Announcement

Collapse
No announcement yet.

bol u lijevom ručnom zglobu šake

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bol u lijevom ručnom zglobu šake

    Pozdrav,idem godinu i pol dana u teretanu,bol u zglobu javila se prije pola godine i nastavio sam trenirati dalje,bol je bila sve jača.Nakon tri mjeseca unatoč boli sam trenirao,ali sam prestao jerr vise nisam mogao.Sad ne treniram vec skoro dva i pol mjeseca bol je i dalje ista nema poboljsanja.Zglob ne boli ovako jedino kad bi radio na benču.lupao u vrecu,radio sklekove,ali ne mogu nista dizat bas ono kako treba ,cim se oslonim na zglob pocinje jaka bol.Bio sam kod doktora ovog socijalnog i rekao mi je da je to istegnuce.Išao sam kod fizioterapeuta u teretanu scipion i bio na terapijama nisu mi nista pomogle,rekli su mi da je to upala ligamenata i zglobne čahure ,zglob mi je nepomičan u smjeru lijevo,desno.Molim vas ako netko zna kako to srediti jer bi htio cim prije počet trenirat,hvala ?????

  • #2
    Re: bol u lijevom ručnom zglobu šake

    Ista stvar kod mene bila, prošle godine u ovo doba, ukratko, s*ebala me za prvenstvo i izmakla mi zlatna medalja (boks)

    I ja ka ti nisan tija doktoru, mislija da će proć samo od sebe ali nije. Nakon sigurno par miseci, odem doktoru, reće mi da san smrska sve ligamente rućnog sgloba i on mi to namisti i stavi steznik na to. Nakon toga mirujen jos mjesec-dva i prošlo. Još se malo, jako jako rijetko osjeti kod nekih vježbi al ništa zabrinjavajuće. Najviše me bolilo kod treninga bicepsa i pregiba, sigurno i tebe isto.

    Preporučujen ti da odeš kod doktora da ti to sredi i vidi šta će ti reć. Ako ti nešto krcka i ako badaš po tome, "vraćaš" na misto zglob, nemoj to radit jer samo pogoršavaš stanje.
    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

    Comment


    • #3
      Re: bol u lijevom ručnom zglobu šake

      Neznam ni sam vise sta da radim ko da nce nikad vise proc,bio sam kod dokotra kaze da je sve na mjestu da ne treba nista sredjivat samo mirovat ne znam vise sta da radim.Ni nije mi jaka bol,samo mi je zglob nepokretan u smjeru lijevo desno ?

      Comment


      • #4
        Re: bol u lijevom ručnom zglobu šake

        Originally posted by Vujo View Post
        Neznam ni sam vise sta da radim ko da nce nikad vise proc,bio sam kod dokotra kaze da je sve na mjestu da ne treba nista sredjivat samo mirovat ne znam vise sta da radim.Ni nije mi jaka bol,samo mi je zglob nepokretan u smjeru lijevo desno ?
        Imao sam slican problem. Bol je bila jaka kada bi u ruci imao malo veci uteg i kad sam morao dizati. Proslo me kroz 2-3 mjeseca.
        Maslinovo ulje i ostale kvalitetne masti su dobre za zglobode, dokazano.
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment


        • #5
          Re: bol u lijevom ručnom zglobu šake

          Napokon sam otkrio nakon 7 mjeseci sto mi je dr.opce prakse tvrdio da je to istegnuce zgloba,jer na rengenskoj slici nije nista vidio kao ni privatno fizioterapeut.DoK NISAM ISAO KOD DR.Nemeca koji je na slici vidio da je prijelom jedne košćice i da su potrgani svi ligamenti na zglobu,dali je netko imao sličnih problema s time,jer bi sad trebao ici na jos magnetsku rezonancu i nact slikanje.Dali netko zna kako da to prodje i kolko treba da se to oporavi ?

          Comment


          • #6
            Re: bol u lijevom ručnom zglobu šake

            ja san isto ima problema davno s zglobon i posli s laktom,radi s manjim tezinama ako mozes,i moj ti je savjet kupit elasti joint od labrade,odlična stvar za pomoć kod sličnih problema,meni je pomoglo i ima u sebi MSM protiv boli

            Comment

            Working...
            X