Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bolovi u leđima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolovi u leđima

    Jučer sam radio leđa i biceps danas se probudim osjetio sam bol u leđima ali znam da je upala ali zašto me recimo desna strana jače boli od lijeve šta to znači da sam više s njome radio ili? Bol ne osjećam u cijelim leđima nego samo u predjelu Infraspinatus i Teres Major.

  • #2
    Re: Bolovi u leđima

    Moguce da si nesvjesno jednu stranu koristio više nego drugu, događa se. Da je ozljeda u pitanju vjerujem da bi znao jako dobro, to je samo upala i proci ce.

    Comment


    • #3
      Re: Bolovi u leđima

      Originally posted by WTF View Post
      Moguce da si nesvjesno jednu stranu koristio više nego drugu, događa se. Da je ozljeda u pitanju vjerujem da bi znao jako dobro, to je samo upala i proci ce.
      Hvala znam da nije ozljeda nego mi je čudno, i inače koliko ja dobro odradio leđa nikad nemam upalu kao kod prsa i ostatka mišiča jel to normalno?

      Comment


      • #4
        Re: Bolovi u leđima

        Originally posted by Vratax View Post
        Hvala znam da nije ozljeda nego mi je čudno, i inače koliko ja dobro odradio leđa nikad nemam upalu kao kod prsa i ostatka mišiča jel to normalno?
        Radi pravilno veslanje u pretklonu bučicama pa mi se javi jel imaš upalu hehe, i ne štedi utege.

        Comment


        • #5
          Re: Bolovi u leđima

          jel radi kod te vjezbe (koju ujedno i sam prakticiram ) trapez dosta? Jer ga pokusavam sto vise izolirati, jedan sam od zagovornika protiv "velikog" trapeza

          Comment


          • #6
            Re: Bolovi u leđima

            Originally posted by Builty View Post
            jel radi kod te vjezbe (koju ujedno i sam prakticiram ) trapez dosta? Jer ga pokusavam sto vise izolirati, jedan sam od zagovornika protiv "velikog" trapeza
            noup...ako pravilno radis onda ne
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • #7
              Re: Bolovi u leđima

              juće sam radio veslanje u pretklonu bučicama danas me peku cijela leđa + imam bolu slika http://i.imgur.com/lqDNCLA.jpg ne znam kako se ti mišići zovu s boka i oni me ubijaju dali je to od veslanja ??

              Comment


              • #8
                Re: Bolovi u leđima

                Na engleskom se zovu OBLIQUES a na nasem neznam , provjeri jeli mislimo na isto.
                exercises-obliques.gif
                Last edited by Aze; 24-01-13, 20:37.

                Comment


                • #9
                  Re: Bolovi u leđima

                  Originally posted by Aze View Post
                  Na engleskom se zovu OBLIQUES a na nasem neznam , provjeri jeli mislimo na isto.
                  [ATTACH=CONFIG]14279[/ATTACH]
                  Da mislio sam na to

                  Comment


                  • #10
                    Re: Bolovi u leđima

                    Originally posted by Vratax View Post
                    juće sam radio veslanje u pretklonu bučicama danas me peku cijela leđa + imam bolu slika http://i.imgur.com/lqDNCLA.jpg ne znam kako se ti mišići zovu s boka i oni me ubijaju dali je to od veslanja ??
                    Onda si loše izvodio vježbu. Taj dio bi trebao biti statičan a ne se vrtiti kao manijak pri podizanju bučice...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Bolovi u leđima

                      Originally posted by WTF View Post
                      Onda si loše izvodio vježbu. Taj dio bi trebao biti statičan a ne se vrtiti kao manijak pri podizanju bučice...
                      Aha hvala, a jel ima video prikaz kako pravilno se izvodi, ja sam radio na klupi izbacio sam guzicu van kičma ravno jedino sam pomalo zabacivao dok sam bio pred kraj 3,4 serije 11,12 ponavljanje

                      Comment

                      Working...
                      X