Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u ramenu ( Moguce da je rotator ramena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u ramenu ( Moguce da je rotator ramena)

    Bok svima,
    kao sto sam naslov kaze dobijem bol u ramenu svaki, ali svaki put kada radim prsa.Mislim da se bol javi za vrijeme zadnje serije bencha (zadnje ponavljanje moguce ), ili druge vijezbe ( Kosi potisak bucicama).. svaki put razgibam ramena prije treninga prsa ali nista nije pomoglo. Mislim da se radi o rotatoru ramena jer sve što sam pronjuškao upucuje na to.. zagrijavanje za rotator ramena pogada tocno zonu koja boli za vrijeme treninga( neznam jeli misic ili kost , ali je unutarnja strana).. imate li nekakav savjet jer ovo mi totalno ubije trening, propadanja su totalno iskljucena

  • #2
    Re: Bol u ramenu ( Moguce da je rotator ramena)

    samo mi reci da radis bench sa sipkom ?
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • #3
      Re: Bol u ramenu ( Moguce da je rotator ramena)

      Lolipop vec godinama vucem takvu ozljedu ramena. Nikakvo turbo zagrijavanje nije pomagalo, nikakve kreme ni pi.cke materine.
      Bench press nisam nikad mogao raditi nigdje osim na smith masini i nikad bez spottera jer su sanse da mi rame blokira bile velike.
      E zanimljivo, prije 3 mjeseca sam malo ozlijedio leđa na veslanju u pretklonu i otisao do nekog starog prdonje kiroprakticara koji me oderao 100 kuna za 5 minuta posla. Sjecam se dok mi je čupao kožu da me pitao jel me puno boli rame dok vjezbam? Ja ono, wtf? Kako zna? Da on to osjeti iza, da me boli rame i lakat... Ja ono mislim se ne seri stari znas ti kuki moj...
      E kaze stari, odmori sad 7 dana dok upala zivaca ne prođe. Poslusam ja starog i odmorim.
      Evo sad picim sve vjezbe za ramena bez problema, bench press ovakav ili onakav, i zamisli... Ne boli me nista!
      Tako da moj glas ide kiroprakticaru, neka ti malo živce namjesti i mozda budes srece.

      Comment

      Working...
      X