostao sa to malo stomaka utegao grudi pio sam sve suplemente i za 9 mjeseci klacka gore dolje cuvao misice koja sam steko ubacivao definiciju izmedju mase i ostao stomak manji ali sporo kakvi su rezultati bili u pocetku stim da si bio deblji normalno da sad izgledad za svakog neobican mrsav posto ti je tjelo u dobroj fazi sagorjevanha masnoca sagori do 76 pa onda kreni da pravis misice dobices dublo brze rezzltate.I ubaci u tu djetu obavezno bcaa 10 g posle treninga ili whey i glutamin i ne skreci sa djete i ukljuci teretanu.posle citaj po forumu kako se nabacije masa misicna.Koristi dosta vitamina e kako bi ti se koza sanirala ili maslunovo ulje to je dobro za kozu i za jos mnogo toga.Pojas oko struka sam ja nosio i nisam imao problema sa kozom doj moj drug jedan ostali mu slaufi. ..genetika ili sta vec ja sam ave to pio.

                Comment


                • #9
                  Re: Je li dovoljno za mršavljenje voziti bicikl i uzimati burnere ili mi treba i teretana?

                  Bitan ti je kalorijski deficit al da bi ti izgledalo kako valja onda prvo moras napraviti nesto misica tj.moras na masu,u biti najvaznija ti je prehrana a sada sto koristis fat burnere oni nemaju koristi od ovoga sto ti radis.jer ti si sigurno u dubokom deficitu pa ti kilaza opada i jos tu ima kardio.
                  Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                  Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                  Comment


                  • #10
                    Re: Je li dovoljno za mršavljenje voziti bicikl i uzimati burnere ili mi treba i teretana?

                    Originally posted by alexxx View Post
                    Bitan ti je kalorijski deficit al da bi ti izgledalo kako valja onda prvo moras napraviti nesto misica tj.moras na masu,u biti najvaznija ti je prehrana a sada sto koristis fat burnere oni nemaju koristi od ovoga sto ti radis.jer ti si sigurno u dubokom deficitu pa ti kilaza opada i jos tu ima kardio.
                    Nastavit cu sa zdravom prehranom baziranom na proteinima i vrlo malo UH. Od masti uzimam bademe i orahe ali umjereno. Sobnu biciklu cu i dalje voziti. E sad me zanima ovo: znaci nakon 40 minuta sobne bicikle , vozim cca 28- 30 km/h , pol ure prije nego krenem progutam taj burner i oznojim se kao da sam majicu bacio u bunar pun vode, znaci nakon treninga popijem whey protein i sto onda ? Dali da ručam proteine i UH ( npr dali je dobro ako pojedem frigane inćune , zelene salate brdo i kuhani krumpir? ili je bolje ako se samo najedem piletine i zelene salate? hvala na odogovorima

                    Comment


                    • #11
                      Re: Je li dovoljno za mršavljenje voziti bicikl i uzimati burnere ili mi treba i teretana?

                      Meni funkcionise tako sto uzmem pola sata poslije pmw malo P+UH i to bude pretezno riza(100-200g) i piletina(100-200g),ali u pmw imam i malo dextroze(10-15g),ja bi da sam na tvom mijestu trenirao i bodyweight vjezbe bar 3 dana a kardio 2 dana.ali za dobru prehranu moras znati i svoj tdee i kcal da budu 10% smanjene od potrosnje ako si u deficitu a ako si u suficitu 10-20% ja neidem vise ovo ti kazem kao moju preporuku
                      Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                      Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                      Comment


                      • #12
                        Re: Je li dovoljno za mršavljenje voziti bicikl i uzimati burnere ili mi treba i teretana?

                        Originally posted by alexxx View Post
                        Meni funkcionise tako sto uzmem pola sata poslije pmw malo P+UH i to bude pretezno riza(100-200g) i piletina(100-200g),ali u pmw imam i malo dextroze(10-15g),ja bi da sam na tvom mijestu trenirao i bodyweight vjezbe bar 3 dana a kardio 2 dana.ali za dobru prehranu moras znati i svoj tdee i kcal da budu 10% smanjene od potrosnje ako si u deficitu a ako si u suficitu 10-20% ja neidem vise ovo ti kazem kao moju preporuku
                        objasni mi izraze : pmw , dextroza,tdee...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Je li dovoljno za mršavljenje voziti bicikl i uzimati burnere ili mi treba i teretana?

                          post workout meal (obrok posli treninga)

                          dextroza = dekstroza

                          total daily energy expenditure = (prosjecna)potrosnja energije(kalorija) tokom jednog dana
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • #14
                            Re: Je li dovoljno za mršavljenje voziti bicikl i uzimati burnere ili mi treba i teretana?

                            Originally posted by roxri View Post
                            objasni mi izraze : pmw , dextroza,tdee...
                            treba davat privremene banove za ovakve postove.

                            http://lmgtfy.com/?q=pwm
                            http://lmgtfy.com/?q=tdee
                            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                            Youtube:

                            Primjer treninga snage/hipertrofije
                            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                            Sve o prehrani
                            Sve o treningu

                            Comment

                            Working...
                            X