Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nedostatak sna - jel to odmor mišićima kada lezim i napola spavam ili mora biti san

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nedostatak sna - jel to odmor mišićima kada lezim i napola spavam ili mora biti san

    Ovako ljudi, ja vec 4-5 dana nemogu da spavam. I po 7-8 sati slusam kako kuca sat, ali sna nigdje. E sad znaci miran sam tih nekih 10 sati nekad zaspim recimo 4-5 sati nekad samo 2 sata e sad posto misici trebaju odmor jel to njima odmor kada lezim i napola spavam ili mora biti san. To me sekira vec 4 dana, znaci ja sam danju aktivan nisam uopste pospan i mozete li mi reci sta bi mogao biti uzrok tome
    Hvala unaprijed!

  • #2
    Re: Nedostatak sna

    Pretreniranost, uzmi odmor 7-10 dana i vidit ces kako ces spavat ko beba! Isto problem je i meni bia

    Comment


    • #3
      Re: Nedostatak sna

      Originally posted by besty View Post
      Pretreniranost, uzmi odmor 7-10 dana i vidit ces kako ces spavat ko beba! Isto problem je i meni bia
      Kralju hvala na odgovoru, ali ja msm da nije pretreniranost odmarao sam radim 2 dana i jedan pauziram . Nekad sam dosta vise trenirao, ali cijenim to mozda i odmorim malo

      Comment


      • #4
        Re: Nedostatak sna

        haha prca te nesanica a ti brines za misice...car
        sredi to nespavanje jer nije ti to bas zdravo
        ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

        Comment


        • #5
          Re: Nedostatak sna

          Originally posted by KeLavra View Post
          haha prca te nesanica a ti brines za misice...car
          sredi to nespavanje jer nije ti to bas zdravo
          Ah sta cu kad sam tome posvetio i novac, vrijeme i sve.. MOram za nesto..
          Jos cu ovo malo dok je raspust vjezbati onda cu da napravim odmor

          Comment

          Working...
          X