Announcement

Collapse
No announcement yet.

Oštra bol u laktu s vanjske strane i pucketanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oštra bol u laktu s vanjske strane i pucketanje

    Pozdrav,kada radim na biaceps klupi sve je ok...znaci nista mi nije tesko ili slicno.Sutra dan nemogu ispruziti lakat znaci zateze me kraj bicepsa prema laktu onaj deo i nemogu ispruziti ruku tj.jako me zateze i boli u laktu..moze li neko pomoci...?..hvala

  • #2
    Re: Biceps klupa- posle nemogu ispruziti lakat

    Ako si radia biceps ili općenito vježba posli duuuuuge pauze onda ti je to jaka upala. Idući trening za 7 dana bit će bolje, a za 14 će proć.

    Comment


    • #3
      Re: Biceps klupa- posle nemogu ispruziti lakat

      Ako želiš smanjit donekle tu bol pokušaj uzeti Ice gel izmasiraš dio gdje te boli pomaže 100%

      Comment


      • #4
        Re: Biceps klupa- posle nemogu ispruziti lakat

        Mene samo brine da ja neštetim nešto laktu..jer nije problem ako boli i ako se nece lakat oštetit ili slicno....nego se bojim raditi tu vezbu da mi nešto sa laktom ne bude

        Comment


        • #5
          Re: Biceps klupa- posle nemogu ispruziti lakat

          nece ti nista bit, samo dobro odmori misic, ili drzi taj dio ruku gdje te boli u hladnoj vodi par minuta.

          Comment


          • #6
            Oštra bol u laktu s vanjske strane i pucketanje

            Pozdrav,imam problem...lakat me nekad boli..znaci sa vanjske strane...na jednom mestu oštra bol...to uglavnom bude kada savijem lakat i u tom polozaju..zategnem mišiće ruke..onda mi bol pocne...lakat mi skoor stalno pucketa kada ga ispruzim i savijem..desi mi se nekada kada ruku drzim u jednom polozaju savijenu..i onda kad trebam ispruziti ruku moram jače da je ispruzim i onda mi preksoci....na tom mestu i zaboli...moze li pomoc..Pozz i hvala unapred

            Comment


            • #7
              Re: Oštra bol u laktu s vanjske strane i pucketanje

              Čini mi se da se radi o jakoj upali mišića i upali tetiva lakta, jesi trzao dok si radio biceps ?

              Comment


              • #8
                Re: Oštra bol u laktu s vanjske strane i pucketanje

                hah..ja sam prije nesto radio sa tegom..znaci..bio sam mlađi i kao ''dizao tegove''verovatno nepravilno..sad...meni je to odavno...ta bol..ne posle teretane..i to kvrckanje je stalno jedino ne kad sam zagrijan..sad neznam o cemu je rec..

                Comment


                • #9
                  Re: Oštra bol u laktu s vanjske strane i pucketanje

                  Ako je konstantna bol, vjerojatno je istegnuta tetiva il mozda mikroruptura nekog mišića, u svakom slučaju odi kod liječnika.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Oštra bol u laktu s vanjske strane i pucketanje

                    neznam kako da ti objasnim..pucketanje je kad god ispruzim i vracam ruku..al ono namerno kad brzo ispruzam i savijam a bol je ..kad otprilike pod uglom od 40 stepeni zategnem biceps ..ugl...citavu ruku onako zategnem misice...onda me boli ...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Oštra bol u laktu s vanjske strane i pucketanje

                      Ako je to pucketanje popraćeno boli, lako moguće da ti neki jako sitni komadić hrskavice il kosti "luta" laktom. Moraš kod liječnika u svakom slučaju, ne kompliciraj!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Oštra bol u laktu s vanjske strane i pucketanje

                        planiram otići...nije to..meni pucketa bez boli....zna me zaboliti kad mi ruka bude u jednom polozaju pa trebam onako malo jace snagu upotrebit jer ko da mi zapne lakat i onda kad to pukne malo zaboli..a cuje se dosta..onda bude dobro...u svakom slucaju moracu ic snimit..il sta vec

                        Comment


                        • #13
                          Re: Oštra bol u laktu s vanjske strane i pucketanje

                          Lako moguće da ti je istrošeno hrskavično tkivo il se odlomio komadić, to može bit jako bolno i neugodno, odi po dijagnozu što prije.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Oštra bol u laktu s vanjske strane i pucketanje

                            Ne kontam kako bi se to moglo desit...ovo nije toliko bolno..al zaboli kad tako ko zapne..xD...sad me strah da vise necu moc vezbat..

                            Comment


                            • #15
                              Problemi sa laktovima i zglobovima - zaštita-steznici?

                              Pozdrav,ovako znaci imam problema sa laktovima i zglobovima....laktovi me bole recimo kad radim triceps iza glave pa dizem gore..tu me bole laktovi..kad to radim...i recimo za podlakticu kad radim bole me zglobovi...da li se moze staviti steznik oko lakta ili tog zgloba...?..Msm hoce li pomoci sta....jbg...stisnuce bolni deo ..nece imati gde da ide nepravilno..ugl..bice sve stegnuto i onda mislim nece biti bolova....mocu raditi vezbe koje nisam mogao...a necu ostecivati...trajno...zglobove i lakat..?..ima li ko kakvog iskustva....''JOŠ DA NAPOMENEM UZ OVO...IMAM PROBLEM ŠTO MI RAME STALNO PUCKETA....KAD GOD NAPRAVIM KRUŽNI POKRET RAMENOM..PUKNE UNUTRA I DOBRO SE ČUJE...KAD PUKNE NIJE BOLNO..NEGO POSLE TERETANE JE BOLNO...KAD ZAVRŠIM I KAD SE OHLADIM ONDA ZNA DA ME BOLI KAD ISTEŽEM RAME...ILI NEKI NAGLI POKRET...ILI KAD HOĆU NEŠTO DIGNUTI...!Molim pomoć.Hvala unapred.

                              Comment

                              Working...
                              X