Announcement

Collapse
No announcement yet.

Izrazene lopatice na ledjima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izrazene lopatice na ledjima

    Pozdrav!

    Imam jedan da ga nazovem "problem" koji sam odavno primjetio ali sad mi nesto posebno zapao za oko i poceo da me brine. Kao sto naslov kaze, imam izrazene lopatice na ledjima. Kako bi slikovito prikazao nesto na ovaj fazon (kao leva strana ledja):
    desktop1-1.jpg

    Ovo sam primjetio prije nego sto sam uopste poceo da treniram u teretani tako da mogu iskljuciti da je doslo usljed nepravilnog rada nekih vjezbi. E sad zanima me jel se ovo moze ispraviti nekim vjezbama kod fizioterapeuta posto mislim da nisam jos previse ostario za to. Treniram u teretani vec pola godine, imam 17 godina, visok sam 186cm i imam 73kg, znam da sam malo mrsav ali opet mislim da nebi trebalo biti toliko izrazeno. Da li neko ima slican problem i jel ovo moze dovesti do nekih drugih problema?

    I imam jos jedno pitanje nevezano za ovo, radim cucnjeve sa sipkom na ledjima vec 2-3 mjeseca pa me zanima jel to zaista utice na rast ili samo da rukam dalje?

    Hvala unaprijed!

  • #2
    Re: Izrazene lopatice na ledjima

    Nabaci 20kg pa stavi sliku ledja.

    Comment


    • #3
      Re: Izrazene lopatice na ledjima

      Prvo ti je vec odgovoreno, a sta se tice rasta-provedena su brojna istrazivanja na tu temu i niti jedno nije dokazalo da BB utjece na rast,dapace cak se prilikom vjezbanja izlucuje hormon rasta.Ionako imas 186,netreba ti vise xD
      Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

      Comment


      • #4
        Re: Izrazene lopatice na ledjima

        Udri po trapezu i latu pa ces onda vidit di su nestale lopatice
        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

        Comment

        Working...
        X