Announcement

Collapse
No announcement yet.

Istegnuce leđa - bol izmedu lopatice i kraljeska i malo nize dole ispod lopatice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Istegnuce leđa - bol izmedu lopatice i kraljeska i malo nize dole ispod lopatice

    Pozz,
    Prije tocno 20 dana sam na jarunu radio zgibove, dipseve, sklekove, trbusne.... Itd.
    Kao i svaki pit nakon treninga se dobro istegnem, kasnije kada sam dosao doma poceo sam osjeca ti bol u podrucju izmedu lopatice i kraljeska i malo nize dole ispod lopatice.
    Pretpostavio sam da sam se malo jace istegnuo te za 2 tjedna kad je malo bol prestala otisao sam opet tamo napravio 5 zgiba i opet je pocela stara snazna bol.. Zatim sam skroz prestao s vjezbanjem i nazvao doktoricu ona mi je rekla: mah to je obicno istegnuce, mazite samo nekakvim gelom protiv bolova i proci ce.
    Ali evo dosao sam na more, proslo je tocno 20 dana od istegnuca ali i dalje osjecam bol kada pomaknem lopaticu ( manju negou poceku).. Mazem deep reliefom vec tjedan dana , lagano plivam u moru ali nista bol je prisutna, neznam vise ni sam sto da radim bojim se samo da kad se vratim u zg dam mi se n desi da cu zbog toga morati se odreci teretane jer sam sada basbio u najboljoj formi...
    Ima li tko kakav savjet?? Dali se mozda ipak ne radi o istegnucu negoo necem gorem?
    Svaki komentar i svajet je dobrodosao jer vise ni sam neznam sto da napravim.

  • #2
    Re: Istegnuce leđa

    [PHP][/PHP]Istegnuo si se nakon treninga... A prije treninga? Vjerovatno si živac ukljestio, posjeti kiroprakticara...

    Comment


    • #3
      Re: Istegnuce leđa

      Nisam se istezao prije.. Samo sam se Razgibao i zagrijao trcanjem.

      Comment


      • #4
        Re: Istegnuce leđa

        Dali je moguce da se radi o istegnutosti? Jer traje vec 20 dana s time da sam negdje na 10. danu opterecivo misic misleci da je "zacijelio"... Nevjerujem da je zivac jer me boli samo pokretom lopatice bas kao da jeiategnuto boli me malo vise bas malo dole ispod lopatice...
        Dali je moguca raptura misica, makar koliko sam skuzio raptura puno jace boli i boli u trenutku kad nastane a mene je poceo boliti tek 45 min nakon istezanja tj. Kad sam dosao doma sa jaruna i otusirao se.
        Last edited by Creative; 27-06-12, 14:27.

        Comment

        Working...
        X