Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoc oko defke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoc oko defke

    Gledao sam klip od komplexasha za skidanje stomaka, to su:

    1. Jesti tek poslije 18h
    2. Piti oko 4l vode
    3. Smanjiti UH za 50%

    Da li mi je lakse ovako izdefinisati stomak, tj. dobiti six pack i skinuti salo sa ostali djelova tijela, ili sa normalnom prehranom za definiciju, ako me rauzmijes sta govorim?
    Hvala mnogo!

    To je ovaj klip: https://www.youtube.com/watch?v=LgLfb8r9PH4

  • #2
    Re: Pomoc oko defke

    To ti je IF i ne mora znacit da ces brze smrsavit(calories in/out je formula).. Ja da imam 70kg na 176 sigurno ne bi isao na definiciju, prije blagi suficit..

    Comment


    • #3
      Re: Pomoc oko defke

      I ja bi ti preporucio da ides u suficit.
      Bolje odradi neku masu,tako da imas sto definirati...ako sad pocnes definiciju bit ces ko kostur..
      Moj savjet ti je da,povecas proteine,ugljikohidrate i to dovodi do suficita. Broji kalorije. I povecaj cardio tako da se ne udebljas extra.
      Onda kad nabijes 5-10kila,razmisli o definiciji
      "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

      "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

      Comment


      • #4
        Re: Pomoc oko defke

        Meni nije cilj misicna masa tj. misic, vec eksplozivna snaga, brzina, sprint i samim tim niska vaga (oko 60-65kg), sa masnocama ispod 10% (od prilike 6-8% bf), ako me razumijete. Pa kada spustim masti na drasticno nisko, onda sam imao u planu raditi bulking sa laganim suficitom. Pa ako mi mozete pomoci, koja dijeta (ishrana) bi bila najbolja za ovo?

        Comment


        • #5
          Re: Pomoc oko defke

          Ako ti je to samo cilj onda deficit 1000kcal i HIIT i to je to. Ako nisi genetski sa niskim bf-om onda neces moc ostat na 6%bfa vise od tjedan dana (natural).

          Comment


          • #6
            Re: Pomoc oko defke

            Čemu sve to, 16 godina imaš, kakvi bf 6-8%, čemu, to je patnja i muka bez razloga, čemu izgladnjivanje kad si u razvoju, daj razmisli još jednom o svojim ciljevima, i sa bf 12 se može vrhunski izgledati i imati eskplozivnost. Treniraj žestoko i jedi normalno, 90% clean. Pretvori tijelo u fat burning mašinu, crni čaj 2x dnevno i svaki put pola crvenog grejpa uz čaj, ako podnašaš ljuto kupi čili u prahu pa dodaj u jelo, ja ga čak znam i u šejk zmiksati, probaj šokirati tijelo povremeno, uzmi dva dana u kojima će dominirati proteini i povrće, UH 0-50 g, nakon toga budi jedan dan u suficitu sa kvalitetnom hranom plus obrok ili dva junka, probaj tako jednom na dva tjedna. To su samo moji prijedlozi, bar ja tako radim i mislim da to vodi k nečemu

            Comment


            • #7
              Re: Pomoc oko defke

              Originally posted by Jasamm View Post
              Ako ti je to samo cilj onda deficit 1000kcal i HIIT i to je to. Ako nisi genetski sa niskim bf-om onda neces moc ostat na 6%bfa vise od tjedan dana (natural).
              Moj unos treba biti oko 2100, da mi 1000kcal nece biti premalo, mislio sam ici na 1700 pa spustati sedmicicno po 100 dok ne dodjem ispod 8% bf. Pa kada spustim ispod 8% onda sam mislio raditi bulking, lean mass lagano do 10% bf pa onda opet spustati itd da sve uskladim.

              Originally posted by Krešimir View Post
              Čemu sve to, 16 godina imaš, kakvi bf 6-8%, čemu, to je patnja i muka bez razloga, čemu izgladnjivanje kad si u razvoju, daj razmisli još jednom o svojim ciljevima, i sa bf 12 se može vrhunski izgledati i imati eskplozivnost. Treniraj žestoko i jedi normalno, 90% clean. Pretvori tijelo u fat burning mašinu, crni čaj 2x dnevno i svaki put pola crvenog grejpa uz čaj, ako podnašaš ljuto kupi čili u prahu pa dodaj u jelo, ja ga čak znam i u šejk zmiksati, probaj šokirati tijelo povremeno, uzmi dva dana u kojima će dominirati proteini i povrće, UH 0-50 g, nakon toga budi jedan dan u suficitu sa kvalitetnom hranom plus obrok ili dva junka, probaj tako jednom na dva tjedna. To su samo moji prijedlozi, bar ja tako radim i mislim da to vodi k nečemu

              Pa na masi dosta gubim na brzini i eksplozivnosti, dobio sam 7kg sporiji sam 2.5 sec na 100m, sto mi se ne svidja.
              Crni caj? Pijem zeleni, za crni ne znam ali potrazicu. Probacu i to sa cilijim, ali koliko puta sedmicno cili u jelo? Koliko ti uzimas? Jednom ili svaki dan? Proteini i povrce mi spadaju u svaki dan, tako da .. UH sam mislio na do 100g pa spustati nize i nize. Probacu to i sa suficitom u par navrata. Hvala mnogo!
              Po ovome da li bi mogao za 4 do 6 mjeseci stici na oko 5% bfa? Sad sam na oko 12 do 14.

