Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u desnom ramenu !?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u desnom ramenu !?

    Imam jedno pitanje Od pre 1-2 dana... kad radim prsa,na onoj spravi za trbusnjake tj. ona kosa sprava... Radim sa dva tega.. i uvek kad pocnem dobijem bol u desnom ramenu.. i posle koju god spravu koristim boli me rame :S Nadam se da znate na koju vezbu mislim!Pravilno radim radio sam i pre tako... al od pre 1-2 dana me pocelo rame boliti O.o Ako radim nzm benc prvo... ne boli... cim odem na onu kosu dasku odma.... :S

  • #2
    Re: Bol u desnom ramenu !?

    Kosa daska se zove kontra kosa klupica ako mislimo na isto.


    Možda ti samo ta vježba loše utječe na rame. Ja bi ti preporučio da je izbaciš. Umjesto nje ubaci gironda dipse.

    Dipsi i kontra kosi bench su odlične vježbe za prsa

    Comment


    • #3
      Re: Bol u desnom ramenu !?

      http://www.youtube.com/watch?v=eVXagkyfGTg

      Mislis na ovako nesto ? Ovo nesto na temu one vezbe za propadanje

      Comment


      • #4
        Re: Bol u desnom ramenu !?

        Pozdrav ,
        imam lagane bolove u ramenima , mislim da je riječ o ramenom zglobu pošto sam prije 2 dana radio propadanja....izgleda da sam se spuštao malo više nego što sam trebao pa mislim da zbog toga osjećam bolove...uglavnom , danas bih trebao ramena raditi i ne znam da li da ipak odmorim danas ili da probam napravit vježbe.....ne želim si napraviti dodatne ozljede pa bih vas zamolio za savjet....tnx

        Comment


        • #5
          Re: Bol u desnom ramenu !?

          Ako te boli- nemoj raditdok bol ne prode.
          Prilikom izvodenja propadanja i sl. treba pazit i radit kontrolirano, treba ici duboko ali pod kontrolom misica ne se samo pustit.
          MYPROTEIN

          Comment


          • #6
            Re: Bol u desnom ramenu !?

            Ok ,tnx.....dipseve i radim pažljivo....duže od 2 mjeseca i do sada mi se bol nije pojavljivala....jedino kaj mi pada na pamet je to da sam se preduboko spuštao.....inače radim da mi nadlaktica bude paralelna s podom....jel ima potrebe ići niže...??

            Comment

            Working...
            X