Announcement

Collapse
No announcement yet.

istegnuo prepone

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • istegnuo prepone

    danas sam ozlijedio obadvije prepone,naime poslje nogometnog treninga,trcanja i istrcavanja spustio sam se u teretanu koja je odma preko puta moga kluba,prije toga sam se dobro istegnuo kao i obicno,poceo sam sa malom tezinom i postepeno povecavao tezinu na smith mašini,na 4. seriji zadnje ponavljanje napravio sam kao i obicno,međutim kada sam ostavio uteg i malo "otreso" i istego osjetio sam u lijevoj i desnoj preponi kao da mi se nesto zgrcilo(odmah poslje kada sam istezo)kao grc neki ili nesto,i uzasno boli,probao sam cucnit NEMA ŠANSE,nemogu cucnit ni na wc skoljku,namazo sam kremom i malo mi je bolje,cudno mi je to sto me je poslje napora uhvatilo,kad sam ostavio utege i kad sam istego,to mi se prvi puta sada desilo,dali netko zna jeli to neko istegnuce ili nesto,inace nikad nisam imo problema s time niti sam se ikada ozlijedio u teretani,mogao sam raditi samo listove i trbusnjake,cak ni prednju ekstenziju nisam mogo :/

  • #2
    Re: istegnuo prepone

    a da pokusas napraviti pauzu izmedu dva treninga

    Comment


    • #3
      Re: istegnuo prepone

      pa odem samo napraviti cucnjeve poslje treninga max pol sata u teretani,kada drugi put imam trening odem samo listove i trbusnjake napraviti,onda opet drugi zadnje ili prednje loze ovisi,nikad nisam vise od pola sata u teretani poslje nogometnog treninga,ovako kad radim prsa ili nesto drugo sat vremena sat i pol maksimum

      Comment

      Working...
      X