Announcement

Collapse
No announcement yet.

Treniram 6 mjeseci i prsa mi slabo rastu ma koliko se trudio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treniram 6 mjeseci i prsa mi slabo rastu ma koliko se trudio

    Pozz,


    Treniram 6 mjeseci i imam problem, prsa mi slabo rastu ma koliko se trudio. Ledja,ramena, ruke sve napreduje ali prsa ne micu, dostigla su odredjenu velicinu i nece dalje. Pokusao sam raditi vecu kilazu kada radim prsa ali nista, samo se pojavljuju strije, pucanje kapilara.

    Imam 80kg
    Visina 182cm

  • #2
    Re: Prsa

    Treniras 6 mj. Doci ce vremenom. Nekome prsa idu tesko, nekome noge, nekome listovi... Ubaci dva puta tjedno pa vidi kako ide napredak
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: Prsa

      Ubacit cu dva treninga pa cu vidjeti za par mjeseci da li ce biti ok Hvala

      Comment


      • #4
        Re: Treniram 6 mjeseci i prsa mi slabo rastu ma koliko se trudio

        Ima vise varijabli mozda kada radis prsa ne pogadjas ih kako treba,mozda moras promjeniti vjezbu,mozda malo da primjenis trening prsa recimo ubacis super setove,a i 2 puta tjedno nije losa stvar samo napred i ne odustaj od njih pa i da nerastu
        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

        Comment


        • #5
          Re: Prsa

          Koje vježbe radiš za prsa, kolko serija i po kolko ponavljanja u seriji?

          Comment


          • #6
            Re: Treniram 6 mjeseci i prsa mi slabo rastu ma koliko se trudio

            Nebitno je to od vjezbe koju radi,bitno je da radi tako da baca sto vise na prsa a manje na sinergiste tj.na p.rame i triceps.Po meni je bench slabija vjezba za prsa od potisaka sa bucicama.Cisto zbog toga istezana misica kada ga spustis ali opet ima ljudi kojima pase i drugacije
            Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

            Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

            Comment


            • #7
              Re: Treniram 6 mjeseci i prsa mi slabo rastu ma koliko se trudio

              I ja imam problem sa prsima,to mi je grupa koja najvise kaska,ali napreduje,kljuc kod mene je u stiskanju misica i fokusiranje na njega,meni ramena pojedu prsa i u prednjim pozama izgleda kao da ih nemam dok u bocnim je to jos i ok.ja sam krenio sa laksim kilazama bezbroj ponavljanja i za sad radi.

              Comment


              • #8
                Re: Treniram 6 mjeseci i prsa mi slabo rastu ma koliko se trudio

                Fazon je sto derem kilazu i odma mi se pojave strije.
                Jednu sedmicu radim ravni bendz, potisak s bucicama,leptir i propadanje.
                Drugu sedmicu: Kosi bendz, razvlacenje s bucicama (ravno pa koso) potisak sa sajlom i podizanje prsa , pomocu sajle nezz kako se tacno zove ta vjezba.

                Radim po 3 serije po 10-12 ponavljanja.

                Comment


                • #9
                  Re: Treniram 6 mjeseci i prsa mi slabo rastu ma koliko se trudio

                  Isti problem :/

                  Comment


                  • #10
                    Re: Treniram 6 mjeseci i prsa mi slabo rastu ma koliko se trudio

                    Originally posted by black500k View Post
                    Fazon je sto derem kilazu i odma mi se pojave strije.
                    Jednu sedmicu radim ravni bendz, potisak s bucicama,leptir i propadanje.
                    Drugu sedmicu: Kosi bendz, razvlacenje s bucicama (ravno pa koso) potisak sa sajlom i podizanje prsa , pomocu sajle nezz kako se tacno zove ta vjezba.

                    Radim po 3 serije po 10-12 ponavljanja.
                    Ne kuzim ovaj dio sa strijama,pojavljivanje strija uglavnom znaci da rastes,i to jako brzo da koza nemoze pratiti taj razvoj,sve navedene vjezbe probaj odraditi u jednom treningu pa vidi kako ce proci.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Treniram 6 mjeseci i prsa mi slabo rastu ma koliko se trudio

                      Originally posted by T.A.T.A. View Post
                      Ne kuzim ovaj dio sa strijama,pojavljivanje strija uglavnom znaci da rastes,i to jako brzo da koza nemoze pratiti taj razvoj,sve navedene vjezbe probaj odraditi u jednom treningu pa vidi kako ce proci.

                      Eh to je problem :/
                      11418578_10205548745492756_807887180_n.jpg

                      Comment


                      • #12
                        Treniram 6 mjeseci i prsa mi slabo rastu ma koliko se trudio

                        Pocni da radis : ravni bendz ( 1 serija da mos 10-15 ponavljanja , 2 serija 5 ponavljanja 3 serija 3 ponavljanja i cetvrta serija da ti je opadajuca znaci uradis ovu dje mos tri pa makes kilazu na ovu dje mozes 5 i dok ne dodjes na pocetnu kilazu )
                        Kosi bendz kod njrga ne forsiraj kilazu bitna su ponavljanja
                        - kosi potisak sa bucicama ( predobra vjezba ja je radim - prva serija 17 kg , druga 20 treca 20 cetvrta 25 i peta serija opadajuca (25-20-17)
                        -zadnja vjezba mi je pullover 4-5 serija kilaza od 20 -30 kg bucica
                        I trening odlican , meni odgovara i ima napretka. , pozdrav bilderi


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Last edited by Extreme_boy; 15-06-15, 11:30.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Treniram 6 mjeseci i prsa mi slabo rastu ma koliko se trudio

                          Originally posted by black500k View Post
                          Eh to je problem :/
                          [ATTACH=CONFIG]19640[/ATTACH]
                          Uzmi dosta cinka,izgleda da imas kozu sklonu strijama i jbg tu nema pomoci,znaci cink u malo vecim kolicinama i neke kreme to pronadji po trgovinama da koza bude hidratizirana.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Treniram 6 mjeseci i prsa mi slabo rastu ma koliko se trudio

                            I ja kad sam radio masu,dobio sam strije po tricepsu i prsima..
                            Ima jedna krema sto trudnice koriste za strije i stvarno se povuku s vremenom,tj. pobijele i budu ajmo reci neprimjetne. Ne znam kako se ta krema zove,pa da me ubijes ali nadi nesto kvalitetno i s vremenom ce biti sve manje i manje...
                            "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                            "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                            Comment

                            Working...
                            X