Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ozljeda ramena!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ozljeda ramena!

    Pozdrav!Evo vec mjesec i pol ne treniram jer sam osjetio bol u desnom ramenu kad sam radio bench i prednje lateralno dizanje bučica.Na početku čim sam dignuo neki predmet osjećao sam bol u prednjem dijelu ramena,ali sad ne osjetim više to al i dalje me boli.Također me malo pecka kad sjedim i radim male pokrete ruke.Danas sam baš radio nešto tj prtio sam snijeg i bol je nakratko nestala.Ima dana da me ne boli nikako tj.osjetim samo malo.Nema više kojeg gela nisam probao,hladni,vruci gel....sad sam uzeo voltaren.Kakvo je vaše mišljenje?

  • #2
    Re: Ozljeda ramena!

    za protiv bolova ti mogu reci da je votlaren odlican,a ako su prejaki bolovi onda kazi da ti daju inekciju u dupe sve prolazi stari haha,a ako te neprode kroz 15-ak dana onda podi kod doktora

    Comment


    • #3
      Re: Ozljeda ramena!

      Ili Valium. Ali ne znam koliko ti je godina, jer ako si premlad, onda brže bolje uzmi onaj novi Valium Kids
      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

      http://www.facebook.com/adoni.costo
      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

      Comment


      • #4
        Re: Ozljeda ramena!

        a morfija hahaa salim se, ja u svojoj kuci stalno imam voltaren ali mjesavina je u tabletama znaci 50% se odma odpusta a 50% kroz duze vrijeme naravno jedino na recept mozes dobiti to i onda kad me nes boli popijem si i treniram normalno haha

        Comment


        • #5
          Re: Ozljeda ramena!

          treniraj zadnje rame, radi face pulls, nauci se raditi bench, po potrebi izbaci ravni bench(ili bilo koji s bucicama), lakse s direktnim treningom prednjeg ramena, radi vjezbe za ''rotator cuff''

          ^^ za dugorocno rjesenje problema

          bol je alarm tvog organizma, pokazuje ti da nesto protiv toga moras uciniti...
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #6
            Re: Ozljeda ramena!

            u pravu si da je bol alarm ali meni uvijek neki racku boli ili koljena koja sam obadva operirao ili lakat ili rame,i bio sam kod doktora i kaze nista strasno da se moram nositi sa tom boli e pa necu sigurno cvaknem si voltaren i ko novi

            Comment


            • #7
              Re: Ozljeda ramena!

              Originally posted by mate31 View Post
              u pravu si da je bol alarm ali meni uvijek neki racku boli ili koljena koja sam obadva operirao ili lakat ili rame,i bio sam kod doktora i kaze nista strasno da se moram nositi sa tom boli e pa necu sigurno cvaknem si voltaren i ko novi
              pa ako ti doktor kaze da se moras nositi s tim, tj. da nema lijeka protiv toga, onda ti i ne preostaje nista drugo osim voltarena


              ali u teretani rekao bih jedno 60-70% ljudi unisti sebi rame trajno u prve 2-3 godine zbog zanemarivanja nekih stvari i nepravilnih izvodjenja....ko hoce da se nosi s tim kasnije, bujrum
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #8
                Re: Ozljeda ramena!

                Potrazi po internetu o kinesio traci,mene isto rame zna smetat,doduse nemam nekih velikih problema ali osjetim definitivno da pomaže a bio sam puno skeptican o tome al odlucio kupit pa da probam,kad onoliko sportaša na olimpijadi idu svi izljepljeni od do s tim,valjda ima nesto pozitivno i evo pomoglo mi je

                Comment


                • #9
                  Re: Ozljeda ramena!

                  Ma idem u teretanu vec dvije godine.Imam 27 godina .Evo cim namažem voltaren lakše mi je,nekad me i neboli nikako a nekad koda bol sama dodje.Znaci ipak mogu trenirati al da izbacim ravni bench??

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ozljeda ramena!

                    izbacis SVE vjezbe u kojima osjetiš bol pri izvodenju. Ili,smanjit kilažu i popravit tehniku jer je ona jako cesto pravi krivac za bolove. Rame dobro dobro zagrijati prije treninga- ja tu izgubim i preko 10 min i meni je osobno pomoglo. I vise se posvetit rotatorima kao sto ti je tripleZ vec i napisao.Osnovno pravilo- cim se bol pojavi, spusti uteg i idi na iduću vjezbu, forsiranje samo cini jos gore.
                    MYPROTEIN

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ozljeda ramena!

                      Evo danas skoro nikako me ne boli al kunem se kad bi radio bench i prednje lateralno dizanje bučica da bi osjetio opet bol.Ok.hvala vam puno na savjetima,nadam se da ce me i uskoro i proci

                      Comment

                      Working...
                      X