Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koji program vjezbi i prehrane da koristim?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji program vjezbi i prehrane da koristim?

    Pozdrav, visok sam 201 cm i imam 82,5 kg. Isao sam u teretanu, ali sa prekidima. Treniram karate, a na njemu su vecinom kondicijski treninzi. Kako da izbalansiram teretanu i karate, da imam neke rezultate, da bar dodem na 92-93 kg. Dosada mi je program bio podjeljen tako da idem 4 puta tjedno i da su dva za gornji dio tijela i dva za donji.

  • #2
    Re: Koji program vjezbi i prehrane da koristim?

    Pozdrav,napisi sta jedes sve kroz dan( u gramima).

    Comment


    • #3
      Re: Koji program vjezbi i prehrane da koristim?

      Eh, nisam nikad pazio kolicinu, gledao sam samo da sto vise pojedem jer sam ektromorf, znam da mi je to velika greska, vecinom mi je prehrana bila bogata povrce i nesto mesa jer roditelji kako imaju odredeni zdravstveni problema moraju jesti dosta zdravih namirnica, tako da i ja obicno to jedem, znam da cete mi reci da sam trebao sam sebi pripremati jela, ali sta cu nisam. Zato sam ovde postavio post da vas pitam neki plan prehrane i program vjezbi uz to.

      Comment


      • #4
        Re: Koji program vjezbi i prehrane da koristim?

        Pileca prsa su zdrava,nemasna su,ljudi si djete obicno krivo predocavaju,misle da nesmiju jest meso,pa se trpaju tjestima,no ne znam sta je na stvar s tvojim roditeljima.
        Posto treniras karate probaj prvo sa trenzima u dane kad nemas karate i na svakom treningu odradi jednu od 3 glavne vjezbe(benc,mrtvo,cucanj),5-6 serija.Kad radis benc odradis jos kosi/kontra kosi s bucicama,2-3 vjezbe za triceps i OHP.
        Kad radis mrtvo,napravis veslanja s dvorucnim utegom,lat masinu,veslanja s jednorucnim i par serija bicepsa.I tako isto za noge,dodas leg pres,malo listova itd.
        A prehrana,ujutro neki kornfleks,pa za 2-3 sata mozes 4-5 jaja s kruhom,pa 200 grama pilecih prsa s krumprom/rizom,pa 200 grama posnog,svasta ima,samo sto imas 2 metra pa ne znam kolko mozes pojest..

        Comment


        • #5
          Re: Koji program vjezbi i prehrane da koristim?

          Hvala, a da jos pitam, da izbacim sprave ili da ih koristim jer one izoliraju misic, a to meni ne koristi jer treniram karate?

          Comment


          • #6
            Re: Koji program vjezbi i prehrane da koristim?

            Koristi ih nakon kaj odradis vjezbe slobodnim utegom,dacu primjer treninga sad: benc 6 serija,kosi benc 4 serije,ohp 4 serije,čeoni potisak 4 serije,i nakon toga odes na neku spravu,leptir/cross

            Comment

            Working...
            X