Announcement

Collapse
No announcement yet.

Savjeti bulk / cut ili mozda mikro bulk/ cut

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Savjeti bulk / cut ili mozda mikro bulk/ cut

    Pozdrav,
    imam 24 godine dugo vec treniram i jako dugo sam trenirao na svoju ruku bez previse proucavanja pravilne dijete i pravilne progresije u treniranju. Zbog toga sam imao i prosjecne rezultate. Sada sam prvi put napravio pravilan bulk i pravilan cut i relativno sam zadovoljan svojom progresijom. Molim strucne osobe za savjete sto mi je dalje ciniti.

    1. Da li da krenem sa mikro ciklusima bulk/cut (par tjedana biti u suficitu pa kada vidim da mi se salo vraca poci par tjedana u deficit) ili smatrate da jedino ima smisla sezonsko bulk/cut?

    2. Mislite li da bi se trebao jos malo definirati da se potpuno vide trbusnjaci prije sljedeceg bulka?

    Meni je prioritet ne dobiti salo na trbuhu jer sam tome sklon vec samo jos malo ojacati gornji dio tijela i otkriti dodatno trbusnjake.

    Postat cu svoju progresiju u ovih godinu dana. 10523551_10203302498955994_386147643_n.jpgIMG-1433882178481-V.jpg

  • #2
    Re: Savjeti bulk / cut ili mozda mikro bulk/ cut

    ja bi odmah na clean bulk.ne treba nikakav cut.imaš odlične predispozicije.

    Comment


    • #3
      Re: Savjeti bulk / cut ili mozda mikro bulk/ cut

      Bulk.
      Izracunaj razinu odrzavanja i dodaj 100kcal. Svakih 2 tjedna + 100-150 kcal i tako dok ne budes vise mogao jesti pa oknda na defku..

      P 1g/lbs
      M 20-25%
      Ostalo uh
      Last edited by neuk; 22-06-15, 11:25.
      Originally posted by madmax22
      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
      Originally posted by jocker77
      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
      Originally posted by Hajduk
      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

      Comment

      Working...
      X