Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u prsima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u prsima

    Uvod:
    Treniram 2 godine, ne treniram svaki mj. nego recimo u zimi i proljeće (cca. 5mj. u komadu). Bolovi su se pojavili ove godine. Prošle godine nisam ništa uzimao ove godine samo kreatin. U teretani sam do max. 2 sata dnevno. Najviše vremena provodim na benchu, te onda ostale viježbe, biceps, leđa itd., kratko i jasno rečeno samo gornji dio tijela. Za noge samo trčanje i bicikl.

    Opis:
    Bol se pojavila u prsima, točno u ovom prijedjelu (označena crvenom crtom):

    I ne mogu reč' točno da li tokom izvođenja vježbi nego tek drugi dan. U početku nisam previše obračao pažnju, mislio sam kao: "upala mišiča pa dok se istegnem, zagrijem sve bude u redu". Bol se najviše osijetila prilikom izvođenja sljedeće viježbe:

    Bol također osijetim kada glavu sagnem dole.
    I imam osiječaj kao da mi se kost želi posložiti. Ponekad "krcne" kada se istegnem / isprsim naprijed i onda mi je nekako lakše. Trenutno sam cijeli mjesec u stanju mirovanja i simptomi tj. bol ne prolazi. A u stanju mirovanja ne boli. Npr. danas probao napravit sklek i boli. :/

    Da li je netko upoznat s time?
    Hvala.
    Attached Files

  • #2
    Re: Bol u prsima

    Najbolje da ti doktora posjetiš

    Comment


    • #3
      Re: Bol u prsima

      da, odi kod doktora, al kod propadanja je normalno da steže po sredini prsa, al pošto tebe steže svakako, odi kod doktora
      "What the mind believes the body achieves."

      Comment


      • #4
        Re: Bol u prsima

        mene kod dipova zna zatezati u ramenu i ključnoj kosti, no na ovom mjestu nije nikad. ako je već mjesec dana moj je savjet također da odeš doktoru.

        Comment


        • #5
          Re: Bol u prsima

          hmm, nisam baš neki "obožavatelj" doktora...
          probat ću tjedan dana radit neke vježbe + istezanja pa se javim, jer odmor nije ništa rezultirao.
          btw hvala na odgovorima!

          Comment

          Working...
          X