              Comment


              • #8
                Re: Pomoc oko defke

                Na tu kilazu sa bf 6-8% ces izgledati kao kostur, pa ti radi kako hoces.

                Comment


                • #9
                  Re: Pomoc oko defke

                  Preporucio bih ti da gladujes dok ne umres od gladi. Ni slucajno nemoj da jedes jer je to opasno za definiciju, samo pij vodu i ocekuj six-pack. Nemoj ni trenirati, samo se usredsredi na gladovanje.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pomoc oko defke

                    Originally posted by Adis View Post
                    Na tu kilazu sa bf 6-8% ces izgledati kao kostur, pa ti radi kako hoces.
                    Pa necu ici ispod 60kg, najvise bih volio kada bih to na neki 65kg mogao odraditi, taj bodyfat, ukoliko je moguce (?) ali nikako ne bih isao ispod 60kg. Da li ti ovo spada u kostura: https://www.youtube.com/watch?v=CQlkMgiRjVs

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pomoc oko defke

                      Originally posted by markoni16 View Post
                      Po ovome da li bi mogao za 4 do 6 mjeseci stici na oko 5% bfa? Sad sam na oko 12 do 14.
                      Ljudi GODINAMA zive prehranu i treninge da dobiju kvalitetan omjer misica i masti u tijelu, a ti bi tako u 4-6mj? Jesi li ti svjestan sta zelis od sebe? Nije to samo doci do toga i sad si ti zavrsio. Taj proces traje i nakon sto dodjes do cilja, a cijelo to vrijeme tvoje tijelo prozivljava ogromne promjene koje prvenstveno utjecu na hormone. Imas 16 godina, igranje s hormonima koji su ti divljaju je u najmanju ruku opasno, a i glupo. Ukljuci svoj mozak prije nego vidis nekog tko tako izgleda i pozelis biti on. Iza te fasade je puno problema koje tijelo pamti i kad tad ti vrati. A zasto? Zelis li biti profesionalni sportas? Zelis zivjeti od svog žgoljavog tijela radi jbenih 6% masti? Ti si jos dijete, imas 16 godina i cijeli zivot pred sobom!!
                      Originally posted by madmax22
                      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                      Originally posted by jocker77
                      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                      Originally posted by Hajduk
                      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pomoc oko defke

                        Ne mogu se sudrzati kad vidim ovako zatupljene klince. Nek me admin banuje ali sta cu, ovo je jace od mene i moram reci
                        Originally posted by madmax22
                        da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                        Originally posted by jocker77
                        Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                        Originally posted by Hajduk
                        isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pomoc oko defke

                          Originally posted by neuk View Post
                          Ljudi GODINAMA zive prehranu i treninge da dobiju kvalitetan omjer misica i masti u tijelu, a ti bi tako u 4-6mj? Jesi li ti svjestan sta zelis od sebe? Nije to samo doci do toga i sad si ti zavrsio. Taj proces traje i nakon sto dodjes do cilja, a cijelo to vrijeme tvoje tijelo prozivljava ogromne promjene koje prvenstveno utjecu na hormone. Imas 16 godina, igranje s hormonima koji su ti divljaju je u najmanju ruku opasno, a i glupo. Ukljuci svoj mozak prije nego vidis nekog tko tako izgleda i pozelis biti on. Iza te fasade je puno problema koje tijelo pamti i kad tad ti vrati. A zasto? Zelis li biti profesionalni sportas? Zelis zivjeti od svog žgoljavog tijela radi jbenih 6% masti? Ti si jos dijete, imas 16 godina i cijeli zivot pred sobom!!
                          Pa masti je lakse istopiti 5 puta nego nabiti misic, jer se ovde radi cisto o topljenu masti bez ikakvog zapazanja na misicnu masu. Ne, ja sam pitao da li mogu doci do toga u neki 4 do 6 mjeseci, pa kasnije znam za odrzavanje, jer pola godine sa neki 12% na 6-7% bf i ne djeluje toliko nemoguce ako se direktno ide ka tome, bez obaziranja na bilo sta drugo.
                          Kakve uticaje ima na hormone, koje su nuspojeve, mozes pojasniti?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pomoc oko defke

                            Originally posted by markoni16 View Post
                            Kakve uticaje ima na hormone, koje su nuspojeve, mozes pojasniti?
                            Ti bi otvarao vrata iza kojih ne znas sta te ceka
                            Originally posted by madmax22
                            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                            Originally posted by jocker77
                            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                            Originally posted by Hajduk
                            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pomoc oko defke

                              Jednom sam se bio spustio sa oko 28%bfa na 10ak , tad nisam vise sličio sebi, dovoljno je da znaš da se ispod 12% polako počinje gubit masno tkivo sa lica, zglobova, a poslije sa očiju itd. itd. Zadnje tjedne definicije nisam mogao spavat duze od 4 sata po noći.

                              Comment

                              Working...
                              X