Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nakon vežbanja bicepsa,sutradan bol u laktu,tetive i zatezanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nakon vežbanja bicepsa,sutradan bol u laktu,tetive i zatezanje

    Pozdrav,skoro svaki put kad radim biceps dobijem sutra i prekosutra jaku dosadnu bol..bole me najvise tetve oko bicepsa....i boli me biceps.....nemogu ruku ispruzit do kraja jer boli.......ja mislim da je to do skotove klupe..jel neko moze pomoc i rec mi kako da sprecim to,....ja mislim da je to zbog nedovoljnog istezanja....MOLIM POMOĆ...POZZ

  • #2
    Re: Nakon vežbanja bicepsa,sutradan bol u laktu,tetive i zatezanje

    Upala misica?

    Comment


    • #3
      Re: Nakon vežbanja bicepsa,sutradan bol u laktu,tetive i zatezanje

      Pa ako traje samo dan, dva-tri-onda je vjerojatno samo rijec o upali misica. Bez obzira na to- sve misice je potrebno redovno istezat prije treninga, iza treninga bar one koji su odradeni.
      Pomoc kod upale... nauci zivit s njom i uzivat u njoj
      Ako ti je previse, smanji malo volumen treninga kad su u pitanju bic.
      MYPROTEIN

      Comment


      • #4
        Re: Nakon vežbanja bicepsa,sutradan bol u laktu,tetive i zatezanje

        Jooj,a nebi reko..ja volim upalu misica...ali ovo bas boli i nemogu ispruzit ruku....onako tetive zatezu.....a imam problema sa laktom..stalno nesto puca....neke vezbe za triceps nemogu radit zbog toga...onako nekad kad ispruzim ruku ko da zapne i pukne samo....i to se cuje...a nekad mi isto tako pa kad pukne boli strasno..jel mi moze neko neki savet dat kako da se istezem pravilno....?-..neki video il nesto..jer se ja bas ne istezem prije treninga..xD...zagrijem se samo na gladijatoru onako na brzinu..i to je to

        Comment


        • #5
          Re: Nakon vežbanja bicepsa,sutradan bol u laktu,tetive i zatezanje

          promijeni vježbe za ruke, pogotovo one nakon kojih te bole te tetive, ako već nije riječ o upali
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • #6
            Re: Nakon vežbanja bicepsa,sutradan bol u laktu,tetive i zatezanje

            Originally posted by domagoj View Post
            promijeni vježbe za ruke, pogotovo one nakon kojih te bole te tetive, ako već nije riječ o upali
            A onda ispade da nesmem radit biceps...xD......neznam sta je..probacu sa boljim istezanjem i zagrijavanjem.....

            Comment


            • #7
              Re: Nakon vežbanja bicepsa,sutradan bol u laktu,tetive i zatezanje

              Imam osjećaj da ljudima pukne nokat u teretani bi pitali jel rade krivo vježbu

              Osobno imam problema s zglobovima i prepostavljam da te laktovi bole kad radiš triceps potisak sa čela, prvih 3mj sam ga radio i onda me ta bol ubijala, prestao sam raditi tu vježbu skoro 6mj i prebacio se na druge (hvala Bogu ima vježbi), sada opet radim potisak sa čela i ne boli me, i pulldown su me isto bolili ali ništa previše, nakon 3tjedna prošlo.

              Što se tiče tetiva, također kada ne treniram dugo i odradim dobar trening ruku sljedeći dan ne mogu ispružiti ruke, prije je to znalo biti i po 5-6dana jer sam trening nakon pauze forsirao i dizao odmah max težinu, no poučen tim iskustvima sada trening ruku ako već nisam vježbao koji tjedan ide postepeno i prvi tjedan mi je "zagrijavanje" radim sa 50% snage da tijelo opet dobije osjećaj vježbanja. Radi s manjim težinama i nemoj forisrati, nema tu šta drugo biti, znam točno kakva je to bol iritirajuća iako zadnji dan meni bude ugodna čak.

              Comment


              • #8
                Re: Nakon vežbanja bicepsa,sutradan bol u laktu,tetive i zatezanje

                Originally posted by Ilusion View Post
                Imam osjećaj da ljudima pukne nokat u teretani bi pitali jel rade krivo vježbu

                Osobno imam problema s zglobovima i prepostavljam da te laktovi bole kad radiš triceps potisak sa čela, prvih 3mj sam ga radio i onda me ta bol ubijala, prestao sam raditi tu vježbu skoro 6mj i prebacio se na druge (hvala Bogu ima vježbi), sada opet radim potisak sa čela i ne boli me, i pulldown su me isto bolili ali ništa previše, nakon 3tjedna prošlo.

                Što se tiče tetiva, također kada ne treniram dugo i odradim dobar trening ruku sljedeći dan ne mogu ispružiti ruke, prije je to znalo biti i po 5-6dana jer sam trening nakon pauze forsirao i dizao odmah max težinu, no poučen tim iskustvima sada trening ruku ako već nisam vježbao koji tjedan ide postepeno i prvi tjedan mi je "zagrijavanje" radim sa 50% snage da tijelo opet dobije osjećaj vježbanja. Radi s manjim težinama i nemoj forisrati, nema tu šta drugo biti, znam točno kakva je to bol iritirajuća iako zadnji dan meni bude ugodna čak.

                OK...xD...ja isto nemogu te vezbe radit boli me lakat..sa vanjske strane...i to me ubija u pojam...al ima vezbi pa sam se za triceps snasao...a za biceps..to mi je nekako glavno..probacu sad bolje zagrijavanje....

                Comment


                • #9
                  Re: Nakon vežbanja bicepsa,sutradan bol u laktu,tetive i zatezanje

                  Originally posted by SF90X View Post
                  Pozdrav,skoro svaki put kad radim biceps dobijem sutra i prekosutra jaku dosadnu bol..bole me najvise tetve oko bicepsa....i boli me biceps.....nemogu ruku ispruzit do kraja jer boli.......ja mislim da je to do skotove klupe..jel neko moze pomoc i rec mi kako da sprecim to,....ja mislim da je to zbog nedovoljnog istezanja....MOLIM POMOĆ...POZZ
                  smanji tezine

                  Comment


                  • #10
                    Re: Nakon vežbanja bicepsa,sutradan bol u laktu,tetive i zatezanje

                    Originally posted by SF90X View Post
                    OK...xD...ja isto nemogu te vezbe radit boli me lakat..sa vanjske strane...i to me ubija u pojam...al ima vezbi pa sam se za triceps snasao...a za biceps..to mi je nekako glavno..probacu sad bolje zagrijavanje....
                    Tako je i mene za lakat tako da eto. Koliko dugo ides u teretanu?

                    Biceps nemoj forsirati tezine dok ti se tetive malo ne priviknu, siguran sam da je to iz razloga sto si ILI tek krenuo vjezbati intezivnije ili nisi vjezbao uopce pa tetive nisu navikle na tolike tezine..

                    Comment


                    • #11
                      Re: Nakon vežbanja bicepsa,sutradan bol u laktu,tetive i zatezanje

                      3 meseca,meni to nije tesko...nit se pogrbim dok radim bas nista..jedino zadnnju seriju se mucim....al ovako mi nije tesko jedino to sto me zeza..radim sa 25kg biceps...skotovu klupu... onako stojeći...imam 15god.-5x10

                      Comment

                      Working...
                      X