Announcement

Collapse
No announcement yet.

par kratkih pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • par kratkih pitanja

    Idem s frendom u gym, obadvojca imamo 16 godina, zanima me valja li ic skoro svaki dan u gym s tim da se petkom odmaramo naci imamo jedan dan u tjednu za odmor nekad i dva, trebamo li vise odmora imati da se misici bolje odmore il je ovo dovoljno? I valja li ovaj raspored vjezbanja? Pon - leđa, utorak ramena, sri- trbusni, cetvrtak noge petak odmor, subota prsa i ruke a nedjelja ak nam se da pa ruke radimo jel su nam ruke slabe, s tim da svaki dan malo neke osnovne vjezbe za bicu i tricu nista previse, planiramo i uzet mega mass 2000, isplati li se to uzimat il cisti whey treba?

    hvala.

  • #2
    Re: par kratkih pitanja

    Originally posted by Yoman282 View Post
    Idem s frendom u gym, obadvojca imamo 16 godina, zanima me valja li ic skoro svaki dan u gym s tim da se petkom odmaramo naci imamo jedan dan u tjednu za odmor nekad i dva, trebamo li vise odmora imati da se misici bolje odmore il je ovo dovoljno? I valja li ovaj raspored vjezbanja? Pon - leđa, utorak ramena, sri- trbusni, cetvrtak noge petak odmor, subota prsa i ruke a nedjelja ak nam se da pa ruke radimo jel su nam ruke slabe, s tim da svaki dan malo neke osnovne vjezbe za bicu i tricu nista previse, planiramo i uzet mega mass 2000, isplati li se to uzimat il cisti whey treba?

    hvala.
    Ako vam je prvi-drugi mjesec onda idite do 5 puta sedmicno.
    Raspored vjezbanja vam je vrlo vrlo los-imate dan samo za trbusne,radite ruke u subotu pa ih ponovite u nedjelju.....
    Neka ti se trening bazira na compound vjezbama, a ne izolacijskim.
    Ja bi ti preporucio da radis 3 dana fullbody trening, i ako hoces 1-2 dana jos nesto odraditi (trbusne,listove,ruke malo...do tebe je)
    https://www.youtube.com/watch?v=oAuARgqS6aQ

    Mega mass ti je glupost, kupi sebi whey i kvalitetne hrane.

    Comment


    • #3
      Re: par kratkih pitanja

      Originally posted by Yoman282 View Post
      Idem s frendom u gym, obadvojca imamo 16 godina, zanima me valja li ic skoro svaki dan u gym s tim da se petkom odmaramo naci imamo jedan dan u tjednu za odmor nekad i dva, trebamo li vise odmora imati da se misici bolje odmore il je ovo dovoljno? I valja li ovaj raspored vjezbanja? Pon - leđa, utorak ramena, sri- trbusni, cetvrtak noge petak odmor, subota prsa i ruke a nedjelja ak nam se da pa ruke radimo jel su nam ruke slabe, s tim da svaki dan malo neke osnovne vjezbe za bicu i tricu nista previse, planiramo i uzet mega mass 2000, isplati li se to uzimat il cisti whey treba?

      hvala.
      Evo ovako pogledaj si ovaj program http://www.bodybuilding.com/fun/arno...iner-main.html
      stvarno daje super rezultate alio se treba pomuciti. TReninzi su teski ali se isplati.

      Comment


      • #4
        Re: par kratkih pitanja

        Aha hvala, a i ocekivo sam da cete rec da nam je shit trening, i idemo vec skoro godinu dana u teretanu i ne planiram uzimat nista osim wheya. Ne smeta mi kolko god tezak trening da je samo da ima rezultata, ali po ovom nasem sto radimo skocio sam sa 64 kg na 72 ali tu je stalo i izgleda da treba promjene
        Last edited by Yoman282; 21-04-15, 15:44.

        Comment


        • #5
          Re: par kratkih pitanja

          Samo da si u suficitu sa kcal i velike misicne grupe radi posebno npr.grudi-bic pon.utorak-noge-abs itd.i mjenjaj cestce nacin treninga.
          Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

          Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

          Comment

          Working...
          X