Announcement

Collapse
No announcement yet.

Glavobolja na treningu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Glavobolja na treningu

    E ovako isao sam u teretanu i... imam mala pitanja za vas Kad radim na jakim tezinama,ili one sklekove na spravi...kad zavrsim...imam osecaj da me pocne boliti glava O.o Jel to kod svakoga tako ili samo kod mene... posto sam nekada imao prob. sa kicmom...ali ne toliko velikih... pa da nije od toga ? :S I jos 1:Kad na pocetku prve serije uzmem odredjenu tezinu.... jel posle 2 moram ostati na istoj... posto tada ocu da umrem dok dignem... ne bitno da li je obican teg ili sprava.. Znam ja da je ono ''HARD work or go home'' al o5 da pitam

  • #2
    Re: Moze saveti ?

    Mene vala nikad ne zaboli glava u teretani.. nezz zbog cega tebe boli
    Originally posted by Rocky""
    Da to sam dosta cuo da se ubacuje meso
    Znaci valja jesti cajna,prsut,sunka i ostala mesa
    Jedem ih al ne bas cesto
    Hvala ona odgovoru

    Comment


    • #3
      Re: Moze saveti ?

      Pre dok sam radio vezbe neke za jacanje misica za kicmu... isto tako kad ustanem zaboli malo posle nista... zato sto djeluju.... Sad i teretana ali ne bas toliko.... samo osecam da mi smeta :S Mozda pozitivno djeluje djeluje ? Posle prvog treninga... ja uopste ne osecam ni zamor ni da me boli telo ni misici nista...da li je to normalno ? Pre dok sam isao sa bratom 1 ... posle treninga... nmg kasiku u rukama drzati :PP

      Comment


      • #4
        Re: Moze saveti ?

        Ako nisi išao dugo u teretanu i ne osječaš ništa poslije treninga znači da nisi dobro radio na treningu

        Comment


        • #5
          Re: Glavobolja na treningu

          Da ti ne koristis hemo rage

          Comment


          • #6
            Re: Moze saveti ?

            Originally posted by Slavenko95 View Post
            Pre dok sam radio vezbe neke za jacanje misica za kicmu... isto tako kad ustanem zaboli malo posle nista... zato sto djeluju.... Sad i teretana ali ne bas toliko.... samo osecam da mi smeta :S Mozda pozitivno djeluje djeluje ? Posle prvog treninga... ja uopste ne osecam ni zamor ni da me boli telo ni misici nista...da li je to normalno ? Pre dok sam isao sa bratom 1 ... posle treninga... nmg kasiku u rukama drzati :PP
            Treniraj opet s njim
            GO HARD OR GO HOME !!!

            Comment

            Working...
            X